Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şişlicancel
İstanbulcancel

İstanbul Şişli Satılık Daire

araması için 344 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Şişli Satılık Daire Almanın Avantajları

Şişli satılık daire almanın avantajlarını ve ilçe hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için derledik. Şişli Avrupa Yakası’nın en işlek ilçeleri arasında yer alır. Oldukça gelişmiş ve birçok kurumu bünyesinde barındıran Şişli’de son verilere göre 274 bin 420  bin kişi yaşıyor. İlçenin komşu ilçeleri arasında Kağıthane, Beyoğlu ve Beşiktaş yer alıyor. 25 mahallesi bulunan Şişli’nin ilk akla gelen ve en çok nüfus yoğunluğu olan ilçesi Mecidiyeköy’dür.

 

Mecidiyeköy satılık daire seçenekleri için gelin semt hakkında birkaç bilgi edinelim. Mecidiyeköy en önemli iş merkezlerinin merkezidir. Bankacılık sektörü bunların başında gelir. Kulelerin yükseldiği Mecidiyeköy ulaşımın da göbeğidir. Konumu itibariyle köprüye yakındır. Birçok bağlantı yolunun kesiştiği yerdir. Onun bu konumu konut projelerinin de bölgede yoğunlaşmasını sağlamıştır. Oldukça değerli yatırımların yapıldığı ilçede Şişli satılık daire sahibi olmak her açıdan avatajlıdır.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi

Mecidiyeköy Şişli Merkez, Esentepe, Gülbahar, Fulya mahallelerini de kapsar. Bir bütün olarak bu bölgeler halk arasında Mecidiyeköy olarak anılır. Esentepe Mahallesi de üniversite yerleşkelerinin burada yer almasıyla nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir bölgedir. Mecidiyeköy Fulya satılık daire talebi de fazladır. Şişli’nin diğer mahalleleri arasında ise; 19 Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Esentepe Mahallesi, İzzet Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Fulya Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Yayla Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi Şişli satılık daire seçeneklerini artıyor.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Fiyat Rehberi

Şişli satılık konut arayanlar için fiyatlara göz attığımızda ise;

 

 • Ortalama 100 m2 alanda
 • Ortalama Birim Fiyat 5.555  ₺/m2,
 • Ortalama Konut Fiyatı ise 555.500  ₺
 • Ortalama Geri Dönüş  23 yıl olarak hesaplanıyor. 

 

Konut tipine göre bu fiyat değişirken en çok tercih edilen Esentepe, Fulya, Teşvikiye gibi bölgelerde bu oran 900 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Siz de emlakçıdan ya da sahibinden Şişli satılık daire seçeneklerini detaylı inceleyerek hayalinizdeki eve hemen kavuşun.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Ulaşım Bilgisi

Şişli İstanbul ulaşımının da kalbidir. Bölge çok sayıda önemli kurumu içinde barındırdığından günde binlerce kişiyi ağırlar. Sağlık, eğitim, ekonomik yaşam, sosyo-kültürel olarak dinamik bir yapıya sahip Şişli’de hafif raylı sistem, metrobüs, İETT, minibüs gibi birçok toplu taşıma aracı seçeneği mevcuttur. Ayrıca körpü bağlantı yolları ilçeden geçer. Siz de Şişli merkezde ev sahibi olmak istiyorsanız Şişli Merkez Mahallesi satılık daire ilanlarını hemen inceleyebilirsiniz. Büyükdere Caddesi, Halaskargazi Caddesi, Piyalepaşa Bulvarı Şişli satılık daire düşünenler için bölgenin can damarıdır.

 

Şişli Satılık Daire Arayanlara Bölge Hakkında Bilgiler

Şişli herkes tarafından bilinen tarihi ve ünlü mekanlara ev sahipliği yaparken Şişli Etfal Hastanesi’yle İstanbul’un köklü sağlık hizmetlerini kapsar. Bunun yanında Cevahir Alışveriş Merkezi İstanbul’un en büyük alışveriş merkezidir ve yine Şişli’de bulunur. Diğer önemli yerler arasında ise; Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Askerî Müze Atatürk Müzesi, Bomonti Bira Fabrikası, Abide-i Hürriyet Zincirlikuyu Mezarlığı, Harbiye Orduevi Taşkışla, Teşvikiye Camii, Saint Esprit Kilisesi, İstanbul Radyoevi, Şişli Camii, İstanbul Hilton Oteli, Ali Sami Yen Stadı, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Perpa Gökkafes yer alır. Örneğin Kurtuluş Şişli’nin tarihi bir semtidir. Şişli’de iskana açılan ilk bölgesi olan Kurutuluş’ta tarihle iç içe konutlarda yaşamak için Kurtuluş Şişli satılık daire tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

İstanbul Şişli Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da İstanbul Şişli Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks İstanbul Şişli Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Sahibinden İstanbul Şişli Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Sultangazi Cebeci Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Sultangazi Eski Habipler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Sultangazi Gazi Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 İstanbul Sultangazi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.