Emlakjet

İstanbul Şişli Satılık Daire

araması için 595 ilan bulundu
search
Şişlicancel
İstanbulcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Şişli Satılık Daire Almanın Avantajları

Şişli satılık daire almanın avantajlarını ve ilçe hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için derledik. Şişli Avrupa Yakası’nın en işlek ilçeleri arasında yer alır. Oldukça gelişmiş ve birçok kurumu bünyesinde barındıran Şişli’de son verilere göre 274 bin 420  bin kişi yaşıyor. İlçenin komşu ilçeleri arasında Kağıthane, Beyoğlu ve Beşiktaş yer alıyor. 25 mahallesi bulunan Şişli’nin ilk akla gelen ve en çok nüfus yoğunluğu olan ilçesi Mecidiyeköy’dür.

Mecidiyeköy satılık daire seçenekleri için gelin semt hakkında birkaç bilgi edinelim. Mecidiyeköy en önemli iş merkezlerinin merkezidir. Bankacılık sektörü bunların başında gelir. Kulelerin yükseldiği Mecidiyeköy ulaşımın da göbeğidir. Konumu itibariyle köprüye yakındır. Birçok bağlantı yolunun kesiştiği yerdir. Onun bu konumu konut projelerinin de bölgede yoğunlaşmasını sağlamıştır. Oldukça değerli yatırımların yapıldığı ilçede Şişli satılık daire sahibi olmak her açıdan avatajlıdır.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi

Mecidiyeköy Şişli Merkez, Esentepe, Gülbahar, Fulya mahallelerini de kapsar. Bir bütün olarak bu bölgeler halk arasında Mecidiyeköy olarak anılır. Esentepe Mahallesi de üniversite yerleşkelerinin burada yer almasıyla nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir bölgedir. Mecidiyeköy Fulya satılık daire talebi de fazladır. Şişli’nin diğer mahalleleri arasında ise; 19 Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Esentepe Mahallesi, İzzet Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Fulya Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yayla Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi Şişli satılık daire seçeneklerini artıyor.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Fiyat Rehberi

Şişli satılık konut arayanlar için fiyatlara göz attığımızda ise;

  • Ortalama 100 m2 alanda

  • Ortalama Birim Fiyat 5.555  ₺/m2,

  • Ortalama Konut Fiyatı ise 555.500  ₺

  • Ortalama Geri Dönüş  23 yıl olarak hesaplanıyor. 

 

Konut tipine göre bu fiyat değişirken en çok tercih edilen Esentepe, Fulya, Teşvikiye gibi bölgelerde bu oran 900 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Siz de emlakçıdan ya da sahibinden Şişli satılık daire seçeneklerini detaylı inceleyerek hayalinizdeki eve hemen kavuşun.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Ulaşım Bilgisi

Şişli İstanbul ulaşımının da kalbidir. Bölge çok sayıda önemli kurumu içinde barındırdığından günde binlerce kişiyi ağırlar. Sağlık, eğitim, ekonomik yaşam, sosyo-kültürel olarak dinamik bir yapıya sahip Şişli’de hafif raylı sistem, metrobüs, İETT, minibüs gibi birçok toplu taşıma aracı seçeneği mevcuttur. Ayrıca körpü bağlantı yolları ilçeden geçer. Siz de Şişli merkezde ev sahibi olmak istiyorsanız Şişli Merkez Mahallesi satılık daire ilanlarını hemen inceleyebilirsiniz. Büyükdere Caddesi, Halaskargazi Caddesi, Piyalepaşa Bulvarı Şişli satılık daire düşünenler için bölgenin can damarıdır.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Bölge Hakkında Bilgiler

Şişli herkes tarafından bilinen tarihi ve ünlü mekanlara ev sahipliği yaparken Şişli Etfal Hastanesi’yle İstanbul’un köklü sağlık hizmetlerini kapsar. Bunun yanında Cevahir Alışveriş Merkezi İstanbul’un en büyük alışveriş merkezidir ve yine Şişli’de bulunur. Diğer önemli yerler arasında ise; Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Askerî Müze Atatürk Müzesi, Bomonti Bira Fabrikası, Abide-i Hürriyet Zincirlikuyu Mezarlığı, Harbiye Orduevi Taşkışla, Teşvikiye Camii, Saint Esprit Kilisesi, İstanbul Radyoevi, Şişli Camii, İstanbul Hilton Oteli, Ali Sami Yen Stadı, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Perpa Gökkafes yer alır. Örneğin Kurtuluş Şişli’nin tarihi bir semtidir. Şişli’de iskana açılan ilk bölgesi olan Kurutuluş’ta tarihle iç içe konutlarda yaşamak için Kurtuluş Şişli satılık daire tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Şişli Satılık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Şişli satılık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Şişli satılık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Şişli sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Şişli satılık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Şişli Satılık Daire Fiyatları

Şişli satılık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Şişli Satılık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan Şişli satılık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Şişli Satılık Daire 3+1

Şişli satılık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Şişli Satılık Daire 2+1

Şişli satılık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Şişli Satılık Daire 1+1

Şişli satılık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Şişli Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Şişli satılık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.