Aydın Didim Akyeniköy Villa Arsası
4.000.000 TL
  • 589 m²
Aydın Didim Akyeniköy Villa Arsası
  • 2 Fotoğraf
Aydın Didim Akyeniköy Villa ArsasıAydın Didim Akyeniköy Villa Arsası
4.000.000 TL
6.791 TL/m²
  • 589 m²
Aydın - Didim - Ak yeniköy Mahallesi
Aydın Didim Akyeniköy Villa Arsası

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19368305
  • İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuVilla İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı6.791 TL/m²
  • Metrekare589 m²

Ak yeniköy Mahallesi

| 589 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

3.065.745 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%14

Firma Künyesi

Cemile Aybek

TURYAP BODRUM MUMCULAR TEMSİLCİLİĞİ
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4802205
Ofisin Durumu: Müsait
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73