Emlakjet

Ankara Çankaya Satılık Daire

araması için 2,133 ilan bulundu
search
Çankayacancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çankaya Satılık Daire Almayı Düşünenler İçin Yol Gösterici Bilgiler

Ev alma hayalinizi gerçekleştirirken birçok şeyi araştırma ihtiyacı hissederiz. Bölgenin genel bilgileri, iklim koşulları, ulaşımı, ekonomisi ve en önemlisi konut piyasasını merak ederiz. Emlakjet hayalinizdeki evi bulmanıza yardımcı olurken aynı zamanda o evin bölgesi hakkında tüm bilmeniz gerekenleri bir araya topladı. İçeriğimizde Çankaya satılık daire almadan önce ilçe hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabileceğiniz yazımız sizlerle buluşuyor. Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara iline bağlı Çankaya ilçesi, Başkent’in yönetim merkezi konumundadır. Yerleşik nüfusu 2017 yılı sayımlarına göre 921.999 olan Çankaya Ankara’nın ve Türkiye’nin en kalabalık ilçesidir. Bu nüfusun yüzde 51,97’si kadın, yüzde 48,03’ü erkekten oluşur. Toplam yüzölçümü 1.157 kilometrekare, rakım 1000 metredir.

9 Haziran 1936 tarihinde ilçe statüsüne yükseltilmiş olan ilçe, ülkemizin üst yönetim idare binalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bugünkü adıyla Anıttepe olan bölgede 15 bin metrekarelik bir alanda bulunan Anıtkabir, Atatürk Müzesi, TBMM, Pembe Köşk, ODTÜ Arkeoloji Müzesi, Atakule gibi önemli tarihi ve kültürel miraslar bulunmaktadır. Çankaya satılık daire seçimi yapabileceğiniz toplam 124 adet mahallesi bulunmaktadır. Satılık daire Ankara Çankaya Yıldız Mahallesi en fazla tercih edilen bölgelerden biridir. İncelemek için listeleme sayfamızda mahalle filtrelemesi ile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çankaya Satılık Daire Arayanlar İçin Bölge Coğrafyası ve İklimi

Çankaya İç Anadolu Bölgesi’nin kuzeybatısında yer alan Yukarı Sakarya Bölümü’nde yer alır.

 • Güneyinde Gölbaşı ilçesi,
 • Güneydoğusunda Bala ilçesi,
 • Batısında Etimesgut ilçesi,
 • Doğusunda Mamak ilçesi,
 • Kuzeyinde Keçiören, Altındağ, Yenimahalle ilçeleri çevresindeki ilçelerdir.

İlçe içerisinde en fazla aranan ilanların bulunduğu Ankara Çankaya sitesi satılık dairelerine göz atmak için listeleme sayfamızı kontrol edebilirsiniz. Çankaya coğrafi olarak Orta Anadolu’nun düzlükleri ortasında kayalık bir alanda kurulmuştur. Ana kentin merkezinde küçük ada niteliğinde olan bu kayalık alan bir çanak görünümündedir. İklim şartları Ankara’nın genel şartlarına uygun olarak karasal iklim hakimdir. Kış mevsimi kuru ayaz, soğuk ve kar yağışlı, yaz mevsimi sıcak ve kuraktır.

Çankaya İlçesinde Eğitim ve Sağlık Hizmetleri

Çankaya satılık daire arayanlar için ilçede bulunan eğitim kurumları ve sağlık hizmetlerini araştırdık. Çankaya’da yüzü aşkın ilkokul, ortaokul ve lise eğiti kurumu bulunmaktadır. Aynı zamanda 10 adet üniversite vardır. Bu üniversiteler;

 • Ankara Üniversitesi,
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi,
 • Gazi Üniversitesi,
 • Hacettepe Üniversitesi,
 • Kara Harp Okulu.

