Emlakjet

İstanbul Beykoz Satılık Villa

araması için 68 ilan bulundu
search
Beykozcancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Beykoz Satılık Villa Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Beykoz'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun villaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Beykoz satılık villa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Beykoz Satılık Villa

 

Beykoz satılık villa arayanlar için Beykoz, Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası’nda yer almakta olup doğudan Şile, güneyden Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri, batıdan İstanbul Boğazı ve kuzeyden ise Karadeniz ile çevrelenmiştir. Tarihi geçmişi; M.Ö. 700 yıllarına kadar uzanmaktadır. Bu ilçede ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Anadolu Kavağı, Yoros Kalesi, Küçüksu Kasrı, Göksu Deresi, Anadolu Hisarı, Çubuklu Sahili, Beykoz Korusu, Beykoz Cam ve Billur Müzesi, Hidiv Kasrı ve Cemile Sultan Korusu bulunur. 45 mahalleden meydana gelen bu ilçemiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 247.875 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Beykoz Satılık Villa Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Beykoz'da yaşamak isteyenler için Beykoz'e dair öncelikle şunu belirtmek istersek Beykoz satılık villa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle villanın bulunduğu çevreye, binanın yaşına, villanin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Beykoz'da bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Beykoz satılık villa arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık villa ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Beykoz Satılık Villa İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Beykoz'te iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Beykoz satılık villa ilanları için Emlakjet’in en güncel Beykoz satılık villa ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Beykoz Satılık Villa 4+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Beykoz ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Beykoz'da dilediğiniz kriterlere en uygun Beykoz 4+1 satılık villa seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Beykoz 4+1 satılık villa ilanlarına göz atın!

 

Beykoz Satılık Villa 3+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Beykoz 3+1 satılık villa seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Beykoz Satılık Villa 2+1

 

Beykoz'da depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Beykoz 2+1 satılık villa ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Beykoz Satılık Villa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Beykoz yerleşimine bakıldığında tercih edilen villanın sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir villa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Beykoz sahibinden satılık villa arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Beykoz Satılık Villa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Beykoz'da en uygun ve en yaşanabilir Beykoz satılık villalar için ulaşım ilçeler arası; İETT Otobüs Hattı, vapur, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 


İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Beykoz Satılık Villa
Acarlar Mahallesi Satılık VillaAkbaba Mahallesi Satılık VillaAlibahadır Köyü Satılık VillaAlibahadır Mahallesi Satılık VillaAnadolufeneri Köyü Satılık VillaAnadolufeneri Mahallesi Satılık VillaAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık VillaAnadolu Hisarı Satılık VillaAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık VillaAnadolukavağı Satılık VillaBaklacı Mahallesi Satılık VillaBeykoz Satılık VillaBozhane Mahallesi Satılık VillaBozhane Satılık VillaCumhuriyet Köyü Satılık VillaCumhuriyet Mahallesi Satılık VillaÇamlıbahçe Mahallesi Satılık VillaÇamlıbahçe Satılık VillaÇavuşbaşı Satılık VillaÇekmeköy Satılık VillaÇengeldere Mahallesi Satılık VillaÇiftlik Mahallesi Satılık VillaÇiğdem Mahallesi Satılık VillaÇubuklu Mahallesi Satılık VillaÇubuklu Satılık VillaDereseki Köyü Satılık VillaDereseki Mahallesi Satılık VillaElmalı Mahallesi Satılık VillaElmalı Satılık VillaFatih Mahallesi Satılık VillaGöksu Mahallesi Satılık VillaGöksu Satılık VillaGöllü Köyü Satılık VillaGöllü Mahallesi Satılık VillaGörele Köyü Satılık VillaGörele Mahallesi Satılık VillaGöztepe Mahallesi Satılık VillaGümüşsuyu Mahallesi Satılık VillaGümüşsuyu Satılık Villaİncirköy Mahallesi Satılık Villaİshaklı Köyü Satılık Villaİshaklı Mahallesi Satılık VillaKanlıca Mahallesi Satılık VillaKanlıca Satılık VillaKavacık Mahallesi Satılık VillaKavacık Satılık VillaKaynarca Köyü Satılık VillaKaynarca Mahallesi Satılık VillaKılıçlı Köyü Satılık VillaKılıçlı Mahallesi Satılık VillaMahmutşevketpaşa Köyü Satılık VillaMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık VillaMerkez Mahallesi Satılık VillaOrtaçeşme Mahallesi Satılık VillaOrtaçeşme Satılık VillaÖğümce Mahallesi Satılık VillaÖrnekköy Mahallesi Satılık VillaPaşabahçe Mahallesi Satılık VillaPaşabahçe Satılık VillaPaşamandıra Köyü Satılık VillaPaşamandıra Mahallesi Satılık VillaPolonezköy Mahallesi Satılık VillaPolonez Köyü Satılık VillaPoyrazköy Mahallesi Satılık VillaRiva Köyü Satılık VillaRiva Mahallesi Satılık VillaRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık VillaSoğuksu Mahallesi Satılık VillaSoğuksu Satılık VillaTokatköy Mahallesi Satılık VillaTokatköy Satılık VillaYalıköy Mahallesi Satılık VillaYalıköy Satılık VillaYavuz Selim Mahallesi Satılık VillaYeni Mahalle Mahallesi Satılık VillaYenimahalle Satılık VillaZerzavatçı Mahallesi Satılık Villa
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.