/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Koca Mustafapaşa Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Fatih Koca Mustafapaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 142 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Koca Mustafapaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Bölge Rehberi

Koca Mustafapaşa Mahallesi satılık daire bakanlar için hazırladığımız bu yazıda mahallenin satılık daire fiyatlarından kurumlarına kadar birçok noktaya değindik. Koca Mustafapaşa Mahallesi, Fatih ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahallede Bizans İmparatorluğu`ndan kalma birçok tarihi yapı vardır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi de mahalle içinde yer alır. Semtin kuzeyinde Haseki, Fındıkzade, Çapa, Şehremini, Fatih, doğusunda Cerrahpaşa, Aksaray, güneyinde ise Yedikule, batısında Silivrikapı ve Belgratkapı yer alır. Mahallenin adı, Bizans döneminden kalan Ayios Andreas Manastırı Kilisesi'ni 1489 yılında camiye çeviren ve 1512 yılında Sadrazam Koca Mustafa Paşa'dan aldığı bilinmektedir. Bizans döneminden yerleşim yeri olan ve fethin ardından da yerleşimin sürdüğü mahallde bazı önemli yapılar Cerrahpaşa Camii Koca Mustafa Paşa Camisi ve Sümbül Efendi Tekkesi, Ramazan Efendi Camisi, Hekimoğlu Ali Paşa Camisi ve Külliyesi ve Davut Paşa Camisi ve Külliyesi'dir.  Ulaşım olarak kullanabileceğiniz hatlar ve otobüs durağı şunlardır; 35 Kocamustafapaşa – Eminönü, 35A Kocamustafapaşa – Beyazıt, 35C Kocamustafapaşa – Taksim, 35D Kocamustafapaşa – Balat, MR35 Kocamustafapaşa - Yenikapı Marmaray, Kocamustafapaşa -Taksim Dolmuş seferleri ise, BN1 Halkalı - Eminönü, BN2 Küçükçekmece - Eminönü ve BN3 Halkalı - Yenikapı seferleri bulunur.

Koca Mustafapaşa Mahallesi Satılık Daire Bakanlara Bölgenin Okulları

Bölgede yer alan bazı kurumları sizler için araştırdık.

  • Koca Mustafapaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi, Koca Mustafapaşa, Sancaktar Tekkesi Sok. No:28, Posta kodu: 34098 Fatih/İstanbul. Tel: 0212 585 28 06.
  • İstanbul Fatih Özel Türgev Cerrahpaşa Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu, Koca Mustafapaşa Mah., Orgeneral Apturrahman Nafiz Gürman Cad. No:162, Posta kodu: 34098 Fatih/İstanbul. Tel: 0212 633 48 42.
  • Özel Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi, Koca Mustafapaşa, Marmara Cad. No:55, Posta kodu: 34098 Fatih/Istanbul – Europe.
  • Mehmet Akif Ortaokulu, Koca Mustafa Paşa, 45, Hacı Kadın Cad., Posta kodu: 34098 Fatih/İstanbul

Siz de bu bölgede yaşamak istiyorsanız Koca Mustafapaşa Mahallesi satılık ev ilanları sitemizde sizleri bekliyor.

Koca Mustafapaşa Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 85 metrekare olarak karşımız çıkar. Koca Mustafapaşa Mahallesi satılık daire fiyatları 319.600 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 3.760 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 20 yıldır.

Yukarıdaki bilgiler ışığında ev için bütçenizi oluşturduysanız ev ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz. Yine de yukarıda yer alan verilerin 2019 yılı bölge genelinin ortalaması olduğunu unutmamalısınız. Ev fiyatları evin konumuna ya da sahip olduğu çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Siz de Koca Mustafapaşa Mahallesi sahibinden satılık evler ya da emlakçıdan satılık evlerin ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit,  ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Fatih Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.