Haberler

7939 içerik bulundu.
Haberler

Sonuçlar

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? Konutta Balon Var Mı?

Konut fiyatları ile ilgili merak edilen sorulardan biri, balon olup olmadığı oluyor. Prof. Dr. Ali Hepşen, bugün konut piyasasındaki balonu değerlendirdi.

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Dikti: Bölgede Arsa Fiyatları Arttı!

Deprem riskinin az olduğu Trakya yatırımcıların yeni göz bebeği oldu. Bölge son günlerde yabancı yatırımcıların radarına girdi. İlk sırayı ise Çinliler alıyor.

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri! Japon Tipi 1+1 Konutlara Talep Artıyor

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından yapılan son açıklama ile birlikte metropol kentlerinde son yıllarda obez büyüme ile karşı karşıya kalındığı ifade edildi.

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 143 İş Yerini Açık Artırma ile Satacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, 43 ilde 212 konut ile 17 ilde 143 iş yerini açık artırma yöntemiyle satacak. Alıcılar konut ile iş yerlerine %25 peşinat ve 48 ay vade ile sahip olabilecek. İşte konut ve iş yeri satışı yapılacak iller ve açık artırma tarihi...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak Konut Kredisi Kampanyası!

Milyonlarca kiracının ev sahibi olabilmesi için düzenlenen yeni kampanya hakkında sektör temsilcileri açıklamalarda bulundu.

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet ağustos ayı gayrimenkul verilerini açıkladı: Üniversiteler açılırken, kiralık konut fiyatları yükseldi

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: İlk Evini Alana Düşük Faizli Kredi Ekimde

İlk evini alacak dar gelirliye, kamu bankaları aracılığıyla düşük faizli kredi desteğinin ekimde hayata geçmesi bekleniyor. 180 ay vade, yüzde 1.20 faizin yanı sıra, vergi ve kredilerde devletin destekleyici rolünün artırılması da masada

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaştı! Ev Fiyatları Kadar Tadilat Fiyatları da Zamlandı

Ev fiyatlarının hızlı bir şekilde yükselişe geçmesinin yanı sıra yapılan son açıklama ile birlikte yalnızca evlerin değil tadilat fiyatlarının da oldukça artış gösterdiği öğrenildi.

Bakanlıktan Son Dakika Konut Fiyatlarına İlişkin Açıklama Geldi!

Dün katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, konut fiyatlarının düşürülmesine yönelik açıklamalarda bulundu.

İnşaat Demir Fiyatları Tavanı Gördü! İl İl Güncel Fiyat Listesi Yayımlandı

Bu ay zamlar inşaat sektörünü de vurdu! Gelen zamların ardından inşaat demir fiyatlarının illere göre fiyatlar yayımlandı.

0 Takipçi