Emlakjet

Etimesgut Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire

araması için 36 ilan bulundu
search
Şehit Osman Avcı Mahallesicancel
Etimesgutcancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışında olan vatandaşlara hayallerindeki evi bulabilmeleri için her türlü desteği sağlamak amacındayız. Ankara'nın Etimesgut ilçesi sınırları içerisinde Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire almak isteyenler için, satın alacakları evin yalnızca fiyatı konusunda değil, mahalle bilgileri, nüfusu, sağlık ve eğitim kurumları gibi temel özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz. 

Şehit Osman Avcı Mahallesi, Ankara ilinde bulunan Etimesgut ilçesine bağlı bir mahalledir. Göksu parkının kuzeyinde yer alan Şehit Osman Avcı Mahallesinde yapılan son nüfus sayımlarına göre 23.675 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Bu nüfusun 12.124 kişisi erkek iken 11.551 kişisi ise kadındır. Ankara ili ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer aldığı için step-bozkır iklimine sahiptir ve bu sebeple mahallede yaz ayları çok sıcak geçerken, kış ayları ise soğuk geçmektedir. Ayrıca Şehit Osman Avcı Mahallesi Etimesgut ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Ankara şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 29 kilometredir.

 

Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Etimesgut Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire arayışında olan çocuklu aileleri ilgilendiren konulardan biri elbette eğitim kurumları oluyor. Şehit Osman Avcı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirildiği mahallelerdeki okulların adresleri ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Şehit Ferhat Koç İlkokulu: Eryaman, Selçuklular Cad., 06820 Etimesgut/Ankara.

  • Şehit Osman Avcı Ortaokulu: Şehit Osman Avcı, 06820 Etimesgut/Ankara.

  • Şehit Erdem Ertan Ortaokulu: Şehit Osman Avcı, 2639. Sk. 1 A, 06820 Etimesgut/Ankara.

  • Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi: Altay Mah., Orhan Bey Caddesi PTT Yanı, 1. Etap No:7, Ankara.

Bu eğitim kurumları hakkında daha detaylı bilgiler için ziyaret edebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz.

 

Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Oturdukları evin çevresinde bir ihtiyaç anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği devlet kurumlarına yakınlığı Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık ev sahipleri için önemli kriterler arasında yer alıyor. Mahallenin bağlı bulunduğu Muhtarlık, Belediye, Nüfus Müdürlüğü ve hastaneleri gibi devlet kurumlarının isim ve adres bilgileri şu şekildedir:

  • Şehit Osman Avcı Mahallesi Muhtarlığı: Şehit Osman Avcı, Elvankent Banka Konutları, 06796 Etimesgut/Ankara.

  • Etimesgut İlçe Nüfus Müdürlüğü: İstasyon, 06790 Etimesgut/Ankara. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 863 10 78 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

  • T.C. Etimesgut Belediyesi: Şehit Osman Avcı Mah, Şht. Hasan Öztürk Cd. No:5, 06794 Etimesgut/Ankara. Bu kurum hafta içi hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için (0312) 863 36 60 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

  • Etimesgut Kaymakamlığı: İstasyon, Akasya Cd. 5/A, 06790 Etimesgut/Ankara.

  • Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi: İstasyon Mah Leylak Cad, Ulubatlı Hasan Sk. No : 5, 06790 Etimesgut. Bu sağlık kurumuna randevu için 182 nolu telefon hattını arayarak ya da Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS)ye başvurabilirsiniz.Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisi

Son emlak endeksi verilerine göre, Şehit Osman Avcı mahallesinde ortalama büyüklükleri 85 metrekare olan evlerin satış fiyatları 307.785 TL olarak görülmektedir. Birim fiyatı 3.621 TL olan konutların amortisman/geri dönüş süresi ise 17 yıl olarak öngörülmektedir. Bu fiyatların evin boyutuna, konumuna ve yaşına göre değişkenlik gösterebileceği unutulmamalıdır. Emlakçıdan veya sahibinden Etimesgut Şehit Osman Avcı Mahallesi Satılık Daire fiyatlarını daha detaylı öğrenmek için sitemizdeki ilanlara hızlı ve kolay şekilde göz atabilirsiniz.Şehit Osman Avcı Satılık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Şehit Osman Avcı satılık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Şehit Osman Avcı Satılık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Şehit Osman Avcısizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Şehit Osman Avcı Satılık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Şehit Osman Avcı Satılık Daire Fiyatları

Şehit Osman Avcı satılık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Şehit Osman Avcı Satılık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan Şehit Osman Avcı satılık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Şehit Osman Avcı Satılık Daire 3+1

Şehit Osman Avcı satılık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Şehit Osman Avcı Satılık Daire 2+1

Şehit Osman Avcı satılık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Şehit Osman Avcı Satılık Daire 1+1

Şehit Osman Avcı satılık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Şehit Osman Avcı Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Şehit Osman Avcı satılık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.