Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Selçuklu Şeker Mahallesi Satılık Daire

araması için 29 ilan bulundu
search
Şeker Mahallesicancel
Selçuklucancel
Konyacancel

Şeker Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Daire arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte hayalinizdeki daireye ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Şeker Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik.  Şeker Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Şeker Mahallesi; Konya’nın Selçuklu ilçesine bağlı olan 72 mahalleden biridir. Güncel nüfus bilgilerine göre Şeker Mahallesi’nde 306 kişi yaşamaktadır. Mahalle Konya il merkezine yaklaşık 4 km uzaklıktadır.

Şeker Mahallesi Ulaşım Olanakları

Şeker Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Konya’da ulaşım sağlanırken otobüs ve tramvay kullanabilirsiniz. Şeker Mahallesi ulaşımı Selçuklu’ ya gelen hatlarla sağlanmaktadır. Selçuklu’ ya otobüs aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Selçuklu’ ya ulaşabileceğiniz bazı otobüs hatları şu şekildedir:

 • 48-A: Kültürpark - Yazır

 • 56-A: Eski Garaj – Yazır

 • 68-A: Kültürpark -Erenköy

 • 96-A: Yükselen - Erenköy

Şeker Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Selçuklu Şeker Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumlarını araştırdık. Şeker Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim isteyenler Selçuklu’ ya bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Selçuklu’ da bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

 • Selçuklu Belediyesi İmam Hatip Ortaokulu

 • Ahmet Acar İlkokulu

 • Hakim Ömer Onsun İlkokulu

 • Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu

 • Ahmet Perihan Demirok İlkokulu

 • Selçuklu Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi

 • Konevi Anadolu Lisesi

 • Selçuklu Belediyesi Ortaokulu

Selçuklu Şeker Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Konya Selçuklu Şeker Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 654.715 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 3.539 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Konya Selçuklu Şeker Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü yaklaşık 185 metrekaredir. Türkiye’nin yüzölçümü olarak en büyük ili olma özelliği taşıyan Konya, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Anadolu kentleri içerisinde tarihi en eskiye dayanan Konya, kültür turlarının vazgeçilmez adreslerindendir. Birçok medeniyete kucak açan şehirde yüzyıllar öncesinden kalma tarihi eserler, hanlar, türbeler ve medreseler görülebilir. Konya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Selçuklu Şeker Mahallesi satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Selçuklu Satılık Daire
Akademi MahallesiAkıncılar MahallesiAkpınar MahallesiAkşemsettin MahallesiArdıçlı MahallesiAşağıpınarbaşı MahallesiAşağıpınarbaşı OSB MahallesiAydınlıkAydınlıkevler MahallesiBağrıkurt MahallesiBaşarakavak MahallesiBedir MahallesiBeyhekim MahallesiBiçer MahallesiBilecik MahallesiBinkonutlar MahallesiBosnaBosna Hersek MahallesiBuhara MahallesiBüyükkayacık MahallesiBüyükkayacık OSB MahallesiCumhuriyetCumhuriyet MahallesiÇaldere MahallesiÇaltı MahallesiÇandır MahallesiDağdere MahallesiDokuz MahallesiDumlupınar MahallesiEğribayat MahallesiErenköy MahallesiEsenler MahallesiFatihFatih MahallesiFerhuniye MahallesiFeritpaşa MahallesiGüvenç MahallesiHacıkaymak MahallesiHanaybaşı MahallesiHocacihanHocacihan MahallesiHorozluhan MahallesiHorozluhan OSB MahallesiHüsamettin Çelebi MahallesiIşıklar Mahallesiİhsaniye MahallesiKaleköy MahallesiKaraömerler MahallesiKervan MahallesiKılınçarslan MahallesiKınık MahallesiKızılcakuyu MahallesiKosova MahallesiKüçükmuhsine MahallesiMalazgirt MahallesiMehmet Akif MahallesiMeydanköy MahallesiMusalla Bağları MahallesiNalçacıNişantaş MahallesiOSBParsana MahallesiSakarya MahallesiSalahattin MahallesiSancak MahallesiSarayköy MahallesiSarıcalar MahallesiSelahaddin Eyyubi MahallesiSelçuk MahallesiSızma MahallesiSilleSille Ak MahallesiSille MahallesiSulutas MahallesiŞeker MahallesiŞeyh Şamil MahallesiTatköy MahallesiTepekent MahallesiTömek MahallesiUlumuhsine MahallesiYazıbelen MahallesiYazır MahallesiYukarıpınarbaşı MahallesiZafer
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.