Çankaya ilçesinde; 9 adet devlet hastanesi, 26 adet özel hastane sağlık hizmeti vermektedir. Tüm bu eğitim ve sağlık hizmetlerinin yoğun olarak bulunduğu Ankara Çankaya Birlik Mahallesi satılık daire ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çankaya İlçe Sosyal Yaşamı

Çankaya satılık daire almadan önce ilçenin gezilecek yerlerini, sosyal yaşam alanlarını bilmek oldukça önemlidir. Yaşayacağınız çevrede neler var ve hangi etkinlikler gerçekleştiriliyor merak ediyoruz. Çankaya’da güzel vakit geçirebileceğiniz epeyce fazla seçenek bulunuyor. Botanik Bahçesi, Eymir Gölü, Kuğulu Park, Oyuncak Müzesi, Barış Heykeli, Elmadağ Kayak Tesisleri bunların en önde gelenleridir. Ankara’daki festivallerin büyük çoğunluğu Çankaya ilçe sınırları içerisinde gerçekleşir. Ankara Uluslararsı Film Festivali, Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali, Ankara Uluslararsı Müzik Festivali ve Ankara Caz Festivali bunların en önemlileridir.

Çankaya Satılık Daire Almayı Düşünenler İçin İlçe Konut Piyasası

Çankaya ilçesi konut piyasasına baktığımızda yoğun kentleşmenin beraberinde büyük konut projeleri için oldukça fazla seçenekler bulunmaktadır. Emlakjet 2019 yılı Ocak ayı Bölge Raporuna baktığımızda Çankaya satılık daire ortalama alanı 125 metrekare, ortalama geri dönüşü 21 yıl ve birim fiyatı 2.511 TL/metrekare olarak hesaplanmıştır. Tercih etmek istediğiniz semt ya da site şartlarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Konut tiplerine göre ortalama satış fiyatları;

 • 1+1 69 metrekare daire satış fiyatı 291.456 TL,
 • 2+1 99 metrekare daire satış fiyatı 242.352 TL,
 • 3+1 125 metrekare daire satış fiyatı 292.750 TL,
 • 4+1 180 metrekare daire satış fiyatı 552.060 TL’dir.

Sizde hayalinizdeki evi bulabilmek için emlakçıdan veya sahibinden satılık daire Ankara Çankaya Kırkkonaklar Mahallesi gibi en fazla tercih edilen ilanları listeleme sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Çankaya Satılık Daire Arayanlar İçin İlçedeki Güncel Konut Projeleri

Emlakjet olarak yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için merak edilen tüm araştırmaları yapıyoruz. Böylece bölgedeki tüm konut projelerini, konut piyasasını ve diğer tüm genel bilgilere kolaylıkla ulaşılabileceksiniz. Emlakjet’te özel markalı konut projelerinden detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Emlakjet Projeler kısmından faydalanarak, bölgenizdeki tüm projeler hakkında hızlıca detaylı bilgi almanızı sağlıyor. Ankara’nın gözde projelerinin başında ise; 2018 yılının Haziran ayında teslim edilen ve Ankara Çankaya’da konut satışlarını büyük oranda etkileyen Sinpaş Marina Ankara Projesi geliyor. Bağımsız araştırma şirketlerinin yaptığı araştırmaya göre Ankara’da yaşayan 30 yaş üstü vatandaşların ilk tercihi Sinpaş Marina Ankara oldu. Çankaya satılık daire seçeneklerini araştıranlar için bölgedeki güncel markalı konut projeleri şunlardır;

 • Sinpaş Yalı Vadi, Sinpaş Yapı,
 • Bilkent Nazende, Rast Grup,
 • Beysu Vera Villaları, Moltaş, OTG, Tuğmaner,
 • Nova Garden, Nova Yapı,
 • Oğuzata-ATD Ankara, Oğuzata,
 • Avend Beytepe, Rast Grup,
 • Emlak Konut Saraçoğlu, Emlak Konut GYO,
 • Vivendi, İMY Yapı,
 • Sukent Beytepe, S.S. Sukent Konut Yapı Kooperatifi,
 • Bmz&Rast Beytepe, BMZ Mimmar ve Rast 
 • Kuğulu Park Konutları, Kuğulu Yapı,
 • Aden Premium, Uslu Yapı.

Çankaya Satılık Daire Arayanlar İçin Yatırım Fırsatının Arttığı Mahalleler

Ankara’nın en fazla nüfusa sahip olan ilçesi Çankaya’da ev sahibi olmak isteyenler ve konut yatırımı yapmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bölgenin yükselen değerlerini önceden belirlemek ve yatırımda karlılığı hedef alarak adım atmak oldukça akıllıca oluyor. Çankaya satılık konut seçeneklerinde, yatırım için yükselen mahalleleri tercih etmek oldukça önemli oluyor. Çankaya’nın konut projelerinde değer kazanan mahalleleri şunlardır;

 • Ahlatlıbel Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 476.000 TL,

 • Beytepe Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 854.000 TL,

 • Mutlukent Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 1.046.000 TL,

 • Mustafa Kemal Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 726.000 TL,

 • Çayyolu Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 743.000 TL,

 • Yaşamkent Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 581.000 TL,

 • Ümit Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 616.000 TL,

 • Oran Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 1.107.000 TL,

 • Koru Mahallesinde ortalama satılık konut fiyatı; 510.000 TL’dir. 

