/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Trabzon Maçka Satılık Daire

araması için 7 ilan bulundu
search
Maçkacancel
Trabzoncancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ

Maçka Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Maçka satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Trabzon ilinin önemli ilçelerinden biri olan Maçka ilçesi Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Maçka satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Maçka satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, balıkçılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. 

Maçka Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 25 bin 363’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,92’sini (12 bin 660) erkek, yüzde 50,08’ini (12 bin 703) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Maçka satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 62 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akarsu Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Alaçam Mahallesi, Alataş Mahallesi, Altındere Mahallesi, Anayurt Mahallesi, Ardıçyayla Mahallesi, Armağan Mahallesi, Atasu Mahallesi, Bağışlı Mahallesi, Bakımlı Mahallesi, Bakırcılar Mahallesi, Barışlı Mahallesi, Başar Mahallesi, Coşandere Mahallesi, Çamlıdüz Mahallesi, Çatak Mahallesi, Çayırlar Mahallesi, Çeşmeler Mahallesi, Çıralı Mahallesi, Dikkaya Mahallesi, Erginköy Mahallesi, Kapuköy Mahallesi, Hamsiköy Mahallesi, Ocaklı Mahallesi, Kuşçu Mahallesi ve Kaynarca Mahallesi’dir.

Maçka Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Maçka ilçesinden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre bu eğitim kurumlarının kalitesi oldukça yüksektir. Trabzon Maçka satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

 • Maçka Lisesi: Merkez, Atatürk Caddesi, No:96, 61750 Maçka/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0462) 512 10 15 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Maçka İmam Hatip Lisesi: Kozağaç, Şehit Üstteğmen Cengiz Duman Caddesi No:59, 61750 Maçka/Trabzon.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon ilinin Maçka ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Maçka uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Trabzon Maçka Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Trabzon Maçka Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Trabzon Maçka Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Ortahisar Bahçecik Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Emlak Ofisinden Ortahisar Çukurçayır Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Trabzon Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Banaz Banaz Köyü Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Uşak Eşme Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.