/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Bolu Mengen Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Mengencancel
Bolucancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Mengen Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi daire satın almak isteyen vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyor. Mengen satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mengen Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ilinin bir ilçesi olan Mengen ilçesi dağlık bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçede birçok yüksek yayla bulunmaktadır. Mengen satılık daire arayan vatandaşlar ilçenin coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçede; Göl Yaylası, Aktepe, Ağalar, Küçükkuz, Civcivler, Mamatlar, Soğucak, Akçakoca, Bürnük, Sırıklı, Çukur Yayla, Çorakkadirler Yaylası, Elemen ve Afşar yaylaları bulunmaktadır. İlçede iş imkanlarının kısıtlı olması sebebi ile ilçe nüfusunun çoğu hayvancılık ve tarım faaliyetleri ile ilgilenmektedir. İlçede Broiler piliç yetiştiriciliği ilçe ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Mengen satılık daire arayanlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçenin yer altı zenginlikleri bakımından da oldukça zengin olduğu bilgisine ulaşmaktadır.

Mengen Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomisi

Mengen yer altı zenginlikleri bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan GENTAŞ Werzalit, ilçeye önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. İlçede yer alan kömür rezervleri bölgede işlenmektedir. İlçedeki Mengen Linyit Havzası ülkenin en eski linyit havzalarından biridir. Bolu Mengen satılık daire arayışında olan vatandaşlar bölgedeki fabrikalarda çalışarak geçimlerini sağlayabilirler.

Mengen Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçede toplam ilçe nüfusu 14 bin 355’dir. Toplam nüfusun yüzde 50,35’ini (7 bin 228) erkek, yüzde 49,65’ini (7 bin 127) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Mengen satılık daire arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 mahalle ve 56 köy bulunmaktadır. Mengen satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz başlıca mahalle ve köyler: Adasal Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Beşler Mahallesi, Çakırlar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Tabaklar Yazıyaka Mahallesi, Türkbeyli Mahallesi, Afşar Köyü, Ağacalar Köyü, Arak Köyü, Alibeyler Köyü, Aktepe Köyü, Akören Köyü, Akçakoca Köyü, Ağalar Köyü, Çayköy Köyü, Bürnük Köyü, Bölükören Köyü, Başyellice Köyü, Banaz Köyü, Babahızır Köyü, Çukurca Köyü, Çubuk Köyü, Çorakkadirler Köyü, Çorakmıtırlar Köyü, Çırdak Köyü, Düzağaç Köyü, Dereköy Köyü, Demirciler Köyü, Emirler Köyü, Elemen Köyü, Düzköy Köyü, Hacıahmetler Köyü, Gözelcik Köyü, Güneygökçesu Köyü, Kayışlar Köyü, Konak Köyü, Konak Köyü, Nazırlar Köyü, Pazarköy Köyü, Sarıkadınlar Köyü, Mamatlar Köyü, Sazlar Köyü, Yumrutaş Köyü ve Turna Köyü’dir.

Sizler de satılık daire tercihinizi Bolu Mengen ilçesinden yana kullanmak istiyorsanız güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Bolu Mengen’de satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih edeceğiniz konuta karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.