/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Trabzon Hayrat Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Hayratcancel
Trabzoncancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Hayrat Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hayrat satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Trabzon iline bağlı Hayrat ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Hayrat satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk geçmektedir. Hayrat satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Hayrat Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 490’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,62’sini (4 bin 298) erkek, yüzde 49,38’ini (4 bin 192) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Trabzon Hayrat satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 32 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Balaban Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çaycılar Mahallesi, Dağönü Mahallesi, Dereyurt Mahallesi, Fatih Mahallesi, Geçitli Mahallesi, Göksel Mahallesi, Görgülü Mahallesi, Gülderen Fatih Mahallesi, Gülderen Merkez Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kılavuz Mahallesi, Köyceğiz Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meydanlı Mahallesi, Onur Mahallesi, Pazarönü Mahallesi, Pınarca Mahallesi, Sarmaşık Mahallesi, Şehitli Mahallesi, Şişli Mahallesi, Taflancık Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Yarlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yıldırımlar Mahallesi ve Yırca Mahallesi’dir.

Hayrat Satılık Daire Arayan  Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe sınırları içerisinde yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Trabzon Hayrat satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Hayrat İmam Hatip İlköğretim Okulu: Cumhuriyet, 61450 Hayrat/Trabzon.
  • Hayrat İmam Hatip İlköğretim Okulu: Merkez, 61470 Hayrat/Trabzon.
  • Hayrat Halk Eğitim Merkezi: Merkez, Nuhoğlu Vakfı Sokak, 61470 Hayrat/Trabzon.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Hayrat ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Hayrat uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.