Emlakjet

Mamak Başak Mahallesi Satılık Ev

araması için 94 ilan bulundu
search
Başak Mahallesicancel
Mamakcancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Başak Mahallesi Satılık Konut Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Başak Mahallesi satılık konut arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Başak Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Başak Mahallesinin içerisinde bulunduğu Ankara ilinde hem İç Anadolu Bölgesinin step / bozkır iklimi söz konusudur. Bu nedenle bölgenin yaz mevsiminde kurak ve sıcak olması beklenirken kış mevsiminde soğuk ve sert havaların yaşanması beklenmektedir. Ankara ilinin ortalama sıcaklığı bir yıl içerisinde 11,5 derecedir. 

Başak Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Başak Mahallesi, Ankara iline bağlı olan Mamak ilçesine ait bir mahalledir. Mamak ilçesi, Ankara il merkezinin doğu yönünde kalmaktadır. Başak Mahallesinde birçok gıda marketi erişilebilir bir durumdadır. Bununla birlikte hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler de mahalle içerisinde mevcuttur. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Şehitler Ortaokulu, Şehit Yaşar Yavaş İlkokulu ve Mehmet Rıfat Börekçi İlkokulu yer almaktadır. GH Kuşçuoğlu Tevhid Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasındadır. Mahalle içerisinde bulunan Başak Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olması için katkı sağlamaktadır. 

Başak Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Başak Mahallesi sahibinden satılık konut arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Mamak ilçesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın farklı yerlerine giderken kullanılabilecek pek çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Başak Mahallesi, D200 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mamak ilçesinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Sincan - Kayaş: Başkentray tren hattı,
  • Altıağaç - Ulus: 343 kodlu otobüs hattı,
  • Araplar - Ulus: 349 kodlu otobüs hattı,
  • Boğaziçi - Öveçler: 353-5 kodlu otobüs hattı,
  • Zerdalitepe - Ulus: 355 kodlu otobüs hattı,
  • Kıbrısköyü - Ulus: 357 kodlu otobüs hattı,
  • Yeşilbayır - Ulus: 361 kodlu otobüs hattı.

Başak Mahallesi Satılık Konut Bakan Kişiler İçin Mahallenin Gayrimenkul ve Demografik Bilgileri

2020 yılında yapılmış olan demografik araştırmalara göre, Başak Mahallesinin toplam nüfusu 35.200 olarak tespit edilmiştir. Mamak Başak Mahallesi satılık konut, ortalama 194.090 Türk lirasıdır. Evlerin ortalama alanı ise 130 metrekare olarak ölçülmüştür. Ortalama bir evin birim fiyatı 1.493 Türk lirasıdır.

Ankara Mamak Başak Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki konut arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Mamak Satılık Ev
Abidinpaşa Mahallesi Satılık EvAbidinpaşa Satılık EvAkdere Mahallesi Satılık EvAkdere Satılık EvAkşemsettin Mahallesi Satılık EvAltıağaç Mahallesi Satılık EvAltınevler Mahallesi Satılık EvAraplar Mahallesi Satılık EvAşık Veysel Mahallesi Satılık EvBahçeleriçi Mahallesi Satılık EvBahçelerüstü Mahallesi Satılık EvBalkiraz Mahallesi Satılık EvBaşak Mahallesi Satılık EvBayındır Mahallesi Satılık EvBoğaziçi Mahallesi Satılık EvBoğaziçi Satılık EvBostancık Mahallesi Satılık EvCengizhan Mahallesi Satılık EvÇağlayan Mahallesi Satılık EvÇiğiltepe Mahallesi Satılık EvDemirlibahçe Mahallesi Satılık EvDemirlibahçe Satılık EvDerbent Mahallesi Satılık EvDiriliş Mahallesi Satılık EvDostlar Mahallesi Satılık EvDurali Alıç Mahallesi Satılık EvDutluk Mahallesi Satılık EvEge Mahallesi Satılık EvEkin Mahallesi Satılık EvFahri Korutürk Mahallesi Satılık EvGeneral Zeki Doğan Mahallesi Satılık EvGökçeyurt Mahallesi Satılık EvGülveren Mahallesi Satılık EvGülveren Satılık EvHarman Mahallesi Satılık EvHürel Mahallesi Satılık EvHüseyingazi Mahallesi Satılık EvHüseyingazi Satılık EvKaraağaç Mahallesi Satılık EvKarşıyaka Mahallesi Satılık EvKartaltepe Mahallesi Satılık EvKayaş Mahallesi Satılık EvKayaş Satılık EvKazım Orbay Mahallesi Satılık EvKıbrısköy Mahallesi Satılık EvKızılca Mahallesi Satılık EvKöstence Mahallesi Satılık EvKusunlar Mahallesi Satılık EvKutludüğün Mahallesi Satılık EvKutlu Mahallesi Satılık EvKüçük Kayaş Mahallesi Satılık EvLalahan Mahallesi Satılık EvMamak Satılık EvMehtap Mahallesi Satılık EvMisket Mahallesi Satılık EvMisket Satılık EvMutlu Mahallesi Satılık EvOrtaköy Mahallesi Satılık EvPeyami Safa Mahallesi Satılık EvSaimekadın Mahallesi Satılık EvŞafaktepe Mahallesi Satılık EvŞahap Gürler Mahallesi Satılık EvŞahintepe Mahallesi Satılık EvŞehit Cengiz Topel Mahallesi Satılık EvŞirintepe Mahallesi Satılık EvTepecik Mahallesi Satılık EvTuzluçayır Mahallesi Satılık EvTürközü Mahallesi Satılık EvÜreğil Mahallesi Satılık EvYeni Bayındır Mahallesi Satılık EvYeşilbayır Mahallesi Satılık EvYukarı İmrohor Mahallesi Satılık EvZirvekent Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.