Emlakjet

Sahibinden Satılık Ev

araması için 5,535 ilan bulundu
search
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sahibinden Satılık Konut

Satılık sahibinden konutlar Emlakjet’te tüm Türkiye ile buluşuyor. Verdiği kaliteli ve yenilikçi hizmetin bir sonucu olarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile rakiplerinden ayrışmayı başaran ve yılda 20 Milyon ziyaretçiye ulaşmayı başaran web sitemiz, tüm Türkiye’yi hayallerindeki eve ulaştırmakta üstlendiği sorumluğu yerine getirmeye devam ediyor. Gerek sahibinden satılık konut ilanlarına konu konut sahiplerinin gerekse hayalindeki evi arayan milyonların tercihinde olan Emlakjet şu özelliklere sahip web sitesine başarısını borçludur.

 • Hızlı,
 • Kullanışlı,
 • Akıllı önerilerle ziyaretçi ihtiyaçlarına erişimi kolaylaştıran,
 • Satın alınacak evin gerçek değeri hakkın fikir sunan.

Emlakjet her geçen gün ortaya çıkan sektör ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmeye devam ettiği hizmet kalitesiyle her yıl milyonlarca ziyaretçiyi hayallerindeki evlerle buluşturmayı amaçlarken, bu yönde ilanlarının kalitesini de sürekli olarak geliştirmekte, aynı zamanda sahibinden satılık konut ilanlarıyla alıcı ve satıcıları aracısız olarak birbirleriyle buluşturmaya devam etmektedir. Aynı zamanda her türlü ilanda içerdiği önemli detaylar, detayların ilanlarda kullanımları, ilanlara eklenen görsel detaylar da alıcıların en doğru seçimi yapmasına olanak sağlamaktadır. Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde aşağıda sıraladığımız tipte birçok konut seçeneği Emlakjet farkıyla en uygun koşullarda müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

 • Sahibinde satılık konut
 • Satılık müstakil ev
 • Satılık bahçeli ev
 • Satılık villa
 • Satılık havuzlu villa
 • Satılık dubleks ve tripleks konutler 

Kaçırılmayacak Fiyatlarda Sahibinden Satılık Daireler Emlakjet’te Yeni Sahiplerini Arıyor!

Emlakjet acil ihtiyaç nedeniyle veya projenin tanıtımı amaçlı uygun fiyatlı olarak ilana çıkan konutlerle ziyaretçilerine en ekonomik koşullarda ev sahibi olmaları için büyük bir avantaj sağlar. Kimi zaman muhit ortalamasının oldukça altında seyreden sahibinden satılık konut fiyatlarına sahip evlere ulaştığınız Emlakjet sahibinden ilanları sayfasında karşılaşacağınız fırsatlar sizi şaşırtmasın! İkinci el konutlarla birlikte pek çok sahibinden satılık ev için uygun fiyatların yer aldığı ilan sayfamızdan yararlanarak şu avantajlarla konut alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • Muhit ortalamasının çok altında fiyatlarda,
 • Yapabileceğiniz pazarlıkla maliyetlerinizi oldukça aşağıya çekebileceğiniz.

Tek Kişiden Kalabalık Ailelere Kadar Geniş Sahibinden Satılık Daire Alternatifi

Emlakjet sahibinden satılık konut ilanları, Türkiye’nin tamamının ihtiyaçlarını kapsayan çeşitli ilanları ile Türkiye’nin em çok ziyaret edilen online ilan siteleri arasında yerini sağlamlaştırmaktadır. Geniş aileler için 3+1, 4+1, dubleks ve tripleks gibi çeşitli konut alternatifleri için portföyünde çeşitli ilanlar bulunan web sitemizin içerisinde ayrıca daha 2+1 veya 1+1 sahibinden satılık konut daha minimal ihtiyaçlara karşılık veren ilanlar bulunmaktadır. Emlakjet ayrıcalığı ile ihtiyacınız olan oda sayısında hayalinizdeki evi satın almak için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ediyorsanız o ilin sahibinden satılık konut ilanları arasında sizi bekleyen fırsatları incelemek!

