Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Tarsuscancel
Mersincancel

Mersin Tarsus Satılık Daire

araması için 370 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Tarsus Satılık Daire Arayanlara Tavsiyeler

Kültür, tarih, sanat ve doğal güzellikleri ile ünlü olan Tarsus satılık daire konusunda ilgi talep gören bir ilçedir. Bölgenin sahip olduğu tarihi, turistik ve sosyal zenginlikle Tarsus satılık daire ilanlarına olan talebi arttırmıştır. Tarsus'da satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 1500 TL'dir. Oldukça eski bir tarihe sahip olan Tarsus aşağıda adı geçenlere ev sahipliği yapmıştır. 

 • Danyal Peygamber,
 • Aziz Paul,
 • Harun Reşit’in oğlu Halife Ma’mun,
 • Antik çağın ünlü filozofu Aristo,
 • Hz. Muhammed’in müezzini Bilal-ı Habeşi,
 • Lokman Hekim.

Neolitik döneme kadar uzanan tarihi, Tarsus’u tarih ve kültür zenginlikleriyle dolu bir ilçe haline getirmektedir. Batısında Mersin, doğusunda Adana, kuzeyde Pozantı ve güneyde Akdeniz ile çevrili olan ilçe, 2.019 kilometrekare yüz ölçümüne sahiptir. Mersin ilinin doğusunda yer alan Tarsus; Eski Cami, Aziz Paulus, St. Paul kuyusu, Tarsus Müzesi, Gözlükule, Donuktaş, Eshab-ı Kehf, Roma Hamamı, Şahmeran Hamamı, Cleopatra Kapısı ve çok daha fazla tarihi güzelliğe sahiptir. 

Tarsus, birbirinden kıymetli yaşam alanlarıyla çevrili olması nedeniyle farklı kültürlerle daima etkileşim halinde olan bir bölgedir. Bu özellik, Tarsus’u farklı ihtiyaçlar için tercih eden tüm vatandaşların aynı anda tatmin olmasını sağlamaktadır. Hitit Uygarlığının temellerinin atıldığı bölgede, büyük bir tarihi birikim ve kültürel miras bulunmaktadır. Bu nedenle, doğal güzelliklerle iç iç bir yaşam sürmek isteyen vatandaşlar, Tarsus adlı ilçedeki kiralık daire fırsatlarını değerlendirebilir.

Tarsus, sahip olduğu bu güzellikler neticesinde nüfusunu her geçen gün arttırarak büyük bir ticari ve kültürel merkez haline gelmektedir. Tarsus’ta ikamet eden vatandaşlar, nitelikli bir yaşama sahip olmak için bu alandaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Tarsus Satılık Daire Seçeneklerinde En Güncel İlanlar Emlakjet’te

Tarsus’ta 179 mahalle bulunmakta olup Tarsus satılık daire seçenekleri için en geniş portföye Emlakjet üzerinden ulaşabilirsiniz. Aradığınız konumda, dilediğiniz özelliklerde Tarsus sahibinden satılık daire seçeneklerine ulaşmanız artık çok kolay. Emlakjet olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde hayal ettiğiniz ve istediğiniz daireye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sahibinden satılık daire Tarsus Ergenekon Mahallesi, Şehitler Tepesi, Anıt Mahallesi ya da aradığınız daire hangi mahallede ise zahmetsiz şekilde alternatif ilanları inceleyebilirsiniz. İlanları dilerseniz sahibinden dilerseniz emlak ofisinden dilerseniz de müteahhitten şeklinde ayırabilir, avantajlı fiyatlarla daire sahibi olabilirsiniz. Tarsus satılık daire sahibinden seçenekleriyle doğrudan mülk sahibiyle iletişime geçerek avantajı fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz. 

Tarsus Satılık Daire Seçenekleri Arasında En Uygunları Emlakjet’te

Tarsus satılık müstakil ev, bina içerisinde katta farklı oda sayısına sahip daireler ya da site içerisinde farklı seçenekler için Emlakjet en doğru adres olacaktır. 

Harita üzerinden konum seçerek, aşağıdaki avantajları yakalayabilirsiniz; 

 • Seçtiğiniz konumda yer alan tüm ilanları görebilir,
 • İlgili bölgelerde fiyat karşılaştırması yapabilir, 
 • Akıllı filtreme ile aradığınız özelliklerde ilanları anında bulabilirsiniz. 

