Tek Tapu Sahibinden
2.100.000 TL
  • 560 m²
Tek Tapu Sahibinden
  • 3 Fotoğraf
Tek Tapu SahibindenTek Tapu Sahibinden
2.100.000 TL
3.750 TL/m²
  • 560 m²
Kahramanmaraş - Nurhak - Pınarbaşı Mahallesi
Tek Tapu Sahibinden
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19404579
  • İlan Güncelleme Tarihi23 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı3.750 TL/m²
  • Metrekare560 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada447
  • Parsel7

Pınarbaşı Mahallesi

| 560 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.336.160 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73