Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Konya Ereğli Satılık Daire

araması için 97 ilan bulundu
search
Ereğlicancel
Konyacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ereğli Satılık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Ereğli Satılık Konut fiyatları 400.000,00 ile 4.500.000,00 arasında değişmektedir.
 • Konya Ereğli Satılık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Konya Ereğli Satılık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Ereğli Satılık Daire Arayanlara Rehber

İç Anadolu Bölgesi’nde Ereğli satılık daire fırsatlarından faydalanabilmek için Emlakjet’i ziyaret edebilirsiniz. Toros Dağları’nın eteklerine kurulmuş bir ilçe olan Ereğli, imar alanı olarak 35 kilometrekare bir alana sahiptir. Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Ereğli, nüfus ve ekonomi bakımından neredeyse 30 ilden çok daha büyük bir potansiyele sahiptir.

Tarihi ve turistik zenginlikleriyle hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı olan ilçe, emlak yatırımları konusunda da her geçen gün değer kazanan bir potansiyele sahiptir. Emlakjet Konya Ereğli satılık daire seçenekleriyle oldukça uygun dairelere sahip olabilirsiniz. Konya Ereğli inşaattan satılık daireler, emlak ofisinden satılık daireler ya da sahibinden satılık dairelere kolaylıkla ulaşabilir, en güncel ilanlar arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

Konya’nın nüfusu 2 milyon 161 bin 303 kişiye yükselmiştir ve bu sayı her geçen gün artış göstermektedir. Konya’nın Ereğli ilçesinin nüfusu ise 143 bin 625 kişiden oluşmaktadır. Konya yüzölçümü bakımından en geniş şehirlerden biri olup 38 bin 873 km2’dir. Konya Ereğli’nin yüzölçümü ise 2 bin 560 km2 olup geniş bir alana yayılmış durumdadır. Konya’nın güneydoğusunda bulunan ve diğer iller ile komşu olan Ereğli gelişmiş ve hala gelişmekte olan bir şehirdir. Ereğli’nin çok sayıda ilçesi ve mahallesi bulunmaktadır. Konya Ereğli’den Konya Havalimanına olan mesafe 154 km’dir ve yaklaşık 40 dakika içinde Ereğli’den havaalanına ulaşılmaktadır. Ulaşım için toplu taşıma ve özel havaalanı servisleri kullanılabilmektedir.

Ereğli Satılık Daire Seçeneklerine En Kapsamlı Şekilde Ulaşın

Konya Ereğli satılık müstakil evler seçeneklerini dilerseniz sahibinden dilerseniz müteahhitten dilerseniz emlak ofisinde verilmiş olan ilanlar arasında en uygun şekilde bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz evin özelliklere göre yapabileceğiniz aramalar dışında dilerseniz harita üzerinden geniş bir arama yapabilir, bu sayede fiyat karşılaştırmasıyla emlak piyasasının durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Emlakjet olarak beğeninize sunduğumuz ilanları 7/24 güncel tutarak, en doğru bilgilere ve en uygun satılık daire seçeneklerine ulaşmanız için çalışıyoruz. Kullanmış olduğumuz alt yapı tamamen kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olup ziyaretiniz sırasında pratik ve hızlı bir şekilde aradığınıza ulaşmanız adına tasarlanmıştır. Konya Ereğli satılık daire ilanları arasından istediğiniz özelliklere sahip olanları anında görüntüleyebilirsiniz.

Ereğli Satılık Daire İlanlarıyla Hayallerinizdeki Eve Kavuşun

Konya’da sahip olmak istediğiniz daireye Emlakjet hızıyla kavuşabilirsiniz. Konya Ereğli satılık daire ilanlarını, istediğiniz özelliklere göre sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz. Bu sayede aradığınızı çok daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz online hizmetlerle, hayallerinizdeki evi sorun yaşamadan, yorulmadan ve saatlerce ilan kalabalığı içerisinde kaybolmadan bulabilirsiniz.

Konya Ereğli inşaat firmasından satılık daireler size daha uygun fiyatlarla daha büyü potansiyele sahip olan evler alma imkânı sunarken, sahibinden satılık seçenekleri pazarlık yapma şansı ve komisyon ödemeden ev sahibi olma imkânı sunmaktadır. Sizde hayallerinizdeki eve ulaşmak için Konya Ereğli satılık daire ilanlarını listeleme sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ereğli Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ereğli satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kirasını öğrenebilirsiniz. 