Daha fazla bilgi ve ayrıntılı ilanlar için Ankara Çankaya Birlik Mahallesi satılık daire ilanları gibi diğer tüm mahallelere emlakjet.com'un ilan listeleme sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık Daire

Aradığınız Ankara Çankaya sahibinden Satılık Daire Fırsatları Emlakjet’te! Hayalinizdeki evi uygun fiyatlarla ve güvenilir bir şekilde satın almak için doğru adrestesiniz. Ankara Çankaya sahibinden satılık daireler, aracı kurumlardan bağımsız olarak sahipler tarafından doğrudan satışa sunulan evlerdir. Bu yöntemle, komisyon ücreti ödemeden doğrudan sahibiyle iletişime geçerek anlaşma yapabilirsiniz. Sahibinden ilanları arayarak, istediğiniz özelliklere sahip daireleri kolayca bulabilirsiniz. Yer, metrekare, oda sayısı ve fiyat gibi kriterlere göre filtreleme yaparak aradığınızı hızlıca bulabilirsiniz. Sahibinden satılık dairelerdeki cazip fırsatları kaçırmamak için hemen aramalara başlayın ve hayalinizdeki evi sahibinden almanın avantajlarını yaşayın!

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık Daire Fiyatları

Emlakjet.com Ankara Çankaya sahibinden satılık daire fiyatları ile bütçe dostu ev arayışındaki alıcılara cazip seçenekler sunuyor. Aracı kurumlar olmadan doğrudan sahipler tarafından satışa sunulan daireler, uygun fiyatları ve pazarlık olanaklarıyla dikkat çekiyor. Sahibinden ilanları, istenilen kriterlere göre filtrelenerek aradığınız daireye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Metrekare, oda sayısı, konum gibi tercihlerinize uygun seçenekleri gözden geçirerek avantajlı teklifleri değerlendirebilirsiniz. Böylece, hem ev sahibiyle doğrudan iletişime geçme şansınızı artırırsınız, hem de yüksek komisyon masraflarından kaçınarak daha ekonomik bir alım yapabilirsiniz. Sahibinden satılık daire fiyatlarını karşılaştırarak hayalinizdeki eve sahip olmanın keyfini yaşayın!

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık Daire İlanları

Hayalinizdeki evi bulmak için doğru adrestesiniz. Emlakjet aracılığı ile hayalinizdeki evi binlerce Ankara Çankaya sahibinden satılık daire ilanları arasından bulabilirsiniz. Ankara Çankaya satılık daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık Daire 3+1

Ankara Çankaya sahibinden Satılık 3+1 Daireler, ferah ve aile dostu bir yaşam arayanlar için ideal seçenekler sunuyor. 3 yatak odası ve 1 geniş salonuyla daha rahat bir yaşam alanı sağlayan daireler, uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Emlakjet Ankara Çankaya sahibinden 3+1 satılık daire ilanları sayesinde istediğiniz lokasyonda, tercih ettiğiniz metrekare ve diğer özelliklere sahip 3+1 daireleri kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, aracı kurumlar olmadan doğrudan sahibiyle iletişime geçme şansınızı elde ederek detaylı bilgi alabilir ve pazarlık yapabilirsiniz. Şimdi hayalinizdeki Ankara Çankaya satılık 3+1 daireye sahibinden ulaşın ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın! Ankara Çankaya satılık 3+1 daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık Daire 2+1

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık 2+1 Daireler, modern ve konforlu bir yaşam arayışında olanlar için harika seçenekler sunuyor. 2 yatak odası ve ferah bir salonuyla ideal yaşam alanları sağlayan bu daireler, uygun fiyatları ve avantajlı ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Emlakjet ilanları ile istediğiniz lokasyonda ve bütçeye uygun 2+1 daireleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. Aracı kurumlara ödeme yapmadan doğrudan sahiplerle iletişime geçerek pazarlık yapma fırsatınızı değerlendirin. Şimdi Ankara Çankaya sahibinden satılık 2+1 dairelerle ilgili güncel fırsatları keşfedin ve hayalinizdeki evi sahibinden satın almanın avantajlarını yaşayın! Ankara Çankaya satılık 2+1 daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık Daire 1+1

