Emlakjet

Satılık Müstakil Ev

araması için 5,807 ilan bulundu
search
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • {locationName} Satılık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
{locationName} Satılık Konut fiyatları 2.400,00 ile 5.800.000.000,00 arasında değişmektedir.
 • Satılık Müstakil Ev fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Satılık Müstakil Ev fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Müstakil Ev Arayanlara Emlakjet Rehberi

Sahibinden satılık müstakil evler böyle bir evde oturmak isteyenlere ciddi avantajlar sunmaktadır. Emlakjet uygulamasıyla satılık ya da kiralık müstakil ev ihtiyacınıza uygun seçenekleri hızlı, güvenilir, kapsamlı bir biçimde görüntüleyebilir ve uygun fiyat avantajlarıyla Türkiye’nin istediğiniz yerinden ister tatil ve yatırım isterseniz farklı amaçlarla emlak sahibi olabilirsiniz.

Müstakil evler daire sistemiyle oturulan konutlarda ve büyük metropollerde sıkılmış ve ferahlık isteyen müşterilerin ilgisini çekmektedir. Müstakil ev nasıl olur şeklinde kafasında soru işareti olan Emlakjet uygulaması kullanıcıları Türkiye’nin kıyı bölgelerindeki sakin ve uygun fiyatlı yazlık ve bahçeli evlere bu platformdan ulaşmakta ve dilediği bölge ve şartlara uygun olarak ister tek katlı isterse çok katlı müstakil evleri listeleme imkanına sahip olmaktadırlar. 

Müstakil ev arayışları Emlakjet ile başka bir boyuta taşınırken, müstakil ev konusunda en fazla seçeneğin Emlakjet ile müşterilere sağlanması bu konuda en doğru kararın verilmesi anlamına da gelmektedir. Türkiye’nin 81 ili yanında Kıbrıs’ta oldukça fazla sayıda ve farklı özelliklerde müstakil ev ilanlarını müşterisiyle buluşturan Emlakjet bu yönde devam eden her türlü konut projesini de yakından takip ederek, müşterilere en doğru kıyas şansını sağlamaya devam etmektedir.

Aşağıdaki gibi sıralayabileceğimiz seçenekler için vakit kaybetmeden Emlakjet ile bağlantı kurmak oldukça önemlidir.

 • Müstakil ev
 • Yazlık
 • Bahçeli ev
 • Bahçelli villa
 • Havuzlu villa 

İstenilen Rahatlık ve Genişlikte Müstakil Ev İlanları

Müstakil ev satılık seçeneklerinde geniş bir seçim alanı sunan Emlakjet uygulamasının kolay ve basit ara yüzü sayesinde geniş olan bu listeleri merkezi konuma indirebilir alacağınız bölge adını ve konut tipini filtreleyerek ister harita üzerinden seçebilir isterseniz de okul, hastane, denize 0 gibi özel alanlar belirleyerek listenizi belli bir bölgede toplayabilirsiniz.

Ayrıca emlak ofislerine sunduğumuz kolaylıklar sayesinde Emlakjet uygulamamız koyduğunuz sahibinden bahçeli müstakil ev seçeneklerinin kiralanmasına ve çabucak satılmasına sitemizi ziyaret edenlerin sizi tercih edecek alternatiflere sahip olmasında büyük etki sahibidir.

Emlakjet Güvencesiyle Kiralık Müstakil Evler

Müstakil ev kiralık olarak da rahatlık ve genişlik arayanların ilgisini çokça çekmektedir. Özellikle bahçeli kiralık müstakil evler çocuk sahiplerinin ve geniş ailelerin oldukça tercih ettiği konut tiplerindendir. Emlakjet uygulamasıyla hayalini kurduğunuz geniş, bahçeli ve sakin bir müstakil kiralık konuta çok hızlı bir biçimde ulaşabilir kaliteli ve güvenli uygulama sayesinde bütçenize en uygun kiralık müstakil evleri görüntüleyebilirsiniz. 

