- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Aksaray Satılık Tarla>
- Ortaköy Satılık Tarla>
- Hıdırlı Köyü Satılık Tarla>
- Yatırımlık tarla
Sahibinden Yatırımlık Tarla

- 1 Fotoğraf

1.020.000 TL
52 TL/m²
- 19.500 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19349916
- İlan Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı52 TL/m²
- Metrekare19.500 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada105
- Pafta61
- Parsel61
- KaksBelirtilmemiş
- GabariBelirtilmemiş
- Bağlı Olduğu BelediyeOrtaköy belediyesi
Hıdırlı Köyü
| 19.500 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.301.000 TL