Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Manavgat Kısalar Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Kısalar Mahallesicancel
Manavgatcancel
Antalyacancel

Kısalar Mahallesi Satılık Konut Arayışında Olanlara Bölge Hakkında Kilit Bilgiler 

Kısalar Mahallesi satılık konut bakan EmlakJet ziyaretçilerinin mahalle hakkında bilgi sahibi olmaları için bu yazıyı hazırladık. Kısalar Mahallesi, Antalya ilinin Manavgat ilçesinde yer alan bir mahalledir. Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Manavgat ilçesinde Akdeniz iklimi görülür. Yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçer. Don olayı bütün sene boyunca sadece birkaç gün yaşanır. Bazı senelerde ise hiç don olmadığı gözlenmiştir. Sahil şeridinden, Toroslar'a kadar olan bölge, ziraat alanıdır. Farklı bitkiler, meyveler ve ağaçlarla kaplıdır. Tarım arazilerinden sonra Toroslar'a çıkıldıkça maki ve orman alanları bulunur. Toros dağları ise genellikle çalı ve maki türü bitkilerle doludur. Maki türü bitkiler çoğunlukla mersin, çilek, geven ve kara dikendir. Toroslar’ın güneyinde alçak kısımlarda kızılçam vardır. Yükseklere gidildikçe kızılçam'ın yerini karaçam, ladin, sedir ve ardıç alır. Akarsu vadilerinde ise söğüt ve çınar oldukça yaygındır. Yazları genellikle sıcak geçer ve 45 dereceyi geçtiği görülür.

Kısalar Mahallesi Satılık Konut Almak İsteyenlere Bölgenin Eczaneleri

 • Aksoy Eczanesi, Bahçelievler Mahallesi, Antalya Caddesi, Manavgat/Antalya.

 • Aksu Mert Eczanesi, Sorgun Mahallesi, 8096 Sokak, No:5/GF-12/B Manavgat/Antalya.

 • Alper Ziya Eczanesi, Milli Egemenlik Mahallesi, No:65/Z-01 Manavgat/Antalya.

 • Altınöz Eczanesi, 3 Nolu Sağlık Ocağı Mevkii, Manavgat/Antalya.

 • Anka Eczanesi, Aşağı Pazarcı Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, No:16/A Manavgat/Antalya.

 • Arda Eczanesi, İbrahim Sözen Caddesi, No:30/B La Pizza Karşısı Manavgat/Antalya.

 • Arslan Eczanesi, Milli Egemenlik Mahallesi, Hastane Caddesi, No:67/3 Manavgat/Antalya.

 • Avşaroğlu Eczanesi, Merkez 3 Nolu Sağlık Ocağı Mevki Manavgat/Antalya.

 • Aydın Eczanesi, A.Pazarcı Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:34/A Manavgat/Antalya.

 • Barbaros Eczanesi, Yayla Mahallesi, Barbaros Caddesi, No:40/Z-01 Manavgat/Antalya.

 • Barış Eczanesi, Milli Egemenlik Mahallesi, Sarılar Caddesi, No:13/1 Manavgat/Antalya.

 • Batuhan Eczanesi, Aşağı Hisar Mahallesi, 4504 Sokak, No:8/B Manavgat/Antalya.

 • Bayır Eczanesi, Merkez 3 Nolu Sağlık Ocağı Mevki Manavgat/Antalya.

 • Bilim Eczanesi, Apazarcı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Manavgat/Antalya.

 • Bıçak Eczanesi, Demokrası Bulvarı, No:41/B Manavgat/Antalya.

 • Çağlar Eczanesi, Milli Egemenlik Mahallesi, Hastane Caddesi, No:7/2 Manavgat/Antalya.

 • Çamlık Eczanesi, Sarılar Beldesi Çamlık Mahallesi, 3122. Sokak, No:3/4 Manavgat/Antalya.

 • Çetin Eczanesi, Merkez 2 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı Manavgat/Antalya.

 • Cihan Eczanesi, Hastane Caddesi, Manavgat/Antalya.

Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Kısalar Mahallesi satılık evler arayışlarınızda ilanlara sitemizden istediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolayca göz atabilirsiniz.

Kısalar Mahallesi Satılık Konut Emlak Piyasası

2021 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 105 metrekare olarak karşımız çıkar. Kısalar Mahallesi satılık konut fiyatları 777.945 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 7.409 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 46 yıldır.

Kısalar Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Emlakjet ile artık bir adım öndesiniz. Satılık konut için bütçenizi hazırladıysanız size en uygun evler EmlakJet’te. İlgili ilanlara göz atarken bölgenin istediğiniz özelliklerdeki evlerine örneğin Kısalar Mahallesi satılık daire şeklinde aratarak listeleme sayfalarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Manavgat Satılık Villa
Ahmetler MahallesiAksaz MahallesiAltınkaya MahallesiAşağı Hisar MahallesiAşağıışıklar MahallesiAşağı Pazarcı MahallesiAydınevler MahallesiBahçelievler MahallesiBallıbucak MahallesiBelenobası MahallesiBereket MahallesiBeşkonak MahallesiBeydiğin MahallesiBoztepe MahallesiBucakşeyhler MahallesiBurmahan MahallesiBüklüce MahallesiCevizler MahallesiÇağlayan MahallesiÇakış MahallesiÇaltepe MahallesiÇardakköy MahallesiÇavuşköy MahallesiÇayyazı MahallesiÇeltikçi MahallesiÇenger MahallesiÇolaklı MahallesiDeğirmenözü MahallesiDemirciler MahallesiDenizkent MahallesiDenizyaka MahallesiDikmen MahallesiDoğançam MahallesiDolbazlar MahallesiDüzağaç MahallesiEmek MahallesiEski Hisar MahallesiEvrenleryavşı MahallesiEvrenseki MahallesiGaziler MahallesiGebece MahallesiGençler MahallesiGültepe MahallesiGündoğdu MahallesiGüzelyalı MahallesiHacıali MahallesiHacıisalı MahallesiHacıobası MahallesiHalitağalar MahallesiHatipler MahallesiHocalar MahallesiHocalı MahallesiIlıca MahallesiKadılar MahallesiKalemler MahallesiKarabucak MahallesiKarabük MahallesiKaracalar MahallesiKarakaya MahallesiKaraöz MahallesiKaravca MahallesiKasaplar MahallesiKavaklı MahallesiKırkkavak MahallesiKısalar MahallesiKızılağaç MahallesiKızıldağ MahallesiKızılot MahallesiManavgatMilli Egemenlik MahallesiMimar Sinan MahallesiNamaras MahallesiOdaönü MahallesiOymapınar MahallesiÖrenşehir MahallesiÖrnek MahallesiPerakende MahallesiSağırin MahallesiSalkım Evler MahallesiSalur MahallesiSanayi MahallesiSaraçlı MahallesiSarılar MahallesiSevinçköy MahallesiSeydiler MahallesiSırtköy MahallesiSide MahallesiSorgun MahallesiSülek MahallesiŞelale MahallesiŞişeler MahallesiTaşağıl MahallesiTaşkesiği MahallesiTepeköy MahallesiTilkiler MahallesiUlukapı MahallesiUzunkale MahallesiUzunlar MahallesiYalçıdibi MahallesiYavrudoğan MahallesiYaylaalan MahallesiYayla MahallesiYeniköy MahallesiYeşilbağ MahallesiYukarı Hisar MahallesiYukarıışıklar MahallesiYukarı Pazarcı Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.