Tekirdağ Kapaklı Pınarça Köyünde Satılık Arsa
6.200.000 TL
%2
  • 450 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Tekirdağ Kapaklı Pınarça Köyünde Satılık Arsa

Tekirdağ Kapaklı Pınarça Köyünde Satılık Arsa
  • 3 Fotoğraf
Tekirdağ Kapaklı Pınarça Köyünde Satılık ArsaTekirdağ Kapaklı Pınarça Köyünde Satılık Arsa
6.200.000 TL
%2
13.778 TL/m²
  • 450 m²
Tekirdağ - Kapaklı - Pınarca Mahallesi
Tekirdağ Kapaklı Pınarça Köyünde Satılık Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19186508
  • İlan Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı13.778 TL/m²
  • Metrekare450 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel1
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Fiyat Bilgisi

Pınarca Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
6.200.000 TL
Min   TL
Max   TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Bölge Raporu

Pınarca Mahallesi

| 450 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

4.373.100 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%14