Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Kepez Demirel Mahallesi Satılık Daire

araması için 44 ilan bulundu
search
Demirel Mahallesicancel
Kepezcancel
Antalyacancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Demirel Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Daire arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki daireye ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Demirel Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Demirel Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Antalya iline bağlı Demirel mahallesinin nüfusu 2022 yıl ortası itibariyle toplam 3.456 kişi olarak hesaplanmıştır. 

Demirel Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler 

Kepez Demirel Mahallesi, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde Antalya iline bağlı Kepez ilçesinin bir mahallesidir. İlçe sakinleri tarafından tercih edilen bir konumdadır. Demirel mahallesinin bağlı olduğu Kepez ilçesi, Antalya'nın merkezinde konumlanmış olan bir ilçedir. Antalya’ya 13 km uzağındadır. Kepez ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. 68 adet mahallesi vardır. Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu iklime sahip yerlerde yazlar fazla sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağmurlu geçer. Kepez’nın ortalama deniz seviyesine göre yükseltisi 10 metre ve yüzölçümü yaklaşık olarak 471 kilometrekaredir. Mahallenin sabit bir gelir ekonomisi turizm faaliyetlerine dayanır. Halkı geçimini yaz aylarında turizm amaçlı pansiyon, otel, ve motel işletmeciliği yaparak sağlamaktadır. Kepez’de görülmesi gereken yerler:  Düden Şelalesi, Cemil Meriç Kütüphanesi, Anadolu Oyuncak Müzesi, Bir Zamanlar Antalya Müzesi, Anadolu Şehitler Müzesi, Modern Sanatlar Galerisi ,Antalya Bilim Merkezi ve Kepez Açık Hava Müzesi, Kaleiçi, Lower Duden Waterfalls, Sapadere Kanyonu,Perge Antik Kenti,mKurşunlu Şelaleleri, Termessos Kaplıcaları.

Demirel Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Kepez Demirel Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik.

Kepez’in, il merkezine uzaklığı yaklaşık 40 kilometredir. Antalya’dan Kepez’e karayolu ile D400 yolunu Kepez’in, il merkezine uzaklığı yaklaşık 12 kilometredir. Antalya’dan Kepez’e karayolu ile Yeşilırmak Cd. kullanarak yaklaşık 30 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir.

Kepez’e ulaşmak için havayolu ulaşımını tercih edecekler için ulaşım Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Antalya Havalimanı ile uzaklığı ise 20 kilometredir. 

Otobüs ile Kepez’e ulaşım için; Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Kepez'de bulunmaktadır. 

Kepez merkeze kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. Kepez merkeze ayrıca, özel araç kullanarak da ulaşım sağlanabilmektedir. Pek çok farklı noktada halk otobüsleri ve minibüs hatları da kullanılabilmektedir.

Şehiriçi ulaşım için 

VC30, TK36, DK38, CV39, MF40, CV43, CV44, TC45, TC46, CV48, TC49, TC50, TK51, TK52, VC53, VC56, VC57, MC58, VC59, KM61, VL62, VF63, TC64, VF65, VF66, CV67, MC68, CV69, LC70, VT72, 501, 503, 504, 506, 507, 508, 512, 516, 517, 521, 522, 524, 525, 530 

otobüsleri ve Kepez dolmuş seferleri ile ilçeye ulaşım sağlanabilir.

Demirel Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Antalya Kepez Demirel Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Demirel Mahallesinde ve Kepez ilçesinde yer alan okullar ve eğitim taşımalı olarak gerçekleştirilebildiği bazı okullar şu şekildedir:

  • İsmail İltemir İlkokulu

  • Şehit Ufuk Baysan İlkokulu 

  • Kamile Metin Yapar İlkokulu

  • Varsak Şelale Ortaokulu

  • Şehit Fırat Yıldırım Ortaokulu

  • Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu

  • Hacı Ekrem Şerife Yazaroğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

  • Hızır Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

  • Nazime Baki Saatçioğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Demirel Mahallesi Satılık Daire Arayanlara İçin Gayrimenkul Bilgileri

Antalya Demirel Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 796.145 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 6.923 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Antalya Demirel mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 115 metrekaredir. Antalya'nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir daire kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Demirel Mahallesi sahibinden satılık ya da emlakçıdan satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.
İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Kepez Satılık Daire
Ahatlı Mahallesi Satılık DaireAhatlı Satılık DaireAktoprak Mahallesi Satılık DaireAltıayak Mahallesi Satılık DaireAltınova Düden Mahallesi Satılık DaireAltınova Orta Mahallesi Satılık DaireAltınova Satılık DaireAltınova Sinan Mahallesi Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireAvni Tolunay Mahallesi Satılık DaireAyanoğlu Mahallesi Satılık DaireAydoğmuş Mahallesi Satılık DaireBaraj Mahallesi Satılık DaireBarış Mahallesi Satılık DaireBaşköy Mahallesi Satılık DaireBeşkonaklılar Mahallesi Satılık DaireÇamlıbel Mahallesi Satılık DaireÇamlıca Köyü Satılık DaireÇamlıca Mahallesi Satılık DaireÇankaya Mahallesi Satılık DaireDemirel Mahallesi Satılık DaireDokuma Satılık DaireDuacı Köyü Satılık DaireDuacı Mahallesi Satılık DaireDuraliler Mahallesi Satılık DaireDuraliler Satılık DaireDüdenbaşı Mahallesi Satılık DaireDüdenbaşı Satılık DaireEmek Mahallesi Satılık DaireErenköy Mahallesi Satılık DaireErenköy Satılık DaireEsentepe Mahallesi Satılık DaireFabrikalar Mahallesi Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Satılık DaireGaziler Köyü Satılık DaireGaziler Mahallesi Satılık DaireGazi Mahallesi Satılık DaireGöçerler Mahallesi Satılık DaireGöksu Mahallesi Satılık DaireGülveren Mahallesi Satılık DaireGündoğdu Mahallesi Satılık DaireGüneş Mahallesi Satılık DaireHabibler Mahallesi Satılık DaireHüsnü Karakaş Mahallesi Satılık DaireKanal Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKazım Karabekir Mahallesi Satılık DaireKepez Mahallesi Satılık DaireKızıllı Köyü Satılık DaireKızıllı Mahallesi Satılık DaireKirişçiler Köyü Satılık DaireKirişçiler Mahallesi Satılık DaireKuzeyyaka Mahallesi Satılık DaireKültür Mahallesi Satılık DaireKütükçü Mahallesi Satılık DaireMehmet Akif Ersoy Mahallesi Satılık DaireMenderes Mahallesi Satılık DaireOdabaşı Köyü Satılık DaireOdabaşı Mahallesi Satılık DaireÖzgürlük Mahallesi Satılık DaireSantral Mahallesi Satılık DaireSütçüler Mahallesi Satılık DaireSütçüler Satılık DaireŞafak Mahallesi Satılık DaireŞelale Mahallesi Satılık DaireTeomanpaşa Mahallesi Satılık DaireUlus Mahallesi Satılık DaireÜnsal Mahallesi Satılık DaireVarsak Esentepe Mahallesi Satılık DaireVarsak Karşıyaka Mahallesi Satılık DaireVarsak Menderes Mahallesi Satılık DaireVarsak Satılık DaireYavuz Selim Mahallesi Satılık DaireYeni Doğan Mahallesi Satılık DaireYeni Emek Mahallesi Satılık DaireYeni Emek Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireYeşiltepe Mahallesi Satılık DaireYeşilyurt Mahallesi Satılık DaireYükseliş Mahallesi Satılık DaireZafer Mahallesi Satılık DaireZeytinlik Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.