Sahibinden Satılık Ev Seçenekleri

Sahibinden satılık daire ilanlarına herkesten önce erişim fırsatını sizlere sunan Emlakjet, hayalinizdeki evi hiçbir aracı kullanmadan doğrudan mülk sahibinden satın alma şansını elde etmenizi sağlıyor. Sahibinden satılık ev ilanlarını tüm Türkiye’ye Emlakjet ile buluşturabileceğini fark eden yüzbinlerce mülk sahibinin fırsat dolu ilanlarına herkesten önce ulaşarak fırsatları değerlendirmek için Emlakjet’i ziyaret etmeniz yeterli.

 • Dilerseniz aradığınız semt bilgisine sahibinden satılık yüzbinlerce ilana ulaşabilir, 
 • Dilerseniz filtreleme seçeneklerimizle sahibinden ilanlara doğrudan erişebilirsiniz.

Hangi yöntemle olursa olsun Emlakjet’te en kestirme yoldan hayaliniz eve sahibinden ulaşabilirsiniz. Sadece bir telefon ile hayalinizdeki evi satın almak istiyorsanız Emlakjet ilanlarını keşfetmeye hazır olun.

Evinizin Nereye Yakın Olacağına Siz Karar Verin! Hemen Sahibinden Satılık Ev İlanlarımızı İnceleyin 

Sahibinden satılık ev Emlakjet ilanları incelendiğinde ilanların pek çoğunun yanında aşağıda sıraladığımız gibi ayrıntılar yer alır.

 • Metroya yakın,
 • Hastaneye yakın,
 • Okul yanı,
 • AVM’ye yakın,
 • Denize sıfır,
 • Şehir meydanına yürüme mesafesinde.

Yer alan tüm bu ayrıntılar bir evin değerini artıran ve evde oturan kişiler için hayatını kolaylaştıran ayrıntılar olarak bilinir. Siz de sahibinden satılık ev ve daireler ilanları içerisinde yeni evinizin nereye yakın olmak istediğinizi dilerseniz akıllı filtrelemeler ile dilerseniz Emlakjet ‘’Yakınımda Ara’’ uygulamasını kullanarak yeni evinizin nereye yakın olması istediğinizi karar vererek hayalinizdeki ev ile aranızda bulunan yüzbinlerce ilanı incelemek zorunda kalmazsınız.

Emlakjet İle Sahibinden Satılık Ev Arayışınız da Bütçenizi Aşmadığınızdan Emin Olabilirsiniz

Yeni bir ev satın alma kararı verdiğinizde mevcut birikimleriniz ve birikimlerinizin yetmediği konularda kullanacağınız konut kredisi ile yeni bir ev satın almanın maliyetini karşılayabiliyor olmanızdır. 2.el sahibinden satılık ev satın almak isteseniz bile sizi aşağıda sıraladığımız masraflar beklemektedir.

 • Evin bedeli,
 • Konut kredisi kullanılacaksa kredi masrafları,
 • Zorunlu deprem sigortası,
 • Tapu harçları.

Bu masraflar kimi zaman bütçenizi aşmanıza sebep olarak ödeyemeyeceğiniz borcun altına girmenize sebep olmaktadır. Emlakjet ile ev arama sürecinde ise ilk etapta bütçenizi belirleyerek belirlediğiniz limitler dahilinde olan ilanları filtreleyebilirsiniz. Yaptığınız bu filtreleme ile bütçeniz ve hayallerinizi bir arada barındırans ilanları inceleyebilir, incelediğiniz ilanların içerisinde büyük fırsat barındıran ucuz sahibinden satılık ev ilanıyla karşılaştırarak bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Sahibinden satılık ev arayışlarınızda fırsatları değerlendirmek istiyorsanız hayalinizdeki evi Emlakjet’te arayın.

Sahibinden satılık konutlar yeni bir ev satın almak isteyen pek çok kişi tarafından konut maliyetinin düşürülmesi için önemli bir ayrıntıdır. Geleneksel ev satın alma sürecinde bu ayrıcalıktan yararlanmak için muhitin tamamı fiziki olarak gezilirken günümüzde Emlakjet web sitesi kullanılarak evin sıcaklığı bırakılmadan Türkiye’nin tamamı için sahibinden satılık daire ve diğer türde konutlara erişim sağlanabilmektedir.

Sahibinden satılığa çıkartılmış konutların alıcılar için avantajları aşağıdadır.

