/static/img/logo.svg
search
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Sahibinden Satılık Konut

araması için 2.252 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sahibinden Satılık Konut

Satılık sahibinden konutlar Emlakjet’te tüm Türkiye ile buluşuyor. Verdiği kaliteli ve yenilikçi hizmetin bir sonucu olarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile rakiplerinden ayrışmayı başaran ve yılda 20 Milyon ziyaretçiye ulaşmayı başaran web sitemiz, tüm Türkiye’yi hayallerindeki eve ulaştırmakta üstlendiği sorumluğu yerine getirmeye devam ediyor. Gerek sahibinden satılık konut ilanlarına konu konut sahiplerinin gerekse hayalindeki evi arayan milyonların tercihinde olan Emlakjet şu özelliklere sahip web sitesine başarısını borçludur.

 • Hızlı,
 • Kullanışlı,
 • Akıllı önerilerle ziyaretçi ihtiyaçlarına erişimi kolaylaştıran,
 • Satın alınacak evin gerçek değeri hakkın fikir sunan.

Emlakjet her geçen gün ortaya çıkan sektör ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmeye devam ettiği hizmet kalitesiyle her yıl milyonlarca ziyaretçiyi hayallerindeki evlerle buluşturmayı amaçlarken, bu yönde ilanlarının kalitesini de sürekli olarak geliştirmekte, aynı zamanda sahibinden satılık konut ilanlarıyla alıcı ve satıcıları aracısız olarak birbirleriyle buluşturmaya devam etmektedir. Aynı zamanda her türlü ilanda içerdiği önemli detaylar, detayların ilanlarda kullanımları, ilanlara eklenen görsel detaylar da alıcıların en doğru seçimi yapmasına olanak sağlamaktadır. Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde aşağıda sıraladığımız tipte birçok konut seçeneği Emlakjet farkıyla en uygun koşullarda müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

 • Sahibinde satılık konut
 • Satılık müstakil ev
 • Satılık bahçeli ev
 • Satılık villa
 • Satılık havuzlu villa
 • Satılık dubleks ve tripleks konutler 

Kaçırılmayacak Fiyatlarda Sahibinden Satılık Daireler Emlakjet’te Yeni Sahiplerini Arıyor!

Emlakjet acil ihtiyaç nedeniyle veya projenin tanıtımı amaçlı uygun fiyatlı olarak ilana çıkan konutlerle ziyaretçilerine en ekonomik koşullarda ev sahibi olmaları için büyük bir avantaj sağlar. Kimi zaman muhit ortalamasının oldukça altında seyreden sahibinden satılık konut fiyatlarına sahip evlere ulaştığınız Emlakjet sahibinden ilanları sayfasında karşılaşacağınız fırsatlar sizi şaşırtmasın! İkinci el konutlarla birlikte pek çok sahibinden satılık ev için uygun fiyatların yer aldığı ilan sayfamızdan yararlanarak şu avantajlarla konut alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • Muhit ortalamasının çok altında fiyatlarda,
 • Yapabileceğiniz pazarlıkla maliyetlerinizi oldukça aşağıya çekebileceğiniz.

Tek Kişiden Kalabalık Ailelere Kadar Geniş Sahibinden Satılık Daire Alternatifi

Emlakjet sahibinden satılık konut ilanları, Türkiye’nin tamamının ihtiyaçlarını kapsayan çeşitli ilanları ile Türkiye’nin em çok ziyaret edilen online ilan siteleri arasında yerini sağlamlaştırmaktadır. Geniş aileler için 3+1, 4+1, dubleks ve tripleks gibi çeşitli konut alternatifleri için portföyünde çeşitli ilanlar bulunan web sitemizin içerisinde ayrıca daha 2+1 veya 1+1 sahibinden satılık konut daha minimal ihtiyaçlara karşılık veren ilanlar bulunmaktadır. Emlakjet ayrıcalığı ile ihtiyacınız olan oda sayısında hayalinizdeki evi satın almak için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ediyorsanız o ilin sahibinden satılık konut ilanları arasında sizi bekleyen fırsatları incelemek!