Sahibinden uygun fiyatlı Müstakil ev sahibiyseniz ve bu evi yatırım amaçlı kiraya vermeyi planlıyorsanız ücretsiz olarak Emlakjet uygulamasına koyduğunuz evinizin kısa süreler içinde ve size güzel kazançlar sağlayacak bir biçimde kiraya verilmesini sağlayabilir ve çok geniş bir müşteri potansiyeline Emlakjet uygulamamız sayesinde ulaşma imkanına erişebilirsiniz.   

Satılık konut ilanları mevcut tüm alternatifleriyle kolay ulaşılabilir bir şekilde Emlakjet’te sizleri bekliyor! Hayal ettiğiniz evi size en uygun koşullarda sunmak için günün her saati güncellenen satılık konut ilanlarımızda sizlerle buluşturuyoruz. Dakikalar içerisinde aradığınız muhitte beğeninizi kazanacak alternatifli seçeneklerle sizlerle buluşturmak için her geçen gün alt yapımızı güncelleyerek hatalı karar vermenizi önlemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Emlakjet’in bazı farklarını aşağıda görebilirsiniz;

 • Türkiye’nin her mahallesinde,
 • Her zevke ve bütçeye hitap eden,
 • Gereksiz ilan kalabalığı ile uğraşmanızı önleyen,
 • Piyasa değerinden fazla konut satın almanızı önleyen ilan seçenekleri için Emlakjet güncel ilanlarına göz atabilir, web sitemizin neden sadece basit bir ilan sitesi olarak değerlendirilmediğini geçirdiğiniz süre zarfında kolayca fark edebilirsiniz.

Emlakjet Türkiye’nin her yerindeki satılık konut ilanlarında tam bir profesyonellik çerçevesinde hareket ederken, bu yönde müşterilerine sağladığı imkanlarla %100 müşteri memnuniyeti ilkesini gözetmeyi de bir an olsun ihmal etmemektedir. Müşterilerin satılık konut konusunda aradığı her türlü detay, ilgili bölgenin özellikleri, araştırması yapılan bölgenin özellikleri, araştırılması yapılan satılık konutun muadilleriyle karşılaştırılması gibi birçok özellik Emlakjet tarafından otomatik olarak sağlanmakta, aynı zamanda her bölgede devam eden tüm konut projeleri de yakından takip edilerek, satılık konut portföyüne yenilerinin katılması konusunda gerekli çalışmalar da sürdürülmektedir. 

Emlakjet’ten Hızlı Satılık Konut ve Emlak Hizmeti

Emlakjet olarak ziyaretçilerimizin satılık ev arıyorum ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli karşılıklar verebilmek için sektör ve müşteri ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek elde ettiğimiz sonuçları verdiğimiz hizmeti geliştirmekte kullanıyoruz. 

 • İl, ilçe, semt ve mahalle adıyla hızlı ilan arama,
 • Aradığınız tipte konu ilanlarına ulaşmanızı kolaylaştıran akıllı filtreleme,
 • İncelediğiniz ilanlara benzer seçenekleri size sunan akıllı uygulama.

Yukarıda sıraladığımız özelikleriyle Emlakjet olarak misafirlerimize hızlı emlak ayrıcalığının kapılarını ardına kadar açmaktayız. Ne aradığını bilen tüm misafirlerimiz aradıklarının karşılığını Emlakjet’te hızlı bir şekilde bularak hayallerindeki eve ulaşmakta bir adım öne geçiyor. Türkiye’nin her ili, ilçesi ve semti için en uygun ve kullanışlı satılık daire ilanlarına Emlakjet’le ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın.