Tarsus satılık daire seçenekleriyle birçok alternatif arasından hayalinizdeki evi kolaylıkla bulabilir, Emlakjet farkıyla sahip olduğunuz evde yeni hayatınıza zahmetsiz şekilde başlayabilirsiniz. 

Tarsus, Çukurova’nın batı bölgesinde kurulmuş ve bugüne kadar konumunu muhafaza etmiş en eski yerleşim merkezlerinden biri. Bizim pek önemsemediğimiz ve Tarihi Kilikya coğrafyasının merkezi olan Tarsus, 6,000 yıldan beri varlığını koruyarak, ismi değişmeden bugüne kadar gelmiş dünyanın en eski şehirlerinden birisi oysa ki. Satılık ev ilanları Tarsus bölgesi ve tüm Türkiye için güncellenmiş olarak çeşitli alternatiflerde Emlakjet uygulamasında hizmetinize sunulmuştur. Tarsus'ta satılık daire seçeneklerinin metrekare birim fiyatı ortalama 1500 TL'dir.

Akdeniz bölgesinin sanat, ticaret, kültür ve tarihini bünyesinde barındıran Tarsus yaşanmaya değer güzellikte ilçelerimizden birisidir. Bu güzelliklerde yaşamlarını sürdürmek isteyen kişilerin sahip olmak isteyecekleri konutlara ulaşmak için Emlakjet uygulamasını tercih ederek Tarsus satılık ev ilanlarını incelemeleri doğru seçimlere adım atmalarını sağlayacak önemli bir karar olacaktır. Tarsus’ta gezmeniz gereken yerler ise şu şekildedir:

 • St. Paul Kilisesi
 • Aziz Paul Kuyusu
 • Tarsus Şelalesi
 • Ulu Cami
 • Kırk Kaşık Bedesteni
 • Tarihi Tarsus Evleri

Tarsus, sahip olduğu coğrafî konum nedeniyle, tarihî süreç içerisinde yerli Anadolu kültürünün yanı sıra hem doğu hem de batı kültürüne ev sahipliği yapmış olduğundan, şehirde bu kültürlerin izlerini taşıyan çok sayıda başka tarihi eser ve yapı bulunuyor. Her bütçeye uygun ilanlar içerisinden sahibinden satılık ev ilanlarından tercih eden kişiler ev sahibi olmak şansına sahip olurlar. Emlakjet uygulaması yenilikçi anlayışı ile ziyaretçileri için emlak dünyasındaki bütün yenilikleri takip ederek sitesinde uygulamakta ve ilanlara daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

Müstakil Ev Seçenekleriyle Tarsus Satılık Ev İlanların da Cazip Fiyatlar

Tarsus satılık müstakil ev ilanlarında cazip fiyatlarla satılan evler için alternatif seçenekler bulunmaktadır. Emlakjet uygulamasında kategorilere ayrılmış olarak görebileceğiniz Tarsus satılık ev ilanları arasında bulunan müstakil ev seçenekleri doğru bir yatırım olarak karşınıza çıkabilir. Satın alacağınız konutların her çeşidi için;

 • Bol alternatif görme imkânı,
 • Fiyat karşılaştırması yapabilme imkânı,
 • Acil satılık konutları görme imkânı,
 • Fiyatları düşmüş olan konutlara ulaşma imkânına sahip olacaksınız.

Sahibinden satılık daire Tarsus ilanlarını güncel olarak takip ederek satın alma maliyetlerinizi düşürme olanağını yakalayabilir ve bütçenize uygun konut satın alma şansını bulursunuz. Emlakjet uygulamasını kullanarak yüzlerce seçeneğin bulunduğu ilanların arasından dilediğinizi seçerek hayalinizdeki eve kavuşmaya bir adım daha yaklaşırsınız.

Tarsus Satılık Ev Arayışınızda Tercihlerinizin Doğru Adresi Emlakjet

Bütçenizi aşmadan ve zorlamadan sahip olabileceğiniz satılık ev ilanları Emlakjet uygulamasında güncel bilgilerle yayınlanmakta ve ziyaretçilerinin beğenisine sunulmaktadır. Türkiye’nin her il, ilçe ve mahallesinde bulabileceğiniz satılık gayrimenkul ilanlarını Emlakjet uygulamasını inceleyerek karar veren kişiler fırsatları değerlendirerek hızlı bir şekilde güvenli olarak Tarsus satılık ev ilanları gibi seçenekler arasından bulduğu konutun sahibi olurlar. 

