/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Uğur Mumcu Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi Satılık Daire

araması için 112 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Uğur Mumcu Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Uğur Mumcu Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak, böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Uğur Mumcu Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Uğur Mumcu Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Uğur Mumcu Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Uğur Mumcu Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Kartal ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakası’nda konumlanmıştır. Uğur Mumcu Mahallesi’nin etrafında Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar civarı ilçeler bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kartal Şehit Burak Cantürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yer almaktadır. Çamlık Şehitler Cami ve Adnan Kahveci Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında bulunmaktadır. Mahallede bulunan Çamlık Parkı ve Akşemsettin Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. 

Uğur Mumcu Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Uğur Mumcu Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Uğur Mumcu Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Uğur Mumcu Mahallesi, D100 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Kadıköy – Tavşantepe: M4 kodlu metro hattı,
  • Uğur Mumcu / Samandıra – Necip Fazıl Metro: 11SA kodlu otobüs hattı,
  • Çekmeköy – Kartal: 132ÇK kodlu otobüs hattı.

Uğur Mumcu Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Uğur Mumcu Mahallesi’nde toplam 41.858 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 125 metrekaredir. Ortalama bir Uğur Mumcu Mahallesi sahibinden satılık ev 326.375 Türk lirasıdır.

İstanbul Kartal Uğur Mumcu Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Yangında evlerini kaybedenlere kira v...

Yangında evlerini kaybedenlere kira v...

2 Ağustos 2021

Emlak Konut GYO, İstanbul Fikirtepe'd...

Emlak Konut GYO, İstanbul Fikirtepe'd...

30 Temmuz 2021

2021 Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği...

2021 Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği...

30 Temmuz 2021

Emlak Vergisinde Yeni Dönem Kapıda!

Emlak Vergisinde Yeni Dönem Kapıda!

30 Temmuz 2021

Türkiye'de 3D Yazıcı ile İlk Ev!

Türkiye'de 3D Yazıcı ile İlk Ev!

29 Temmuz 2021

Kartal Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.