Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Türkelicancel
Sinopcancel

Sinop Türkeli Satılık Daire

araması için 21 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Türkeli Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Türkeli satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Türkeli Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop iline bağlı Türkeli ilçesi bulunduğu konum itibari ile Batı ve Doğu Karadeniz iklimlerinin geçiş noktasında yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Türkeli satılık konut arayan kişiler ilçenin ekonomisi ve bitki örtüsü hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçede bitki örtüsü olarak ormanlık araziler yaygındır. Türkeli satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında ceviz ve diğer meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise alabalık ön plana çıkmaktadır. İlçede yürütülen sanayi faaliyetleri kapsamında ise bir adet parke ve bir adet cam fabrikası yer almaktadır. İlçe konum olarak da dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almakta olup yoğun olarak dağınık yerleşmenin görüldüğü bir bölgedir. 

Türkeli Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 17 bin 947’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,13’ünü (8 bin 966) erkek, yüzde 49,87’sini (8 bin 951) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Türkeli satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Gemiyanı Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi ve Tümerkan Mahallesi’dir.

Türkeli Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından ve bu eğitim kurumları bakımından oldukça donanımlıdır. Sinop Türkeli satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Atatürk İlkokulu: Tümerkan Mahallesi, Zafer Sokak, Pk:57900, 57900 Türkeli/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 671 23 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Gazi Mustafa Kemal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu: Güzelyurt, Metin Bostancıoğlu Caddesi No:10, 57900 Türkeli/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 671 42 33 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Türkeli Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu: Güzelyurt, Okul Sokak No:18, 57900 Türkeli/Sinop. Daha detaylı bilgiler için (0368) 671 21 65 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Sinop ilinin Türkeli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Türkeli uygun fiyatlı satılık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.