Yalova Termal Akköyde Turizm İmarlı Arsa
200.000.000 TL
  • 5.121 m²

Yalova Termal Akköyde Turizm İmarlı Arsa
  • 28 Fotoğraf
Yalova Termal Akköyde Turizm İmarlı ArsaYalova Termal Akköyde Turizm İmarlı Arsa
200.000.000 TL
39.055 TL/m²
  • 5.121 m²
Yalova - Termal - Akköy Köyü
Yalova Termal Akköyde Turizm İmarlı Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19367364
  • İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTurizm İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı39.055 TL/m²
  • Metrekare5.121 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel8

Akköy Köyü

| 5.121 m² Arsa için
Demografik Bilgiler
Toplam Nüfus

2.310 - Çok yoğun

Eğitim Durumu

%28 İlkokul

Ortalama Yaş

40

Medeni Hal

%53 Evli

Sosyo-Ekonomik Statü

C

Hane Halkı Geliri

36.016 TL

Ekinoks İnvest
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3410608
  • Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0053/17UY0333-5/00/2240
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73