- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- Tekirdağ Satılık Villa İmarlı>
- Marmaraereğlisi Satılık Villa İmarlı>
- Sultanköy Mahallesi Satılık Villa İmarlı>
- SULTANKÖY'DE FIRSAT VİLLA ARSASI
Sultanköy'de Fırsat Villa Arsası

- 35 Fotoğraf

6.534.000 TL
9.000 TL/m²
- 726 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19367351
- İlan Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı9.000 TL/m²
- Metrekare726 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel86
- Kaks0.90
Sultanköy Mahallesi
| 726 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
6.821.496 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%19
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3410608
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0053/17UY0333-5/00/2240
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları