/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Beşikdüzücancel
Trabzoncancel

Trabzon Beşikdüzü Satılık Ev

araması için 8 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Beşikdüzü Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Beşikdüzü satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Beşikdüzü Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Beşikdüzü geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Beşikdüzü satılı konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İl merkezine 45 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin doğu kesimlerinde Vakfıkebir ilçesi, batı kesimlerinde Giresun iline bağlı Eynesil ilçesi, kuzey kesimlerinde Karadeniz, güney kesimlerinde ise Şalpazarı ilçesi yer almaktadır. Denizden yüksekliği 10 metre olan ilçe Yoroz Burnu’na 17 kilometre, Eynesil ilçesine 8 kilometre, Tonya ilçesine 21 kilometre, Şalpazarı ilçesine ise 17 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 63 kilometrekare olup dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Beşikdüzü satılık ev arayan kişiler ilçe iklimi ile ilgili olarak da araştırmalar yapmaktadır. İlçede ılıman bir Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar serin, kışlar ise ılık geçmektedir. Hemen hemen her mevsim yağış alan ilçe akarsu ve orman bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan en önemli akarsular; Ağasar ve Kurbağalı dereleridir. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım faaliyetlerine dayanmaktadır.

Beşikdüzü Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine gör ilçe toplam nüfusu 22 bin 630’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,96’sını (11 bin 307) erkek, yüzde 50,04’ünü (11 bin 323) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Beşikdüzü satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 34 adet mahalle bulunmaktadır. Trabzon Beşikdüzü satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adacık Mahallesi Ağaçlı Mahallesi Akkese Mahallesi Aksaklı Mahallesi Anbarlı Mahallesi Ardıçatak Mahallesi Bayırköy Mahallesi Beşikdağ Mahallesi Bozlu Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çakırlı Mahallesi Çeşmeönü Mahallesi Çıtlaklı Mahallesi Dağlıca Mahallesi Denizli Mahallesi Dolanlı Mahallesi Duygulu Mahallesi Fatih Mahallesi Gürgenli Mahallesi Hünerli Mahallesi Kalegüney Mahallesi Korkuthan Mahallesi Kutluca Mahallesi Nefsişarlı Mahallesi Oğuz Mahallesi Resullü Mahallesi Sayvancık Mahallesi Seyitahmet Mahallesi Şahmelik Mahallesi Takazlı Mahallesi Vardallı Mahallesi Yenicami Mahallesi Yeşilköy Mahallesi ve Zemberek Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon ilinin Beşikdüzü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Beşikdüzü uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

20 Mayıs 2022

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

20 Mayıs 2022

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

20 Mayıs 2022

 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Trabzon Beşikdüzü Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Trabzon Beşikdüzü Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Trabzon Beşikdüzü Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Trabzon Vakfıkebir Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Uşak Banaz Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Müteahhitten Uşak Eşme Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Altınova Subaşı Bld. (Altınkent Mahallesi) Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Yalova Altınova Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.