Ankara Çankaya Sahibinden Satılık 1+1 Daireler, şehirde pratik ve şık bir yaşam arayanlar için ideal seçenekler sunuyor. 1 yatak odası ve ferah bir salonuyla kompakt yaşam alanları sağlayan bu daireler, uygun fiyatları ve cazip ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Emlakjet, istediğiniz bölgelerdeki ve bütçenize uygun 1+1 daireleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. Aracı kurumlara komisyon ödemeden doğrudan sahiplerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve anlaşma yapabilirsiniz. Şimdi Ankara Çankaya sahibinden satılık 1+1 daire fırsatlarına göz atın ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın! Ankara Çankaya satılık 1+1 daire arayanlar için cevap net Emlakjet.

Ankara Çankaya Satılık Daire Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahibinden satılık daire Ankara Çankaya ararken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgi sahibi olmak, doğru ve uygun bir ev bulmanızı kolaylaştırabilir. Öncelikle, belirlediğiniz bütçeye uygun olan daireleri araştırmalısınız. Konum, ulaşım imkanları, alışveriş merkezlerine yakınlık gibi çevresel faktörler de önemlidir. Dairenin fiziksel durumu ve bakımı, su ve elektrik tesisatı, ısıtma sistemi gibi teknik detaylar göz önünde bulundurulmalıdır. Satış sözleşmesini detaylı bir şekilde inceleyerek haklarınızı koruyun ve ek masrafları önceden öğrenin. Ayrıca, çevredeki komşular ve güvenlik durumu hakkında araştırma yapmanız da önemlidir. Daireyi gezdikten sonra karar vermeden önce birkaç alternatif araştırın ve detaylı bir değerlendirme yapın.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Çankaya Satılık Daire
100. Yıl Mahallesi Satılık Daire50. Yıl Mahallesi Satılık DaireAhlatlıbel Mahallesi Satılık DaireAkarlar Mahallesi Satılık DaireAkpınar Mahallesi Satılık DaireAlacaatlı Mahallesi Satılık DaireAnıttepe Mahallesi Satılık DaireAnıttepe Satılık DaireArka Topraklık Mahallesi Satılık DaireAşağı İmrahor Mahallesi Satılık DaireAşağı Öveçler Mahallesi Satılık DaireAşıkpaşa Mahallesi Satılık DaireAta Mahallesi Satılık DaireAydınlar Mahallesi Satılık DaireAyrancı Mahallesi Satılık DaireAyrancı Satılık DaireAziziye Mahallesi Satılık DaireBademlidere Mahallesi Satılık DaireBağcılar Mahallesi Satılık DaireBahçelievler Mahallesi Satılık DaireBahçelievler Satılık DaireBalgat Mahallesi Satılık DaireBalgat Satılık DaireBarbaros Mahallesi Satılık DaireBayraktar Mahallesi Satılık DaireBeysukent Satılık DaireBeytepe Mahallesi Satılık DaireBilkent/Bilkentplaza/Beytepe Satılık DaireBirlik Mahallesi Satılık DaireBoztepe Mahallesi Satılık DaireBüyükesat Mahallesi Satılık DaireCebeci Mahallesi Satılık DaireCebeci Satılık DaireCevizlidere Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamlıtepe Mahallesi Satılık DaireÇankaya Mahallesi Satılık DaireÇavuşlu Mahallesi Satılık DaireÇayyolu/Ümitköy Satılık DaireÇayyolu Mahallesi Satılık DaireÇiğdem Mahallesi Satılık DaireÇukurambar Mahallesi Satılık DaireDevlet Mahallesi Satılık DaireDikmen Satılık DaireDilekler Mahallesi Satılık DaireDodurga Mahallesi Satılık DaireDoğuş Mahallesi Satılık DaireDumlupınar Mahallesi Satılık DaireEhlibeyt Mahallesi Satılık DaireEmek Mahallesi Satılık DaireErtuğrulgazi Mahallesi Satılık DaireErzurum Mahallesi Satılık