Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çarşıbaşıcancel
Trabzoncancel

Trabzon Çarşıbaşı Satılık Daire

araması için 14 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Çarşıbaşı Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çarşıbaşı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Trabzon iline bağlı Çarşıbaşı ilçesi Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış alır bu nedenle ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. Çarşıbaşı satılık daire arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık ve çay tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. Çarşıbaşı satılık ev arayan kişiler ilçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak büyükbaş hayvancılık faaliyetlerinin sürdürüldüğünün bilgisine ulaşmaktadır.

Çarşıbaşı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 15 bin 562’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,11’ini (7 bin 953) erkek, yüzde 48,89’unu (7 bin 609) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çarşıbaşı satılık ev arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 23 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Burunbaşı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Çallı Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerköy Mahallesi, Gülbahçe Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kaleköy Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kerem Mahallesi, Kovanlı Mahallesi, Küçükköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Salova Mahallesi, Samsun Mahallesi, Serpilköy Mahallesi, Şahinli Mahallesi Taşlıtepe Mahallesi, Veliköy Mahallesi, Yavuz Mahallesi, Yeniköy Mahallesi ve Zeytinlik Mahallesi’dir.

Çarşıbaşı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İlçe içerisinde yer alan okulların eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Trabzon Çarşıbaşı satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Çarşıbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Merkez, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0462) 821 35 02 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çarşıbaşı İlkokulu: Burunbaşı, 04 Nolu Sokak, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon.Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir.
  • Çarşıbaşı Anaokulu: Merkez, Milli Egemenlik Caddesi, No:10, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Çarşıbaşı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Çarşıbaşı uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.