Acil satılık ilanlarını takip ederek fiyatı düşen daire ilanlarına ulaşan kişiler fırsatları yakalayarak doğru yatırımlar yapabilirler. Tarsus uygun fiyatlı müstakil satılık ev 3+1 ilanlarını görmek için Emlakjet’i ziyaret etmeniz yeterlidir. 

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Tarsus satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

 

Tarsus Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Tarsus ilçesinin ismi Hititçe Tarşa kelimesinden gelmektedir. Mersin ilinin en doğusunda yer alan ilçenin batısında Mersin ilinin merkezi, doğusunda Adana, kuzeyinde Pozantı ve Çamlıyayla ilçeleri, güneyinde ise Akdeniz yer almaktadır. Geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yaptığı bilinen bölgede yerleşik düzene geçen ilk uygarlığın Hitit Uygarlığı olduğu bilgisi edinilmektedir. Tarsus satılık daire arayan kişiler ilçe tarihi kadar coğrafyası ile de yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Tarsus satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçede 154 bin 902 hektar tarım arazisinin yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yapılan tarım faaliyetleri genellikle sulu tarım şeklinde olup modern tarım tekniklerinin de kullanımına özen gösterilmektedir.

Tarsus Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 339 bin 676’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,45’ini (171 bin 375) erkek, yüzde 49,55’ini (168 bin 676) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Tarsus satılık konut arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 179 adet mahalle bulunmaktadır. Mersin Tarsus satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: Alibeyli Mahallesi, Aliefendioğlu Mahallesi, Alifakı Mahallesi, Altaylılar Mahallesi, Anıt Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Arıklı Mahallesi, Atalar Mahallesi, Avadan Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Baharlı Mahallesi, Bahçe Mahallesi, Damlama Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Dorak Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Eminlik Mahallesi, Emirler Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Karadirlik Mahallesi, Karakütük Mahallesi, Karayayla Mahallesi, Kargılı Mahallesi, Karsavran Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Kefeli Mahallesi, Kelahmet Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kerimler Mahallesi, Köselerli Mahallesi, Kulak Mahallesi, Kumdere Mahallesi, Kurbanlı Mahallesi, Kurtçukuru Mahallesi, Kuşçular Mahallesi, Kütüklü Mahallesi, Mahmutağa Mahallesi, Mantaş Mahallesi, Meşelik Mahallesi, Simithacılı Mahallesi, Sucular Mahallesi, Şahin Mahallesi, Şehitishak Mahallesi, Şehitkerim Mahallesi, Şehitler Tepesi Mahallesi, Şehitmustafa Mahallesi, Takbaş Mahallesi, Taşçılı Mahallesi, Taşkuyu Mahallesi, Taşobası Mahallesi, Tekeliören Mahallesi, Tekke Mahallesi, Tepeçaylak Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Tepetaşpınar Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Topçu Mahallesi, Tozkoparan Zahit Mahallesi, Ulaş Mahallesi, Verimli Mahallesi, Yalamık Mahallesi, Yanıkkışla Mahallesi ve Yaramış Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Mersin ilinin Tarsus ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Mersin Tarsus da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Tarsus Satılık Daire