Sahibinden Satılık Ev Seçenekleri

Sahibinden satılık daire ilanlarına herkesten önce erişim fırsatını sizlere sunan Emlakjet, hayalinizdeki evi hiçbir aracı kullanmadan doğrudan mülk sahibinden satın alma şansını elde etmenizi sağlıyor. Sahibinden satılık ev ilanlarını tüm Türkiye’ye Emlakjet ile buluşturabileceğini fark eden yüzbinlerce mülk sahibinin fırsat dolu ilanlarına herkesten önce ulaşarak fırsatları değerlendirmek için Emlakjet’i ziyaret etmeniz yeterli.

 • Dilerseniz aradığınız semt bilgisine sahibinden satılık yüzbinlerce ilana ulaşabilir, 
 • Dilerseniz filtreleme seçeneklerimizle sahibinden ilanlara doğrudan erişebilirsiniz.

Hangi yöntemle olursa olsun Emlakjet’te en kestirme yoldan hayaliniz eve sahibinden ulaşabilirsiniz. Sadece bir telefon ile hayalinizdeki evi satın almak istiyorsanız Emlakjet ilanlarını keşfetmeye hazır olun.

Evinizin Nereye Yakın Olacağına Siz Karar Verin! Hemen Sahibinden Satılık Ev İlanlarımızı İnceleyin 

Sahibinden satılık ev Emlakjet ilanları incelendiğinde ilanların pek çoğunun yanında aşağıda sıraladığımız gibi ayrıntılar yer alır.

 • Metroya yakın,
 • Hastaneye yakın,
 • Okul yanı,
 • AVM’ye yakın,
 • Denize sıfır,
 • Şehir meydanına yürüme mesafesinde.

Yer alan tüm bu ayrıntılar bir evin değerini artıran ve evde oturan kişiler için hayatını kolaylaştıran ayrıntılar olarak bilinir. Siz de sahibinden satılık ev ve daireler ilanları içerisinde yeni evinizin nereye yakın olmak istediğinizi dilerseniz akıllı filtrelemeler ile dilerseniz Emlakjet ‘’Yakınımda Ara’’ uygulamasını kullanarak yeni evinizin nereye yakın olması istediğinizi karar vererek hayalinizdeki ev ile aranızda bulunan yüzbinlerce ilanı incelemek zorunda kalmazsınız.

Emlakjet İle Sahibinden Satılık Ev Arayışınız da Bütçenizi Aşmadığınızdan Emin Olabilirsiniz

Yeni bir ev satın alma kararı verdiğinizde mevcut birikimleriniz ve birikimlerinizin yetmediği konularda kullanacağınız konut kredisi ile yeni bir ev satın almanın maliyetini karşılayabiliyor olmanızdır. 2.el sahibinden satılık ev satın almak isteseniz bile sizi aşağıda sıraladığımız masraflar beklemektedir.

 • Evin bedeli,
 • Konut kredisi kullanılacaksa kredi masrafları,
 • Zorunlu deprem sigortası,
 • Tapu harçları.

Bu masraflar kimi zaman bütçenizi aşmanıza sebep olarak ödeyemeyeceğiniz borcun altına girmenize sebep olmaktadır. Emlakjet ile ev arama sürecinde ise ilk etapta bütçenizi belirleyerek belirlediğiniz limitler dahilinde olan ilanları filtreleyebilirsiniz. Yaptığınız bu filtreleme ile bütçeniz ve hayallerinizi bir arada barındırans ilanları inceleyebilir, incelediğiniz ilanların içerisinde büyük fırsat barındıran ucuz sahibinden satılık ev ilanıyla karşılaştırarak bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Sahibinden satılık ev arayışlarınızda fırsatları değerlendirmek istiyorsanız hayalinizdeki evi Emlakjet’te arayın.

Sahibinden satılık konutlar yeni bir ev satın almak isteyen pek çok kişi tarafından konut maliyetinin düşürülmesi için önemli bir ayrıntıdır. Geleneksel ev satın alma sürecinde bu ayrıcalıktan yararlanmak için muhitin tamamı fiziki olarak gezilirken günümüzde Emlakjet web sitesi kullanılarak evin sıcaklığı bırakılmadan Türkiye’nin tamamı için sahibinden satılık daire ve diğer türde konutlara erişim sağlanabilmektedir.