 • Ev sahibi dışında herhangi bir aracıya ücret ödememek, 
 • Satın alacağınız ev için pazarlık yapma hakkınızı kullanmak.

Adı geçen bu avantajlar maddi yönden olduğu gibi, işlemlerin daha hızlı yapılması yönünde zamandan da oldukça önemli tasarruf edilmesine de yardımcı olur. Emlakjet “sahibinden satılık” başlığı altında sunduğu tüm seçeneklerde her türlü detayı ilanlarında belirtmekle birlikte, örneğin incelenen bir daire ilanında aşağıda bulunan seçenekler önem kazanmaktadır.

 • Dairenin detaylı konumu
 • Ulaşım kolaylığı
 • Muadilleriyle karşılaştırılması
 • Eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığı 

Haftalarınızı hayalinizdeki aramak için geçirmek istemiyorsanız Emlakjet web sitesini ziyaret ederek sahibinden kategorisinde hayalini kurduğunuz eve en kestirme yoldan ulaşabilirsiniz.

Kredi Kullanmanıza Gerek Kalmadan Taksitle Satılan Sahibinden Satılık Daireler Emlakjet’te! 

Türkiye’nin pek çok prestijli projesinin yapımı üstlenen inşaat firmaları, lansman fiyatlarıyla satışa çıkardıkları konutların ilanları için Emlakjet’i tercih ediyor! Herhangi bir aracıya ihtiyaç kurmadan doğrudan inşaat firmaları ile iletişime geçerek uygun fiyatlı sahibinden satılık daireler içerisinde hayalini kurduğunuz eve ulaşmak için Emlakjet ilanlarına göz atmanız yeterli! Bünyemizde yer alan lansman fiyatıyla satışa çıkartılmış projelerde; kefilsiz, kredisiz taksitle daire sahibi olma fırsatı Emlakjet’te sizleri bekliyor! 

Sahibinden satılık taksitli daireler doğrudan inşaat firmasıyla iletişime geçebilmeniz nedeniyle konut kredisi kullanmanıza da gerek bırakmayarak kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sizlere sunuyor. Türkiye’nin en seçkin projelerde lansman fiyatında herhangi bir faiz ödemeden taksitle ev satın almak istiyorsanız hemen Emlakjet ilanlarına göz atmaya başlayın!

Emlakjet’te Sahibinden Satılık Fırsat Evleri Sizleri Bekliyor! 

Sahibinden ev ilanlarında çoğunlukla acil ihtiyaçlar nedeniyle mülkün satışı hedeflenmektedir. Bu nedenle sahibinden satılık daire İstanbul Anadolu yakası ilanları konut satın almak isteyen pek çok kişi tarafından sürekli takip edilerek değerlendirilmeye çalışılmaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen online ilan siteleri arasında yer almayı başaran Emlakjet, sahip olduğu mülkün hızlı satışını hedefleyen ev sahiplerinin en çok tercih ettiği platform olmasına yol açmaktadır. Emlakjet sahibinden satılık kategorisi içerisinde cazip fiyatlarla hayalinizdeki evi seçmek için daha fazla alternatif içerisinden değerlendirme yaparak konut satın alma maliyetlerinizi minimum düzeyde tutabilirsiniz.

Sahibinden Satılık Konut Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Emlakjet her yıl binlerce ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara, aradığı kriterlere en uygun olan ilanlara kısa zamanda ulaştırma hedefini gerçekleştirmeye devam ediyor. Ev almak, taşınmak, yeni bir eve çıkmak gibi günlük hayatta herkesin hayatı boyunca en az birkaç kez yaşadığı problemlerin başında geliyor. Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde bu problemler çok daha karmaşık hale gelebiliyor. Emlakjet olarak kullanıcı odaklı bir arama sistemi geliştirdiğimiz sitemizde, aradığınız özellikleri belirleyerek sonuç odaklı ilanların karşınıza çıkmasını sağlıyoruz. Sahibinden satılık konut arayışında olanlar için bu yazımızda; ev sahibi olmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken hususlara ve diğer önemli bilgilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Sahibinden Satılık Konut Nasıl Aranmalı?

