Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

İlçeŞişliSemtBozkurt Mahallesi

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire İçindeki İlgili İlanlar

Bozkurt Mahallesi Emlak Piyasası

Güncel fiyat verileri

Ort. m² Fiyatı74.481 ₺/m²+27.7%
Ort. Fiyat7.671.543 ₺
Ort. m² Kirası439 ₺/m²+19.2%
Ort. Kira39.040 ₺
Geri dönüş süresi14 yıl
Getiri%7.07

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire İçin Sıkça Sorulan Sorular

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire fiyatları ne kadardır?
3 Temmuz 2026 tarihinde 9 ilan içerisinde Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire için en ucuz fiyat 5.950.000 TL, en pahalı fiyat 22.000.000 TL'dir.
Son 1 yılın fiyat trendine göre Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?
Son 1 yılın fiyat trendine göre, Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için fiyatların en düşük olduğu ay Ağustos ayıdır.
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar yüzde kaç değişmesi beklenmektedir?
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire fiyatlarının 2026 yılı sonuna kadar %9 oranında artması beklenmektedir.
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi ne kadardır?
Temmuz ayında Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire için ortalama amortisman süresi 14 yıldır.
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı nedir?
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama metrekare fiyatı 73.562 TL'dir.
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması kaçtır?
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için bina yaşı ortalaması yaklaşık 14 yıldır.
Yatırım yapmak isteyenler için Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanlarının ortalama kira getirisi kaç TL'dir?
Temmuz ayı itibarıyla, Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire ilanları için ortalama kira getirisi 39.518 TL civarındadır.
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama kaç TL'dir?
Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire fiyatları ortalama 7.429.762 TL'dir. Fiyat ortalaması, geçtiğimiz aya göre %1 artmıştır.

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire Hakkında Merak Edilenler

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire, İstanbul’un en cazip yerlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Şişli Bozkurt Mahallesi, modern yaşam standartları ve geniş sosyal olanaklarıyla dikkat çekmektedir. Bu mahalle, hem yerli hem de yabancı nüfusun yoğun olduğu bir yerleşim alanıdır. Genç profesyoneller, aileler ve öğrenciler için ideal bir yaşam alanı sunmaktadır. Genel yaşam kalitesi oldukça yüksektir ve bölgedeki ulaşım olanakları, her yere kolay erişim sağlar. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu nedenle oldukça talep görmektedir.

Şişli Bozkurt Mahallesi, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer almaktadır ve bu konumu sayesinde şehir hayatının merkezine oldukça yakındır. Bölgede bulunan önemli iş merkezleri, alışveriş imkanları ve sosyal aktiviteler, burada yaşamayı cazip kılmaktadır. Ayrıca, İstiklal Caddesi gibi önemli turistik yerlere de oldukça yakındır. Son yıllarda bölgedeki gayrimenkul yatırımları artış göstermekte olup, bu durum da değer artışını beraberinde getirmektedir. Yatırım yapmak isteyenler için büyük fırsatlar sunan bir bölgedir. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, yatırımcılar için cazip fırsatlar sunmaktadır.

Son zamanlarda, Şişli Bozkurt Mahallesi'nde yapılan kentsel dönüşüm projeleri, bölgenin görünümünü ve altyapısını oldukça geliştirmiştir. Yeni inşa edilen binalar ve modern konut projeleri, mahalledeki yaşam koşullarını olumlu yönde etkilemektedir. Bu sayede, Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, yatırımcılar için cazip hale gelmektedir. Ayrıca, bölgede yer alan sosyal donatılar, parklar ve kültürel etkinlikler, burada yaşamayı daha da çekici kılmaktadır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu gelişmeler önemli avantajlar sunmaktadır.

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire Altyapı Olanakları ve Günlük Yaşam Kolaylığı

Şişli Bozkurt Mahallesi, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Metro ve otobüs hatları, bölgeden geçmekte olup, bu durum günlük yaşamı kolaylaştırmaktadır. Osmanbey Metro İstasyonu, mahalleye oldukça yakın bir konumda olup, bu istasyondan Taksim ve Şişli hatlarına ulaşım sağlanabilmektedir. Taksim istasyonuna yürüyüş mesafesinde olan bu metro, bölgedeki ulaşım sorunlarını büyük ölçüde çözmektedir. Ayrıca, Şişli'den geçen ana otobüs hatları da, bölgenin ulaşımını destekleyen önemli unsurlardandır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu ulaşım avantajları sayesinde daha da değer kazanmaktadır.

