/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kadirlicancel

Osmaniye Kadirli Satılık Ev

araması için 11 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Kadirli Satılık Konut Arayanlar İçin ilçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kadirli satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Kadirli Satılık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye iline bağlı Kadirli ilçesi yüzey şekilleri bakımından oldukça zengindir. İlçe arazisi güney kesimlerden kuzey kesimlere doğru yükselmektedir. Kadirli satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Çukurova’nın kuzeydoğu kesimlerinde kurulmuştur. İlçe Adana il merkezine 105 kilometre, Osmaniye il merkezine ise 46 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin kıyı kesimlere uzaklığı ortalama 70 kilometredir. Denizden yüksekliği 95 metre olan ilçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçenin doğusunda Andırın ilçesi, batısında Kozan ilçesi, güneyinde Osmaniye ve Ceyhan, kuzeyinde ise Saimbeyli ilçesi yer almaktadır. Kadirli satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ulaşım imkanlarının oldukça fazla olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçe ticari faaliyetler için de oldukça önemli bir lokasyonda yer almaktadır.

Kadirli Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 124 bin 53’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,99’unu (62 bin 17) erkek, yüzde 50,01’ini (62 bin 36) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kadirli kiralık daire arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 adet mahalle ve 60 adet köy bulunmaktadır. Osmaniye Kadirli kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: 7 Mart Mahallesi, Bağ Mahallesi, Cemalpaşa Mahallesi, Cengiz Topel Mahallesi, Dere Mahallesi, Dervişpaşa Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Pazar Mahallesi, Savrun Mahallesi, Şehit Halis Şişman Mahallesi, Şehit İbrahim Kundakçı Mahallesi, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi, Şehit Mehmet Delikuş Mahallesi, Şehit Mehmet Hallaç Mahallesi, Şehit Mustafa Yağız Mahallesi, Şehit Orhan Gök Mahallesi, Şehit Vedat Kocadallı Mahallesi, Tufanpaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Akköprü Köyü, Akova Köyü, Anberinarkı Köyü, Aşağıbozkuyu Köyü, Aşağıçiyanlı Köyü, Aydınlar Köyü, Azaplı Köyü, Bahadırlı Köyü, Bekereci Köyü, Coşkunlar Köyü, Çaygeçit Köyü, Çınar Köyü, Çiğcik Köyü, Çiğdemli Köyü, Çukurköprü Köyü, Değirmendere Köyü, Durmuşsofular Köyü, Erdoğdu Köyü, Göztaşı Köyü, Hacıhaliloğlu Köyü, Halitağalar Köyü, Hardallık Köyü, Harkaştığı Köyü, İlbistanlı Köyü, Kabayar Köyü, Karabacak Köyü, Karakütük Köyü, Karatepe Köyü, Kayasuyu Köyü, Kerimli Köyü, Kesikkeli Köyü, Kesim Köyü, Kızyusuflu Köyü, Kiremitli Köyü, Koçlu Köyü, Kösepınarı Köyü, Kümbet Köyü, Mecidiye Köyü, Mehedinli Köyü, Mezretli Köyü, Narkışla Köyü, Öksüzlü Köyü, Sofular Köyü, Tahta Köyü, Tatarlı Köyü, Şabaplı Köyü ve Tozlu Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Osmaniye Kadirli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Osmaniye Kadirli satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit,  ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Kadirli Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.