Günümüz internet çağında artık her istediğimiz bir tuş kadar uzağımızda iken, dışarıya çıkıp sokak sokak satılık ev bakmak tamamen eskide kalmış bir yöntem oluyor. Metropol şehirlerin büyüklüğü ve insanların çalışma saatleri düşünüldüğünde ise bu yöntemin ne kadar uygulanamaz bir hal aldığı ise ortada. Günümüz teknolojisine ve ihtiyaçlarına uygun olarak artık her şeyi olduğu gibi evi de internetten kolayca arayıp bulmak istiyoruz. Peki binlerce ilan arasından istediğimiz kritere en uygun olanını nasıl seçeceğiz? Emlakjet olarak sahibinden satılık daire arayışında olan tüm müşterilerimiz için ilan filtreleme sistemimizi yarattık. Böylece kendi ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu bilgileri bizlere sunmanız yeterli olacaktır. Sahibinden satılık konut arayışını yaparken yapmanız gereken adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İhtiyacınız olan evin hangi konumda olması gerektiğini belirlemek.
 • Yaşam standartınıza en uygun olacak ev tipini belirlemek.
 • Bütçeniz için belli bir ücret aralığı belirlemek.
 • Kredi kullanımı olacaksa, peşinat ve kredi masrafları gibi tüm ödeme planını hazırlamak.
 • Kredi kullanılacaksa kredi tutarını ve ödeme planını önceden bütçeye göre hesaplamak.
 • Depozito, emlakçı komisyonu, nakliye masrafı, evin faturalarının açma kapama masrafı gibi diğer tüm önemli masraflar için bütçenizi ayarlamak.
 • Satın almak istediğiniz evin çevre bilgisini araştırmak.
 • Ev satışında gerekli evrakların hazırlık sürecini tamamlamak.

Sahibinden Satılık Konut Tercihlerinde Piyasa Bilgileri

Emlakçı komisyonu vermek istemeyen ev arayan vatandaşların ilk olarak aradığı sahibinden satılık konut seçenekleri oluyor. Ev satın almanın getirdiği diğer tüm masrafları da hesaba katınca, düşük bütçeli vatandaşların bu seçenekleri araştırması kaçınılmaz oluyor. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde ev satın almak isteyenlerin bilmesi gereken en önemli bilgiler de tabii ki satış piyasası olacaktır. Emlakjet olarak sizler için bu üç büyükşehirin ev satış piyasası hakkında genel bilgileri sizlere sunacağız. Böylelikle kendi tercihinize yol gösterecek bilgilere sahip olmuş olacaksınız. 

İlk olarak İstanbul’da ev sahibinden satılık daireler seçeneklerine bakıldığında, Emlakjet Bölge Raporu 2019 yılı Kasım ayı verilerine göre il genelinde ortalama ev satış fiyatları şu şekildedir;

 • 1+1 70 metrekarelik dairenin satış ücreti; 262.500 TL,
 • 2+1 95 metrekarelik dairenin satış ücreti; 305.805 TL,
 • 3+1 135 metrekarelik dairenin satış ücreti; 518.670 TL’dir. 

İstanbul’da ev satın almak istediğiniz yakaya ve bölgeye göre evin satış ücretlerinde değişiklik oldukça farklı olabilmektedir. Örneğin yeni inşa edilmiş lüks bir rezidans sitesindeki evin satılık ücretinin yanında bir de ek olarak sitenin aylık aidat ücretleri de eklenmektedir. Tüm bu yan ücretleri önceden araştırmalı ve ev satın alma işlemlerinizi ona göre gerçekleştirmelisiniz. 

Ankara’daki ev fiyatlarında ise ortalama 130 metrekarelik bir daire için 230.750TL’lik bir satış ücreti bulunmaktadır. İzmir’de ise ortalama evin yaşam alanı 120 metrekare, ortalama satış ücreti ise 345.600 TL olarak hesaplanmıştır. 

Tercih edeceğiniz satılık dairenin bulunduğu semt, varsa deniz, göl, şehir ya da orman manzarası gibi etkenler, evin metrekare alanı, bina yaşı, sitenin ek özellikleri gibi tüm etkenlere göre satış ücretlerinde değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz önerilmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun evi kolaylıkla bulabilmek için sizde Emlakjet’in güvenilir emlakçılarından danışmanlık hizmeti alabilir ya da sitemizde bulunan en çok tercih edilen sahibinden satılık daire İstanbul Bahçelievler gibi diğer tüm ilanları detaylıca inceleyebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.