Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Menemen 29 Ekim Mahallesi Satılık Daire

araması için 38 ilan bulundu
search
29 Ekim Mahallesicancel
Menemencancel
İzmircancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

29 Ekim Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için 29 Ekim Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. 29 Ekim Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

29 Ekim Mahallesi; İzmir’in Menemen ilçesine bağlı olan 65 mahalleden biridir. Güncel nüfus bilgilerine göre 29 Ekim Mahallesi’nde 5.736 kişi yaşamaktadır. Mahalle İzmir il merkezine yaklaşık 30 km, Menemen ilçe merkezine ise yaklaşık 10 km uzaklıktadır.

29 Ekim Mahallesi Ulaşım Olanakları

29 Ekim Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. İzmir ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. 29 Ekim Mahallesi ulaşımı Menemen’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. 29 Ekim Mahallesi’ne tren ve otobüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. 29 Ekim Mahallesi’ne ulaşabileceğiniz bazı hatların listesi şu şekildedir:

 • Menemen-Cumaovası Treni

 • 428: Bostanlı İskele

 • 695: Egekent Akt.

 • 826: Ulukent Akt.

 • 748: Ulukent Akt.

 • 827: Bostanlı İskele

 • 848: Koyundere

 • 128: Egekent-2

 • 800: Menemen Aktarma

 • 750: Yeni Foça

 • 757: Ulukent Akt.

 • 812: Bakırçay Üniversitesi

 • 850: Seyrek

29 Ekim Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Menemen 29 Ekim Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumlarını araştırdık. 29 Ekim Mahallesi’nde “Ulukent İlkokulu” bulunmaktadır. Taşımalı eğitim isteyenler Menemen’de bulunan diğer okulları tercih edebilirler. Menemen’de 107 okul bulunmaktadır. 

Menemen 29 Ekim Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

İzmir Menemen 29 Ekim Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 640.625 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 5.125 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. İzmir Menemen 29 Ekim Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü yaklaşık olarak 125 metrekaredir. İzmir içerisinde bulunan köyler tarihi dokuları ve doğal güzellikleriyle oldukça üne sahipler. İzmir’in il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Menemen 29 Ekim Mahallesi sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.


İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Menemen Satılık Daire
29 Ekim Mahallesi Satılık Daire30 Ağustos Mahallesi Satılık Daire75. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire9 Eylül Mahallesi Satılık DaireAhıhıdır Mahallesi Satılık DaireAlaniçi Köyü Satılık DaireAlaniçi Mahallesi Satılık DaireAsarlık Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireAtatürk Plastik OSB Mahallesi Satılık DaireAyvacık Köyü Satılık DaireAyvacık Mahallesi Satılık DaireBağcılar Köyü Satılık DaireBağcılar Mahallesi Satılık DaireBelen Köyü Satılık DaireBelen Mahallesi Satılık DaireBozalan Köyü Satılık DaireBozalan Mahallesi Satılık DaireBuruncuk Mahallesi Satılık DaireCamiikebir Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇaltı Köyü Satılık DaireÇaltı Mahallesi Satılık DaireÇavuş Mahallesi Satılık DaireÇukurköy Köyü Satılık DaireÇukurköy Mahallesi Satılık DaireDeğirmendere Mahallesi Satılık DaireDoğa Köyü Satılık DaireDoğa Mahallesi Satılık DaireEmiralem Merkez Mahallesi Satılık DaireEmiralem Satılık DaireEsatpaşa Mahallesi Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireGaybi Mahallesi Satılık DaireGazi Mahallesi Satılık DaireGazi Mustafa Kemal Mahallesi Satılık DaireGöktepe Köyü Satılık DaireGöktepe Mahallesi Satılık DaireGölcük Mahallesi Satılık DaireGörece Köyü Satılık DaireGörece Mahallesi Satılık DaireGünerli Mahallesi Satılık DaireHasanlar Köyü Satılık DaireHasanlar Mahallesi Satılık DaireHatundere Köyü Satılık DaireHatundere Mahallesi Satılık DaireHaykıran Köyü Satılık DaireHaykıran Mahallesi Satılık DaireIrmak Mahallesi Satılık Daireİğnedere Köyü Satılık Daireİğnedere Mahallesi Satılık Daireİncirli Pınar Mahallesi Satılık Daireİnönü Mahallesi Satılık Daireİsmet İnönü Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKaraorman Köyü Satılık DaireKaraorman Mahallesi Satılık DaireKasımpaşa Mahallesi Satılık DaireKazımpaşa Mahallesi Satılık DaireKemal Atatürk Mahallesi Satılık DaireKesik Mahallesi Satılık DaireKır Mahallesi Satılık DaireKoyundere Satılık DaireMaltepe Serbest Bölgesi Mahallesi Satılık DaireMenemen Satılık DaireMermerli Mahallesi Satılık DaireMimar Sinan Satılık DaireMusabey Mahallesi Satılık DaireMustafa Kemal Atatürk Mahallesi Satılık DaireSeydinnasrullah Mahallesi Satılık DaireSeyrek Satılık DaireSüleymanlı Köyü Satılık DaireSüleymanlı Mahallesi Satılık DaireSüzbeyli Mahallesi Satılık DaireTelekler Köyü Satılık DaireTelekler Mahallesi Satılık DaireTurgutlar Köyü Satılık DaireTurgutlar Mahallesi Satılık DaireTuzçullu Mahallesi Satılık DaireTülbentli Mahallesi Satılık DaireTürkelli Satılık DaireUğur Mumcu Mahallesi Satılık DaireUlukent Satılık DaireUlus Mahallesi Satılık DaireVillakent Mahallesi Satılık DaireVillakent Satılık DaireYahşelli Mahallesi Satılık DaireYanıkköy Köyü Satılık DaireYanıkköy Mahallesi Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık DaireYeşil Pınar Mahallesi Satılık DaireYıldırım Mahallesi Satılık DaireZafer Mahallesi Satılık DaireZeytinlik Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.