Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Bayraklı Osmangazi Mahallesi Kiralık Daire

araması için 8 ilan bulundu
search
Osmangazi Mahallesicancel
Bayraklıcancel
İzmircancel

Bayraklı ilçesi Osmangazi Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Bayraklı Osmangazi Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan Emlakjet okuyucularımız için hazırladığımız bu rehber sayesinde mahalle hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve bu sayede Bayraklı Osmangazi Mahallesi kiralık daire arayışındaki ziyaretçilerimizin istedikleri ve hayal ettikleri evi bulmalarını kolaylaştıracağız. Emlakjet okuyucularına yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazıda bölgenin kurumlarından fiyatlarına kadar pek çok noktasına değindik.

Osmangazi, İzmir ilinin Bayraklı ilçesine bağlı bir mahalledir. Kiralik daire arayan siz Emlakjet okurları için dikkat edilmesi gereken bir konu da bölgenin sahip olduğu iklim şartlarıdır Akdeniz ikliminin görüldüğü İzmir'de yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ılık ve yağışlı geçer. Bir yılda ilde hava sıcaklığı sıfırın altına düştüğü gün sayısı yaklaşık ondur. Yılda yaklaşık 100 gün ise 30 derecenin üzerinde yaşanır.Kar yağışı nadir görülür.Yıllık yağış miktarı 700–1200 mm arasındadır.Yaz aylarında şehre özgü imbat adı verilen serin rüzgâr eser.Yıllık ortalama deniz suyu sıcaklığı 18,5 °C'dir.

OSMANGAZİ mahallesi nüfusu (MERKEZ beldesine) bağlı BAYRAKLI, İZMİR. OSMANGAZİ mahallesinin Nüfusu Toplam 26.823 tır. Bu nüfusun 13.131'si Erkek, 13.692'si Kadındır.

İZMİR ili BAYRAKLI ilçesi (MERKEZ beldesine) bağlı OSMANGAZİ mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE'dir.

 Osmangazi Mahallesi Ulaşım Olanakları

Osmangazi mahallesi kiralik daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Osmangazi Mahallesi için ulaşım Bayraklı ilçesinin ulaşım olanakları sayesinde sağlanmaktadır. İzmir şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bayraklı’a gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Bayraklı’a uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı’dır. Havalimanı, Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır ve Bayraklı’a yaklaşık 75 km uzaklıktadır. İzmir, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, neredeyse tüm illerden otobüs seferleri bulunmaktadır. Bayraklı’a gitmek isteyen ziyaretçiler, Bayraklıa 45 km uzaklıkta bulunan İzmir Otobüs Terminali’ni kullanabilirler. Bayraklı, İzmir’in önemli bir turizm bölgesi olduğundan İzmir’in pek çok farklı bölgesinden toplu taşıma ile ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

Osmangazi Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Osmangazi Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Mahalle içerisinde ve mahalle çevresinde bulunan bazı okullar şu şekildedir:

  • Merkez İsmet İnönü Ortaokulu 

  • Ulfet Onart Anadolu Lisesi

  • Kazım Dirik Ortaokulu

  • Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu

  • Çırpı Şehitler İlkokulu

  • Dörteylül İlkokulu
Bayraklı Osmangazi Mahallesi kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul  Bilgileri

 

İzmir Bayraklı Osmangazi mahallesi kiralık daire fiyatları ortalama 2.715 Türk Lirasıdır. Bölgede kiralık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı 19 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bayraklı Osmangazi Mahallesi kiralık daire ortalama büyüklüğü 140 metrekaredir. izmirin il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen dairenin sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.Bir daire kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Bayraklı Osmangazi Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.