82 Evler82 Evler MahallesiAğzıdelik MahallesiAkarsu MahallesiAkçakocalı MahallesiAkgedik MahallesiAkşemsettinAkşemsettin MahallesiAladağ MahallesiAliağa MahallesiAlibeyli MahallesiAliefendioğlu MahallesiAlifakı MahallesiAltaylılarAltaylılar MahallesiAnıtAnıt MahallesiArdıçlı MahallesiArıklı MahallesiAtalar MahallesiAvadan MahallesiBağlar MahallesiBaharlı MahallesiBahçeBahçe MahallesiBahşiş MahallesiBallıca MahallesiBaltalı MahallesiBarbaros MahallesiBelen MahallesiBeydeğirmeniBeydeğirmeni MahallesiBeylice MahallesiBoğazpınar MahallesiBolatlı MahallesiBoztepe MahallesiBöğrüeğri MahallesiBüyükkösebalcı MahallesiCamilimanda MahallesiCaminurCaminur MahallesiCırbıklar MahallesiCin MahallesiCumhuriyet MahallesiÇağbaşı MahallesiÇağlayan MahallesiÇakırlı MahallesiÇamalan MahallesiÇamtepe MahallesiÇatalca MahallesiÇavdarlı MahallesiÇavuşlu MahallesiÇevreli MahallesiÇiçekli MahallesiÇiftlik MahallesiÇiriştepe MahallesiÇokak MahallesiÇöplü MahallesiÇukurbağ MahallesiDadalı MahallesiDamlama MahallesiDedeler MahallesiDorak MahallesiDuatepe MahallesiEgemen MahallesiEminlik MahallesiEmirler MahallesiErgenekon MahallesiEsenler MahallesiEski ÖmerliEski Ömerli MahallesiEskişehir MahallesiFahrettin Paşa MahallesiFatih MahallesiFerahimşalvuz MahallesiFevzi Çakmak MahallesiGaziler MahallesiGazipaşa MahallesiGirne MahallesiGöçük MahallesiGömmece MahallesiGözlükule MahallesiGülek MahallesiGünyurdu MahallesiHacıbozan MahallesiHacıhamzalı MahallesiHalitağa MahallesiHasanağa MahallesiHeleke MahallesiHürriyet Mahallesiİbrişim Mahallesiİncirgediği Mahallesiİncirlikuyu Mahallesiİnköy Mahallesiİsmetpaşa MahallesiKaburgediği MahallesiKadelli MahallesiKaklıktaşı MahallesiKaleburcu MahallesiKanberhüyüğü MahallesiKaraçerçili MahallesiKaradiken MahallesiKaradirlik MahallesiKarakütük MahallesiKarayayla MahallesiKargılı MahallesiKarsavran MahallesiKavaklı MahallesiKayadibi MahallesiKefeli MahallesiKelahmet MahallesiKemalpaşa MahallesiKerimler MahallesiKeşli MahallesiKırıt MahallesiKırklarsırtı MahallesiKızılçukur MahallesiKızılmurat MahallesiKocaköy MahallesiKoçmarlı MahallesiKonaklar MahallesiKozoluk MahallesiKörlü Beyi MahallesiKösebalcı MahallesiKöselerli MahallesiKulak MahallesiKumdere MahallesiKurbanlı MahallesiKurtçukuru MahallesiKuşçular MahallesiKütüklü MahallesiMahmutağa MahallesiMantaş MahallesiMeşelik MahallesiMithatpaşa MahallesiMuratlı MahallesiNemiroğlu MahallesiOlukkoyağı MahallesiÖğretmenler MahallesiÖzbek MahallesiÖzlüce MahallesiPirömerli MahallesiReşadiye MahallesiSağlıklı MahallesiSandal MahallesiSanlıca MahallesiSarıveli MahallesiSayköy MahallesiSıraköy MahallesiSimithacılı MahallesiSucular MahallesiŞahin MahallesiŞehitishak MahallesiŞehitkerim MahallesiŞehitler Tepesi MahallesiŞehitmustafa MahallesiTakbaş MahallesiTaşçılı MahallesiTaşkuyu MahallesiTaşobası MahallesiTekeliören MahallesiTekke MahallesiTepeçaylak MahallesiTepeköy MahallesiTepetaşpınar MahallesiTopaklı MahallesiTopçu MahallesiTozkoparan Zahit MahallesiUlaş MahallesiVerimli MahallesiYalamık MahallesiYanıkkışla MahallesiYaramış MahallesiYarbay Şemsettin MahallesiYazlık MahallesiYenice MahallesiYeniçay MahallesiYeniköy MahallesiYeni MahallesiYeni Ömerli MahallesiYeşilevler MahallesiYeşil MahallesiYeşiltepe MahallesiYeşilyurt MahallesiYunus Emre MahallesiYunusoğlu MahallesiYüksek Mahallesi
Mersin Tarsus Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Mersin Tarsus Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Mersin Tarsus Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Mersin Tarsus Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Emlak Ofisinden Mersin Tarsus Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Toroslar Akbelen Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Toroslar Çağdaşkent Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Toroslar Gözne Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.