Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Trabzon Arsin Satılık Daire

araması için 55 ilan bulundu
search
Arsincancel
Trabzoncancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Arsin Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Arsin satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Trabzon ilinin Arsin ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Arsin satılık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Arsin Satılık Daire Arayan Kişiler İçin ilçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 63’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,48’ini (16 bin187) erkek, yüzde 49,52’sini (15 bin 876) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Arsin satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 35 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Atayurt Mahallesi, Başbudak Mahallesi, Cudibey Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ,Çardaklı Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dilek Mahallesi, Elmaalan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Gölgelik Mahallesi, Güneyce Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmanlı Mahallesi, Işıklı Mahallesi, İşhan Mahallesi, Karaca Mahallesi, Konak Mahallesi, Nuroğlu Mahallesi, Oğuz Mahallesi, Örnek Mahallesi, Özlü Mahallesi, Şenkaya Mahallesi, Üçpınar Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yeşilyalı Mahallesi, Yolaç Mahallesi ve Yolüstü Mahallesi’dir.

Arsin Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Trabzon Arsin satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Atatürk İlkokulu: Yalı Mahallesi, Kemal Gürsoy Caddesi, Pk:61900 Arsin/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0462) 711 30 66 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mehmet Akif Ersoy İlkokulu: Fatih Mahallesi, Kerkük Caddesi Pk:61900 Arsin/Trabzon.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Arsin ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Arsin uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.