DaireEsatoğlu Mahallesi Satılık DaireEti Mahallesi Satılık DaireEvciler Mahallesi Satılık DaireFakülteler Mahallesi Satılık DaireFidanlık Mahallesi Satılık DaireGaziosmanpaşa Mahallesi Satılık DaireGaziosmanpaşa Satılık DaireGökkuşağı Mahallesi Satılık DaireGöktürk Mahallesi Satılık DaireGüvenevler Mahallesi Satılık DaireGüzeltepe Mahallesi Satılık DaireHarbiye Mahallesi Satılık DaireHilal Mahallesi Satılık DaireHuzur Mahallesi Satılık DaireHürriyet Satılık Daireİleri Mahallesi Satılık Daireİlkadım Mahallesi Satılık Daireİlkbahar Mahallesi Satılık Daireİlker Mahallesi Satılık Daireİncesu Mahallesi Satılık Daireİşçi Blokları Mahallesi Satılık DaireKarahasanlı Mahallesi Satılık DaireKarapınar Mahallesi Satılık DaireKarataş Mahallesi Satılık DaireKavaklıdere Mahallesi Satılık DaireKavaklıdere Satılık DaireKazım Özalp Mahallesi Satılık DaireKeklik Pınarı Mahallesi Satılık DaireKırkkonaklar Mahallesi Satılık DaireKırkkonaklar Satılık DaireKızılay Mahallesi Satılık DaireKızılay Satılık DaireKızılırmak Mahallesi Satılık DaireKocatepe Mahallesi Satılık DaireKocatepe Satılık DaireKonutkent Mahallesi Satılık DaireKorkutreis Mahallesi Satılık DaireKoru Mahallesi Satılık DaireKömürcü Mahallesi Satılık DaireKüçükesat Mahallesi Satılık DaireKüçükesat Satılık DaireKültür Mahallesi Satılık DaireMalazgirt Mahallesi Satılık DaireMaltepe Mahallesi Satılık DaireMaltepe Satılık DaireMebusevleri Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireMeşrutiyet Mahallesi Satılık DaireMetin Akkuş Mahallesi Satılık DaireMetin Oktay Mahallesi Satılık DaireMimar Sinan Mahallesi Satılık DaireMuhsin Ertuğrul Mahallesi Satılık DaireMurat Mahallesi Satılık DaireMustafa Kemal Mahallesi Satılık DaireMutlukent Mahallesi Satılık DaireMürsel Uluç Mahallesi Satılık DaireNaci Çakır Mahallesi Satılık DaireNamık Kemal Mahallesi Satılık DaireNasuh Akar Mahallesi Satılık DaireODTÜ Satılık DaireOğuzlar Mahallesi Satılık DaireOran Mahallesi Satılık DaireOrta İmrahor Mahallesi Satılık DaireOsman Temiz Mahallesi Satılık DaireÖn Cebeci Mahallesi Satılık DaireÖveçler Mahallesi Satılık DaireÖveçler Satılık DaireÖvüçler Satılık DaireProf. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Satılık DaireRemzi Oğuz Arık Mahallesi Satılık DaireSağlık Mahallesi Satılık DaireSancak Mahallesi Satılık DaireSeyranbağları Mahallesi Satılık DaireSıhhiye/Zafer Satılık DaireSıhhiye Satılık DaireSokullu Mehmet Paşa Mahallesi Satılık DaireSöğütözü Mahallesi Satılık DaireŞehit Cengiz Karaca Mahallesi Satılık DaireŞehit Cevdet Özdemir Mahallesi Satılık DaireTınaztepe Mahallesi Satılık DaireTohumlar Mahallesi Satılık DaireTopraklık/Kurtuluş Satılık DaireTopraklık Mahallesi Satılık DaireTunalı Hilmi Satılık DaireTuran Güneş Satılık DaireUmut Mahallesi Satılık DaireÜmit Mahallesi Satılık DaireÜniversiteler Mahallesi Satılık DaireYakupabdal Mahallesi Satılık DaireYaşamkent Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşilkent Mahallesi Satılık DaireYıldızevler Mahallesi Satılık DaireYıldız Satılık DaireYukarı Bahçelievler Mahallesi Satılık DaireYukarı Dikmen Mahallesi Satılık DaireYukarı Öveçler Mahallesi Satılık DaireYücetepe Mahallesi Satılık DaireZafertepe Mahallesi Satılık DaireZafertepe Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.