Haberler

7579 içerik bulundu.
Haberler

Sonuçlar

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘Prestige’ dönemini başlattı!

Sektörde bugüne kadarki en kapsamlı ve detaylı hizmet programını hayata geçiren Emlakjet, emlak danışmanları için kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri ‘Prestige’ dönemini başlatıyor. Emlakjet, üye emlak danışmanlarının tüm ihtiyaçlarını ve işlerini 360 derece ele alarak çözüm sunuyor.

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenleme

Emlak danışmanlığı sektöründe haksız rekabeti ortadan kaldırmayı ve kayıt dışılığın önlenmesini amaçlayan yeni yasal düzenlemeyi desteklediklerini belirten Emlakjet CEO’su Tolga İdikat, bu sayede sektördeki iş gücünün niteliğine önemli katkı sağlanacağını ve tüketicilerin daha kaliteli hizmet almasının mümkün olacağını söyledi.

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatistikleri Açıklandı

Türkiye genelinde konut satışları 2020 Eylül ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 6,9 azalarak 136 bin 744 oldu.

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK ve TTY belge numaraları alınmaya başlandı!

Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği doğrultusunda önümüzdeki aylarda yetki belgesi olmayan emlak ofisleri ve mesleki yeterlilik belgesi olmayan emlak danışmanları, internet sitelerinde ilan girişi yapamayacak.

Eminevim'den Yeni Kampanya

Türkiye’de son dönemlerin en iddialı kampanyalarından birine Eminevim imza atıyor. Ekim ayında Türkiye genelinde başlayan büyük kampanya ile Eminevim, bir adet ev hediye edecek. Dört ay devam edecek kampanya sonunda bir kişi 600 bin TL değerindeki evin sahibi olacak.

Gayrimenkulün Yeşil-Beyazı, Futbolun Yeşil Beyazı İle Buluştu

Emlakjet, TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi Bulun

Emlakjet ev arayan kişilere uygun fiyatlı ev bulma konusunda önemli kolaylıklar sunuyor. Konut satın almak isteyen bireysel kullanıcılar ve gayrimenkul danışmanlarına yönelik JetFırsat kategorisi kullanıcılara bölgede yer alan uygun fiyatlı konutları görme imkanı sunuyor. JetFırsat butonuna tıklayan kişiler bölgedeki en uygun fiyatlı evlere hızlı bir şekilde ulaşabilecek.

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunluluğu Başladı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bir açıklama yaparak, tapu randevularında HES kodu alınmasının bir zorunluluk olduğunu belirtti.

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimlerimiz Değişti

Emlakjet, kendi işlem hacmi ve veri tabanına dayandırdığı verilerle sektörün nabzını tutuyor. Emlakjet’in ağustos ayı verileri, Covid-19 öncesi dönem ile karşılaştırdığımızda alışkanlıklarımızın ve gayrimenkul seçimlerinin nasıl değiştiğini göz önüne seriyor.

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Farklı il veya ülkelerde bulunan alıcı ve satıcıların bir araya gelmeden tapu işlemi yapmasına imkan sağlayan uygulama 15 Eylül'den itibaren tüm tapu müdürlüklerinde hizmete girdi.

0 Takipçi