Ereğli Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Zonguldak ilinin önemli ilçelerinden biri olan Ereğli ilçesi Toros Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Ereğli satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Konya il merkezine 153 kilometrelik bir mesafede yer almakta olup il merkezinin güneydoğusunda yer almaktadır. İlçenin kuzeyinde Emirgazi, güneyinde Karaman ve Halkapınar, batısında Karapınar, doğusunda ise Niğde ili yer almaktadır.Ereğli satılık evarayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Karadeniz ikliminin etkisi altında olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarımı yapılmaktadır. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenmektedirler. İlçede yaşayan yerel halk genellikle tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenmektedirler. İlçede maden ocakları da yer almaktadır. İlçe halkının bir kısmı da madencilik faaliyetleri ile ilgilenerek geçimini sağlamaktadır. Madencilik faaliyetlerinin bölgeyi geliştirmesi sebebi ile ilçede konut arayan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Ereğli Satılık Daire Arayanlar Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 175 bin 605’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,72’sini (87 bin 313) erkek, yüzde 50,28’ini (88 bin 292) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ereğli satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 41 adet mahalle bulunmaktadır. Zonguldak Ereğli satılık daire arayanların konut tercihinde bulunabileceği mahalleler: Akarca Mahallesi, Bağlık Mahallesi, Balı Mahallesi, Bekyeri Mahallesi, Belen Mahallesi, Belenyeni Mahallesi, Bölücek Mahallesi, Çengel Mahallesi, Dağlar Mahallesi, Elma Tepe Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Göktepe Mahallesi, Güldere Mahallesi, Hamzafakılı Mahallesi, Kavaklık Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kestaneci Mahallesi, Kırmacı Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kıyıcak Mahallesi, Kirmanlı Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Korubaşı Mahallesi, Köseler Mahallesi, Merkez Mahallesi, Murtaza Mahallesi, Müftü Mahallesi, Orhanlar Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Ören Mahallesi, Örencik Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sarıkokmaz Mahallesi, Seyit Ahmetli Mahallesi, Sinitli Mahallesi, Süleymanlar Mahallesi, Şehitlik Mahallesi, Topçalı Mahallesi, Uzunçayır Mahallesi, Uzunmehmet Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Zonguldak Ereğli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Ereğli de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Ereğli Satılık Daire
500 Evler MahallesiAcıkuyu MahallesiAcıpınar MahallesiAdabağ MahallesiAkhüyük MahallesiAlhan MahallesiAlpaslan MahallesiAşağıgöndelen MahallesiAşıklar MahallesiAtakent MahallesiAydınlar MahallesiAziziye MahallesiBahçeli MahallesiBarbaros MahallesiBatı Elagözlü MahallesiBelceağaç MahallesiBelkaya MahallesiBeyköy MahallesiBeyören MahallesiBoyacıali MahallesiBulgurluk MahallesiBurhaniye MahallesiBüyükdede MahallesiCahı MahallesiCami Kebir MahallesiCinler MahallesiÇakmak MahallesiÇayhan MahallesiÇiller MahallesiÇimencik MahallesiÇömlekçi MahallesiDalmaz MahallesiDoğu Elagözlü MahallesiEti MahallesiFatih MahallesiGaybi MahallesiGökçeyazı MahallesiGöktöme MahallesiGülbahçe MahallesiHacımemiş MahallesiHacı Mustafa MahallesiHacı Mütahir MahallesiHamidiye MahallesiHıdırlı MahallesiHortu MahallesiKamışlıkuyu MahallesiKaraburun MahallesiKargacı MahallesiKazancı MahallesiKızılgedik MahallesiKuskuncuk MahallesiKutören MahallesiKuzukuyu MahallesiMehmet Akif MahallesiMelicek MahallesiMimar Sinan MahallesiNamık Kemal MahallesiOrhangazi MahallesiOrhaniye MahallesiÖzgürler MahallesiPınarözü MahallesiPirömer MahallesiSarıca MahallesiSarıtopallı MahallesiSelçuklu MahallesiServili MahallesiSümer MahallesiŞinasi MahallesiTalatpaşa MahallesiTaşağıl MahallesiTaşbudak MahallesiTatlıkuyu MahallesiToros MahallesiTürbe MahallesiTürkmen MahallesiUlumeşe MahallesiÜçgöz MahallesiYazlık MahallesiYellice MahallesiYenibağlar MahallesiYeniköy MahallesiYıldırım Beyazıt MahallesiYıldızlı MahallesiYukarıgöndelen MahallesiYunuslu MahallesiZengen MahallesiZiya Gökalp Mahallesi
Konya Ereğli Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Konya Ereğli Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Konya Ereğli Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Konya Kadınhanı Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Karatay Akabe Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Karatay Büyük Sinan Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Karatay Çelebi Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Karatay Erenler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.