Bölgedeki otobüs durakları, ana arterler üzerinde yer almakta ve İstanbul'un diğer bölgelerine hızlı erişim sağlamaktadır. Ayrıca, ring yoluna ve ana caddelere olan yakınlık, özel araçla ulaşımı da kolay hale getirmektedir. Minibüs hatları ve bisiklet yolları gibi alternatif ulaşım imkanları, bölgenin ulaşım ağını tamamlamaktadır. Şişli Bozkurt Mahallesi, ulaşım altyapısı açısından oldukça gelişmiş bir bölge olarak öne çıkmaktadır. Bu durum, Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler için önemli bir tercih sebebidir.

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Sağlık Rehberi

Şişli Bozkurt Mahallesi, eğitim ve sağlık imkanları bakımından da oldukça zengin bir bölgedir. Mahallede yer alan okullar, anaokulundan liseye kadar geniş bir eğitim yelpazesine sahiptir. Ayrıca, özel eğitim kurumları da bölgede bulunmaktadır. Bu sayede aileler, çocuklarının eğitimine büyük bir önem vererek, burada yaşamayı tercih etmektedirler. Eğitim kurumlarının yanı sıra, mahalledeki sağlık hizmetleri de oldukça yeterlidir. Devlet hastaneleri ve özel sağlık merkezleri, bölgede kolay ulaşılabilir konumdadır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu olanaklar büyük bir avantaj sunmaktadır.

Alışveriş olanakları açısından da zengin bir yapıya sahip olan Şişli Bozkurt Mahallesi, Cevahir AVM ve BOMONTİ PARK gibi büyük alışveriş merkezleri ile çevrilidir. Bu alışveriş merkezleri, hem alışveriş hem de sosyal aktiviteler için ideal mekanlar sunmaktadır. Spor tesisleri ve parklar, bölge sakinlerinin sosyal yaşamını zenginleştirmekte ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine olanak tanımaktadır. Kütüphaneler ve sosyal alanlar, özellikle gençler için önemli birer buluşma noktasıdır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu sosyal olanaklar sayesinde daha da cazip hale gelmektedir.

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler Yatırım için Benzersiz Fırsatlar

Şişli Bozkurt Mahallesi, gayrimenkul yatırımları için oldukça cazip bir bölgedir. Son yıllarda yapılan araştırmalar, bölgede gayrimenkul fiyatlarının sürekli olarak arttığını göstermektedir. Altyapı yatırımları ve kentsel dönüşüm projeleri, burada satılık dairelerin değerini artırmakta ve yatırımcılar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Bankalar ve finansal kurumlar, bölgedeki gayrimenkul yatırımlarına destek vermekte ve bu durum, yatırımcıların işini kolaylaştırmaktadır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, yatırımcılar için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Şişli Bozkurt Mahallesi'nde satılık daireler, hem konforlu yaşam alanları hem de yatırım fırsatları sunmaktadır. Yüksek kira getirisi, bu bölgedeki konut projelerini cazip hale getirmektedir. Büyüyen nüfus ve artan talep, gayrimenkul pazarını canlı tutmakta ve bu durum, bölgedeki satılık dairelerin değerini artırmaktadır. Kentsel dönüşüm projeleri, yeni konut projeleri ve altyapı geliştirmeleri, bölgedeki gayrimenkul piyasasına olumlu yönde katkı sağlamaktadır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu gelişmeler ışığında yatırımcılar için cazip fırsatlar sunmaktadır.

Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler ile Sosyal Yaşamın Kalbinde Olun

Şişli Bozkurt Mahallesi, sosyal hayatın hareketli olduğu bir bölgedir. Cafeler, restoranlar ve eğlence mekanları, bölge sakinlerinin sosyal etkileşimde bulunmalarını sağlayan önemli unsurlardandır. Mahallede yer alan Harbiye Camii gibi ibadet yerleri, bölge sakinlerinin manevi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca, parklar ve yeşil alanlar, ailelerin ve gençlerin bir araya geldiği sosyal alanlar olarak öne çıkmaktadır. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu sosyal olanaklar büyük bir çekim gücü oluşturmaktadır.

Kafe ve restoranlar, hem yerel hem de uluslararası mutfak çeşitliliği sunmakta ve bu durum, bölgenin kültürel çeşitliliğini ortaya koymaktadır. Mahalle kültürü, komşuluk ilişkileri ve sosyal etkileşimlerin güçlü olduğu bir yapıya sahiptir. Bu sayede, bölge sakinleri arasında dayanışma ve yardımlaşma duygusu gelişmektedir. Şişli Bozkurt Mahallesi, zengin sosyal hayatı ve kültürel olanakları ile dikkat çekmektedir. Şişli Bozkurt Mahallesi Satılık Daireler, bu kültürel zenginlikler sayesinde daha da tercih edilmektedir.