/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ofcancel

Trabzon Of Satılık Ev

araması için 59 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Of Satılık Konut Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Of satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Of Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon iline bağlı Of ilçesinin toplam yüzölçümü 330 kilometrekare olup denizden yüksekliği 10 metredir. Of satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler.  Trabzon il merkezine 52 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin doğu kesimlerinde Rize ili, batı kesimlerinde Sürmene ilçesi, güney kesimlerine Dernekpazarı ve Hayrat ilçeleri, kuzey kesimlerinde ise Karadeniz yer almaktadır. İlçe önemli akarsu kaynaklarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu akarsulardan en önemlisi Solaklı Irmağı’dır. İlçe dağların denize paralel uzanmasından dolayı dağlık ve engebelidir. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu sebep ile ilçede yazlar ılık, kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. Of satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile ilgili detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında başta fındık ve mısır olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır.

Of Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 43 bin 499’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,69’unu (21 bin 616) erkek, yüzde 50,31’ini (21 bin 883) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Of satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 68 adet mahalle bulunmaktadır. Trabzon Of satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler: Ağaçbaşı Mahallesi, Ağaçseven Mahallesi, Aşağıkışlacık Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Barış Mahallesi, Başköy Mahallesi, Bayırca Mahallesi, Birlik Mahallesi, Bölümlü Mahallesi, Cumapazarı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çaltılı Mahallesi, Çamlı Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çataldere Mahallesi, Çatalsöğüt Mahallesi, Çukurova Mahallesi, Dağalan Mahallesi, Darılı Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Doğançay Mahallesi, Dumlusu Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Esenköy Mahallesi, Eskipazar Mahallesi, Fındıkoba Mahallesi, Gökçeoba Mahallesi, Gümüşören Mahallesi, Güresen Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, İkidere Mahallesi, İrfanlı Mahallesi, Kaban Mahallesi, Karabudak Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kazançlı Mahallesi, Keler Mahallesi, Kıyıboyu Mahallesi, Kıyıcık Mahallesi, Kiraz Mahallesi, Kireçli Mahallesi, Korkut Mahallesi, Korucuk Mahallesi, Kumludere Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Örtülü Mahallesi, Pınaraltı Mahallesi, Saraçlı Mahallesi, Sarayköy Mahallesi, Sarıbey Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sefaköy Mahallesi, Serince Mahallesi, Sıraağaç Mahallesi, Sivrice Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Söğütlü Mahallesi, Sugeldi Mahallesi, Sulaklı Mahallesi, Tavşanlı Mahallesi, Tekoba Mahallesi, Uğurlu Mahallesi, Uluağaç Mahallesi, Yanıktaş Mahallesi, Yazlık Mahallesi, Yemişalan Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yukarı Kışlacık Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon iline bağlı Of ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Of'ta uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Of Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.