Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Mamak Misket Mahallesi Satılık Daire

araması için 64 ilan bulundu
search
Misket Mahallesicancel
Mamakcancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Misket Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak, satılık ev arayışındaki ziyaretçilerimizin hayallerindeki evi bulabilmeleri adına her türlü desteği sağlamak amacında çalışmaktayız. Ankara’nın Mamak ilçesi sınırları içerisinde bulunan Misket Mahallesi satılık daire almak isteyenler için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Misket Mahallesi; Ankara ilinde bulunan Mamak ilçesine bağlı bir mahalledir. Güncel nüfus bilgilerine göre mahallede toplam 12.099 kişinin yaşadığı kayıtlarda yer almaktadır. Mahalle geçmişi ve tarihi hakkında bir bilgi yoktur.

Konumu bakımından merkezde bulunduğundan, yaşamak için tercih edilen mahallelerden biridir. Mahallede bir adet park, muhtarlık binası bulunmaktadır. Mamak Misket Mahallesi, Ankara merkezinde yer almaktadır. Ankara il merkezi ve Mamak ilçesinden kalkan şehir içi minibüsleri, belediye otobüsleri ile şehrin her yerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabilir.

Misket Mahallesi Satılık Dairelerin Emlak Bilgisi

Evlerin satış fiyatlarını ev sahipleri ve emlakçılar tarafından birim fiyatları ile çevre evlerin fiyatlarına göre belirlemektedir. Misket Mahallesinde emlak fiyat endeksi birim fiyatları verilerine göre;

-        Satılık daireler birim fiyatı metrekare başına 1.893 Türk Lirasıdır.

-        Ortalama büyüklüğü 120 metrekare olan evlerin satış fiyatı 227.160 Türk Lirası olarak görülmektedir.

-        Dairelerin geri dönüş/amortisman süresi ise 23 yıl olarak öngörülmektedir.

Bu hesaplanan fiyatların evin konumu, ulaşım imkanları, cephesi, bina yaşı gibi etmenlere göre değişebileceği unutulmamalıdır. Emlakçıdan ya da sahibinden Misket Mahallesi satılık daire fiyatlarına Emlakjet.com’dan daha detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Misket Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Mamak Misket Mahallesi satılık daire arayışında olan çocuklu aileler için yaptığımız eğitim kurumları araştırmaları sonucunda; mahalle sınırları içerisinde yer alan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirildiği okulların adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

      Misket Ortaokulu: Misket, 627. Cadde Pk:06470, 06470 Mamak/Ankara.

      Misket İlkokulu: Misket, 4. Cad./627. Sok. No:1, 06470 Mamak/Ankara.

Misket Mahallesi Satılık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Misket Mahallesi satılık ev ilanlarına bakanlar için, aldığı dairenin çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu ve ihtiyaç anında gideceği muhtarlık, belediye ve nüfus müdürlüğü gibi kurumlarının isim ve adres bilgileri şu şekildedir:

-       Misket Mahallesi Muhtarlığı: Misket, 630. Sk, 06470 Mamak/Ankara.

-       Mamak İlçe Devlet Hastanesi: Kayaş, 1181. Sk. No:18, 06270 Mamak/Ankara.

-       Mamak İlçe Kaymakamlığı: Hüseyingazi, Mamak Cd. No:179, 06260 Mamak/Ankara

-       Mamak Belediyesi: Hüseyingazi, Mamak Cd. No 181, 06260 Mamak/Ankara.

-       Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü: Misket, Asım Gündüz Cd. No:86 D:F, 06470 Mamak/Ankara.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Mamak Satılık Daire
Abidinpaşa Mahallesi Satılık DaireAbidinpaşa Satılık DaireAkdere Mahallesi Satılık DaireAkdere Satılık DaireAkşemsettin Mahallesi Satılık DaireAltıağaç Mahallesi Satılık DaireAltınevler Mahallesi Satılık DaireAraplar Mahallesi Satılık DaireAşık Veysel Mahallesi Satılık DaireBahçeleriçi Mahallesi Satılık DaireBahçelerüstü Mahallesi Satılık DaireBalkiraz Mahallesi Satılık DaireBaşak Mahallesi Satılık DaireBayındır Mahallesi Satılık DaireBoğaziçi Mahallesi Satılık DaireBoğaziçi Satılık DaireBostancık Mahallesi Satılık DaireCengizhan Mahallesi Satılık DaireÇağlayan Mahallesi Satılık DaireÇiğiltepe Mahallesi Satılık DaireDemirlibahçe Mahallesi Satılık DaireDemirlibahçe Satılık DaireDerbent Mahallesi Satılık DaireDiriliş Mahallesi Satılık DaireDostlar Mahallesi Satılık DaireDurali Alıç Mahallesi Satılık DaireDutluk Mahallesi Satılık DaireEge Mahallesi Satılık DaireEkin Mahallesi Satılık DaireFahri Korutürk Mahallesi Satılık DaireGeneral Zeki Doğan Mahallesi Satılık DaireGökçeyurt Mahallesi Satılık DaireGülveren Mahallesi Satılık DaireGülveren Satılık DaireHarman Mahallesi Satılık DaireHürel Mahallesi Satılık DaireHüseyingazi Mahallesi Satılık DaireHüseyingazi Satılık DaireKaraağaç Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKartaltepe Mahallesi Satılık DaireKayaş Mahallesi Satılık DaireKayaş Satılık DaireKazım Orbay Mahallesi Satılık DaireKıbrısköy Mahallesi Satılık DaireKızılca Mahallesi Satılık DaireKöstence Mahallesi Satılık DaireKusunlar Mahallesi Satılık DaireKutludüğün Mahallesi Satılık DaireKutlu Mahallesi Satılık DaireKüçük Kayaş Mahallesi Satılık DaireLalahan Mahallesi Satılık DaireMamak Satılık DaireMehtap Mahallesi Satılık DaireMisket Mahallesi Satılık DaireMisket Satılık DaireMutlu Mahallesi Satılık DaireOrtaköy Mahallesi Satılık DairePeyami Safa Mahallesi Satılık DaireSaimekadın Mahallesi Satılık DaireŞafaktepe Mahallesi Satılık DaireŞahap Gürler Mahallesi Satılık DaireŞahintepe Mahallesi Satılık DaireŞehit Cengiz Topel Mahallesi Satılık DaireŞirintepe Mahallesi Satılık DaireTepecik Mahallesi Satılık DaireTuzluçayır Mahallesi Satılık DaireTürközü Mahallesi Satılık DaireÜreğil Mahallesi Satılık DaireYeni Bayındır Mahallesi Satılık DaireYeşilbayır Mahallesi Satılık DaireYukarı İmrohor Mahallesi Satılık DaireZirvekent Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.