Sahibinden satılığa çıkartılmış konutların alıcılar için avantajları aşağıdadır.

 • Ev sahibi dışında herhangi bir aracıya ücret ödememek, 
 • Satın alacağınız ev için pazarlık yapma hakkınızı kullanmak.

Adı geçen bu avantajlar maddi yönden olduğu gibi, işlemlerin daha hızlı yapılması yönünde zamandan da oldukça önemli tasarruf edilmesine de yardımcı olur. Emlakjet “sahibinden satılık” başlığı altında sunduğu tüm seçeneklerde her türlü detayı ilanlarında belirtmekle birlikte, örneğin incelenen bir daire ilanında aşağıda bulunan seçenekler önem kazanmaktadır.

 • Dairenin detaylı konumu
 • Ulaşım kolaylığı
 • Muadilleriyle karşılaştırılması
 • Eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığı 

Haftalarınızı hayalinizdeki aramak için geçirmek istemiyorsanız Emlakjet web sitesini ziyaret ederek sahibinden kategorisinde hayalini kurduğunuz eve en kestirme yoldan ulaşabilirsiniz.

Kredi Kullanmanıza Gerek Kalmadan Taksitle Satılan Sahibinden Satılık Daireler Emlakjet’te! 

Türkiye’nin pek çok prestijli projesinin yapımı üstlenen inşaat firmaları, lansman fiyatlarıyla satışa çıkardıkları konutların ilanları için Emlakjet’i tercih ediyor! Herhangi bir aracıya ihtiyaç kurmadan doğrudan inşaat firmaları ile iletişime geçerek uygun fiyatlı sahibinden satılık daireler içerisinde hayalini kurduğunuz eve ulaşmak için Emlakjet ilanlarına göz atmanız yeterli! Bünyemizde yer alan lansman fiyatıyla satışa çıkartılmış projelerde; kefilsiz, kredisiz taksitle daire sahibi olma fırsatı Emlakjet’te sizleri bekliyor! 

Sahibinden satılık taksitli daireler doğrudan inşaat firmasıyla iletişime geçebilmeniz nedeniyle konut kredisi kullanmanıza da gerek bırakmayarak kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sizlere sunuyor. Türkiye’nin en seçkin projelerde lansman fiyatında herhangi bir faiz ödemeden taksitle ev satın almak istiyorsanız hemen Emlakjet ilanlarına göz atmaya başlayın!

Emlakjet’te Sahibinden Satılık Fırsat Evleri Sizleri Bekliyor! 

Sahibinden ev ilanlarında çoğunlukla acil ihtiyaçlar nedeniyle mülkün satışı hedeflenmektedir. Bu nedenle sahibinden satılık daire İstanbul Anadolu yakası ilanları konut satın almak isteyen pek çok kişi tarafından sürekli takip edilerek değerlendirilmeye çalışılmaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen online ilan siteleri arasında yer almayı başaran Emlakjet, sahip olduğu mülkün hızlı satışını hedefleyen ev sahiplerinin en çok tercih ettiği platform olmasına yol açmaktadır. Emlakjet sahibinden satılık kategorisi içerisinde cazip fiyatlarla hayalinizdeki evi seçmek için daha fazla alternatif içerisinden değerlendirme yaparak konut satın alma maliyetlerinizi minimum düzeyde tutabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Faiz İndirimlerinin İlk Etkisi Konut ...

Faiz İndirimlerinin İlk Etkisi Konut ...

20 Eylül 2019

7 Banka Konut Kredi Faiz Oranlarını D...

7 Banka Konut Kredi Faiz Oranlarını D...

19 Eylül 2019

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Ağust...

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Ağust...

18 Eylül 2019

Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve...

Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve...

18 Eylül 2019

Bankalarla Anlaşan İnşaat Firmalarınd...

Bankalarla Anlaşan İnşaat Firmalarınd...

17 Eylül 2019

Sahibinden Satılık Konut
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.