/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İncesu Mahallesicancel

Çankaya İncesu Mahallesi Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu

İncesu Mahallesi Satılık Daire Tercih Edeceklere Bölge Hakkında Yol Gösterici Kılavuz 

İncesu Mahallesi satılık daire arayışınızda hayallerinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ilgili ilanları inceleyebilirsiniz. İncesu Mahallesi, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan bir mahalledir. Ankara ili, Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci ili olmaktadır. Tarihi 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na kadar dayanmaktadır.  Günümüzde ise birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hititler, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve Türkiye Cumhuriyeti, bölgede yer almıştır.  İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Çankaya ilçesinde kara iklimi görülmektedir. Yazlar sıcak ve kurak yaşanırken kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. Yıllık ve günlük sıcaklık farkları ise oldukça yüksek olmaktadır. İç Anadolu Bölgesi'nde ülkenin en az yağış alan bölgesi olduğu için ilçede yılın üçte biri güneşli geçmektedir.  Gece ile gündüz ve yaz ile kış arasındaki sıcaklık farkı fazladır. Kara ikliminde en çok yağış ilkbaharda görülürken, en az yağış ise yaz aylarında düşmektedir. İlin bitki örtüsü bozkırdır. Bozkırda çoğunlukla dikenli çalılar ve otlar yer almaktadır. Sorguç otu, papatya, ballıbaba ve böğürtlen bölgede yer alan önemli otlar arasındadır.

İncesu Mahallesi Satılık Daire Almak İsteyenlere Bölgenin ulaşımı

Ankara’nın içinde havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Ankara'da gelişmiş bir toplu taşıma sistemi halkın ulaşım ihtiyacını karşılar. Esenboğa Uluslararası Havalimanı havayolu ile giriş çıkışı sağlayan bir diğer önemli noktadır. Esenboğa'dan Türkiye'nin birçok iline, aynı zamanda Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu'nun birçok şehrine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanını şehir merkezine bağlayan yol yenilenmiş ve yeni geçitler inşa edilmiştir. Başkenti saran O-20 çevre yolu, şehirlerarası trafiğin bölge trafiğini aksatmamasına yardımcı olur. İl içinde ilçeler arası ulaşımı sağlayan otobüs firmaları mevcuttur. Ankara merkezinde yer alan Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi (AŞTİ) en büyük otobüs terminalleri arasındadır. Ankara’dan geçen iki demiryolu bulunur. Tren yolu ile giriş çıkışta en önemli yer TCDD Ankara Garı'dır. Gar ayrıca ülkenin doğusu ile batısının ayrıldığı noktadır. Siz de bu bölgede yaşamak isterseniz İncesu Mahallesi satılık daire ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

İncesu Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 120 metrekare olarak karşımız çıkar. İncesu Mahallesi satılık daire fiyatları 287.520 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 2.396 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 20 yıldır.

Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık ev İncesu Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

26 Temmuz 2021

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

17 Temmuz 2021

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

13 Temmuz 2021

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

1 Temmuz 2021

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Çankaya Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.