Emlakjet

Muratpaşa Kırcami Mahallesi Satılık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Kırcami Mahallesicancel
Muratpaşacancel
Antalyacancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Antalya Kırcami Satılık Daire & Antalya Kırcami Satılık Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Antalya Kırcami satılık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Antalya Kırcami Satılık Daire

 

Antalya Kırcami satılık daire arayanlar için Kırcami, Antalya’nın Muratpaşa ilçesine ait bir mahalledir. Kırcami Mahallesi’nin sınırları; kuzeyden Muratpaşa’nın Tarım, batıdan Muratpaşa’nın Yeşilbahçe, doğudan Muratpaşa’nın Güzeloluk ve güneyden ise Muratpaşa’nın Zümrütova Mahalleleri ile çevrilmiştir. Antalya Arkeoloji Müzesi, Antalya Atatürk Evi ve Müzesi, Hıdırlık Kulesi, Antalya Saat Kulesi, MarkAntalya AVM, 2000 Plaza Sanat Galerisi, Aktur Lunapark Atatürk Parkı ve Antalya Oyuncak Müzesi gibi ziyaret edebileceğiniz alanlar bu mahallenin yakın bölgelerinde konumlanır. TUİK son nüfus bilgilerine göre Antalya Kırcami, 2.731 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Antalya Kırcami Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Antalya Kırcami'de yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Antalya Kırcami satılık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Antalya Kırcami satılık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Antalya Kırcami satılık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Antalya Kırcami Satılık Daire 3+1

 

Memur veya çalışan olup Antalya Kırcami ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için dilediğiniz kriterlere en uygun Antalya Kırcami 3+1 satılık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Antalya Kırcami 3+1 satılık daire ilanlarına göz atın!

 

Antalya Kırcami Satılık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Antalya Kırcami 2+1 satılık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Antalya Kırcami Satılık Daire 1+1

 

Antalya Kırcami'de bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Antalya Kırcami 1+1 satılık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Antalya Kırcami Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Antalya Kırcami yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı apartman veya sitelerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Antalya Kırcami sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Antalya Kırcami Satılık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun ve en yaşanabilir Antalya Muratpaşa Kırcami Mahallesi satılık daireler için ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüsü aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Muratpaşa Satılık Daire
Altındağ Mahallesi Satılık DaireBahçelievler Mahallesi Satılık DaireBahçelievler Satılık DaireBalbey Mahallesi Satılık DaireBarbaros Mahallesi Satılık DaireBayındır Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇağlayan Mahallesi Satılık DaireÇarşı Satılık DaireÇaybaşı Mahallesi Satılık DaireDemircikara Mahallesi Satılık DaireDeniz Mahallesi Satılık DaireDoğuyaka Mahallesi Satılık DaireDutlubahçe Mahallesi Satılık DaireElmalı Mahallesi Satılık DaireErmenek Mahallesi Satılık DaireEski Sanayi Satılık DaireEtiler Mahallesi Satılık DaireFener Mahallesi Satılık DaireFener Satılık DaireGebizli Mahallesi Satılık DaireGençlik Mahallesi Satılık DaireGençlik Satılık DaireGüvenlik Mahallesi Satılık DaireGüzelbağ Mahallesi Satılık DaireGüzeloba Mahallesi Satılık DaireGüzeloluk Mahallesi Satılık DaireGüzeloluk Satılık DaireHaşimişcan Mahallesi Satılık DaireKılınçarslan Mahallesi Satılık DaireKırcami Mahallesi Satılık DaireKışla Mahallesi Satılık DaireKızılarık Mahallesi Satılık DaireKızılsaray Mahallesi Satılık DaireKızıltoprak Mahallesi Satılık DaireKızıltoprak Satılık DaireKonuksever Mahallesi Satılık DaireLara Satılık DaireMehmetçik Mahallesi Satılık DaireMeltem Mahallesi Satılık DaireMeltem Satılık DaireMemurevleri Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireMeydankavağı Mahallesi Satılık DaireMuratpaşa Mahallesi Satılık DaireSedir Mahallesi Satılık DaireSelçuk Mahallesi Satılık DaireSinan Mahallesi Satılık DaireSoğuksu Mahallesi Satılık DaireŞirinyalı Mahallesi Satılık DaireTahılpazarı Mahallesi Satılık DaireTarım Mahallesi Satılık DaireTopçular Mahallesi Satılık DaireTuzcular Mahallesi Satılık DaireÜçgen Mahallesi Satılık DaireVarlık Mahallesi Satılık DaireYenigöl Mahallesi Satılık DaireYenigün Mahallesi Satılık DaireYenigün Satılık DaireYeşilbahçe Mahallesi Satılık DaireYeşildere Mahallesi Satılık DaireYeşilova Mahallesi Satılık DaireYıldız Mahallesi Satılık DaireYüksekalan Mahallesi Satılık DaireZerdalilik Mahallesi Satılık DaireZümrütova Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.