Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 196 ilan bulundu
search
Talatpaşa Mahallesicancel
Esenyurtcancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Talatpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Talatpaşa Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Talatpaşa Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Talatpaşa Mahallesi’nin nüfusu toplam 28.711 kişidir. Nüfusun 14.738'i erkek, 13.973'ü kadındır.

 

Talatpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Esenyurt, İstanbul ilinin bir ilçesidir. 2022 nüfus verilerine göre hem İstanbul'un hem de Türkiye'nin en büyük ilçesidir. Başlangıçta Büyükçekmece ilçesinin bir semti iken 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe statüsü kazanmıştır. İlçede bir şehir parkı vardır. Esenyurt Marmara Bölgesi'nin Trakya alt bölgesinde İstanbul Metropolitan alanı içinde yer almaktadır. Doğusunda Küçükçekmece Gölü,  kuzeyinde Bahçeşehir mahallesi ve TEM Karayolu, batısında Büyükçekmece, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunur. Esenyurt'un yüzölçümü 2.770 hektardır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi bu ilçede yer alır. Talatpaşa Mahallesi İstanbul ilinin Esenyurt ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Pelit Çikolata Müzesi, Recep Tayyip Erdoğan Parkı, Esenyurt Şehitler Parkı, Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi ve Kanuni Sultan Süleyman Köprüsüdür.

 

Talatpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Talatpaşa Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. Esenyurt, İstanbul'un yükselen değerlerinden biri olup nüfusu sürekli artan bir ilçedir. Zaman içinde ulaşım seçenekleri de çeşitlenmiştir. İstanbul'da seyahat etmek için büyük kolaylık sağlayan metrobüs hatları, Esenyurt'a da ulaşım imkanı sunmaktadır. Esenyurt'a gitmek için otobüs ve minibüs hatlarıyla doğrudan ulaşım sağlayabilir ya da metro, Marmaray, vapur ve tramvay gibi toplu taşıma seçenekleriyle aktarmalı olarak da gidebilirsiniz. Esenyurt ilçesine doğrudan ulaşabileceğiniz bir metro hattı henüz mevcut değildir. Ancak inşaat halinde olan M7 Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı beklenmektedir. Marmaray ile Esenyurt'a aktarmalı olarak gitmek isterseniz Marmaray Küçükçekmece istasyonunda inebilirsiniz. Burada indikten sonra Küçükçekmece ile Esenyurt arasında hizmet veren minibüs hatlarına aktarma yapabilirsiniz. İlçede ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs hatlarından bazıları; 142A, 142B, ES2, HT29, 142T, 147, HS2 ve HT29'dur.

 

Talatpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Talatpaşa Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. İlçede bulunan bazı okullar;

  • Borsa İstanbul Anadolu Lisesi

  • Esenyurt Anadolu Lisesi

  • Ekrem İnci Ortaokulu

  • Esenkent Atatürk Ortaokulu

  • Bakyapı İlkokulu

 

Talatpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 110 metrekare olarak karşımıza çıkar. İstanbul Talatpaşa Mahallesi satılık daire fiyatları 1.324.950 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 12.045 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 16 yıldır. İstanbul Esenyurt Talatpaşa Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Talatpaşa Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Esenyurt Satılık Daire
Akçaburgaz Mahallesi Satılık DaireAkevler Mahallesi Satılık DaireAkşemseddin Mahallesi Satılık DaireArdıçlı Mahallesi Satılık DaireAşık Veysel Mahallesi Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireBağlarçeşme Mahallesi Satılık DaireBalıkyolu Mahallesi Satılık DaireBarbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Satılık DaireBattalgazi Mahallesi Satılık DaireBeylikdüzü Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇınar Mahallesi Satılık DaireEsenkent Mahallesi Satılık DaireEsenyurt Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGökevler Mahallesi Satılık DaireGüzelyurt Mahallesi Satılık DaireHaramidere Satılık DaireHoşdere Satılık DaireHürriyet Mahallesi Satılık Daireİncirtepe Mahallesi Satılık Daireİnönü Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKıraç Satılık DaireKoza Mahallesi Satılık DaireMehmet Akif Ersoy Mahallesi Satılık DaireMehterçeşme Mahallesi Satılık DaireMevlana Mahallesi Satılık DaireNamık Kemal Mahallesi Satılık DaireNecip Fazıl Kısakürek Mahallesi Satılık DaireOrhan Gazi Mahallesi Satılık DaireOsmangazi Mahallesi Satılık DaireÖrnek Mahallesi Satılık DairePınar Mahallesi Satılık DairePiri Reis Mahallesi Satılık DaireSaadetdere Mahallesi Satılık DaireSelahaddin Eyyubi Mahallesi Satılık DaireSultaniye Mahallesi Satılık DaireSüleymaniye Mahallesi Satılık DaireŞehitler Mahallesi Satılık DaireTalatpaşa Mahallesi Satılık DaireTurgut Özal Mahallesi Satılık DaireÜçevler Mahallesi Satılık DaireYenikent Mahallesi Satılık DaireYeşilkent Mahallesi Satılık DaireYunus Emre Mahallesi Satılık DaireZafer Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.