- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Tekirdağ Satılık Konut İmarlı>
- Saray Satılık Konut İmarlı>
- Karabürçek Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- TURYAP'TAN TEKİRDAĞ SARAY KARABÜRÇEK PROJELİ ARSA
Turyap'tan Tekirdağ Saray Karabürçek Projeli Arsa

- 3 Fotoğraf

1.170.000 TL
4.680 TL/m²
- 250 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19400268
- İlan Güncelleme Tarihi22 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı4.680 TL/m²
- Metrekare250 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Turyap'tan Tekirdağ Saray Karabürçek Projeli Arsa Açıklaması
Bölge Raporu
Karabürçek Mahallesi
| 250 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
902.500 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%7
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3402952
Aynı Taşınmazın Diğer İlanları