Aradığınız Satılık Konut En Yeni İlanlarda Sizleri Bekliyor

Emlakjet son bir yıl içerisinde 20 milyonu aşan ziyaretçi sayısına ulaşarak hem yeni bir ev arayan hem de mevcut evlerini yeni sahipleriyle buluşturmak isteyen müşterilerini memnun etmeyi başardı. Sahibinden satılık ilanlarından emlakçı ilanlarına kadar geniş bir ilan portföyüne sahip olan web sitemizde dakikalar içerisinde hayalinizdeki evin bütçenizi aşmayacak fiyatlarda yer aldığını keşfedebileceksiniz. Sahibinden satılık müstakil ev Sultanbeyli ilanları gibi en fazla tercih edilen ilanları sitemizden inceleyebilirsiniz.Hızlı ve kaliteli hizmetimiz yanında her geçen süre zarfında yeni emlak ilanları eklenen web sitemizde aradığı evi bulan milyonlar arasında yer almak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Satılık konut kategorisinde tüm Türkiye’yi kapsayan fırsatları kaçırmamak için Emlakjet’i ziyaret ederek ev seçme ve satın alma sürecine kadar süren kaliteli hizmetin keyfini çıkarın.

Satılık müstakil ev denildiği zaman insanların karşısında sayısız seçenek sıralanıyor. Bu sebeple satılık ev arayan kişiler söz konusu evin özellikleri ne olursa olsun ancak Emlakjet gibi bir platformda en detaylı ve hızlı araştırmayı yapabilirler.

Satılık Müstakil Ev Bulmak İçin Nelere Dikkat Etmeli?

Satılık müstakil ev ararken öncelikle evi alma amacının belirlenmesi ve sonrasında Emlakjet üzerinden bu şekilde arama yapılması gerekiyor. 

Bir ev satın alırken öncelikle aşağıdakileri belirlenmesi gerekmektedir;

 • Evin alınma amacı nedir? Yatırım amacıyla mı yoksa oturma amacıyla mı alınacak?
 • Ev alındıktan sonra kiraya verilecek mi?
 • Kiraya verilecek ise evin ve ev alınmak istenen bölgenin kira çarpanı nasıl? Kira çarpanı yüksek ve düşük olan bölgeler hangileri?
 • Ev için ayrılan bütçe nedir ve bu bütçe ile alınabilecek iyi iyi ev hangisidir?

Bu ve buna benzer unsurlar tespit edildikten sonra aramayı daha detaylı hale getirmek ve örneğin satılık müstakil ev Ankara gibi aramalar yapmaya başlamak lazım. Bilhassa Emlakjet üzerinden böyle bir arama yaptığınızda karşınıza birçok satılık ev çıkacaktır. Bundan sonra ise kalan ise tüm bu evleri detaylı olarak incelemek ve karşınıza çıkan ev seçenekleri içinde size en uygun olabilecekleri tespit etmek gerekiyor. En son tekrar bir değerlendirme yaptıktan sonra ise belli bazı evleri gidip ziyaret etmenizde fayda var.

Satılık Müstakil Ev Fiyatında Pazarlık Nasıl Yapılır?

Satılık müstakil ev alacak kişilerin pazarlık konusunda ellerini güçlendirmelerinin tek yolu söz konusu bölge hakkında bilgi sahibi olmaları. Bunun için ise Emlakjet üzerinden satılık müstakil ev Tekirdağ gibi spesifik bir arama yaparak mevcut lokasyondaki ev fiyatları ve kira rayiçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede ise almayı düşündüğünüz ev ile ilgili olarak görüşmeler yaparken bölge ve fiyatlara hakim olacağınızdan hem çok daha iyi pazarlık yapabilir hem de bazen almak istediğiniz evi normalin çok daha altında fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Satılık Müstakil Ev Emlakjet İle Nasıl Kolayca Bulunur?

Emlakjet ile satılık bahçeli köy evi gibi bir arama bile yapmanız mümkün. Dolayısıyla arama yapacağınız seçenek sayısı aslında sınırsız. Diğer yandan düzenli olarak Emlakjet’i takip ederek zaman zaman ihtiyaçtan veya aciliyetten dolayı piyasanın çok daha altında satışa çıkan evleri de önceden görüp bu tip fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu sayede özellikle yatırım amaçlı ev alırken daha evi alma aşamasında kazanmaya veya kar etmeye başlayabilirsiniz. Bu sebeple bilhassa satılık ev arayanlar için satılık müstakil ev fiyatları ve özellikleri hem nispeten karışık hem de fiyatları daha belirsiz olduğu için Emlakjet bu konuda yardımınıza koşacaktır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.