Sahibinden Yatırımlık Hisseli Tarla
500.000 TL
  • 2.479 m²
Sahibinden Yatırımlık Hisseli Tarla
  • 5 Fotoğraf
Sahibinden Yatırımlık Hisseli TarlaSahibinden Yatırımlık Hisseli Tarla
500.000 TL
202 TL/m²
  • 2.479 m²
Tekirdağ - Muratlı - İnanlı Mahallesi
Sahibinden Yatırımlık Hisseli Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19359658
  • İlan Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı202 TL/m²
  • Metrekare2.479 m²
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada0
  • Parsel171
  • Bağlı Olduğu Belediyemuratlı belediyesi

İnanlı Mahallesi

| 2.479 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

991.600 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73