Emlakjet

İstanbul Büyükçekmece Satılık Villa

araması için 247 ilan bulundu
search
Büyükçekmececancel
İstanbulcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Büyükçekmece Satılık Villa & Satılık Ev İlan Arama Rehberi

Emlakjet güvencesiyle Büyükçekmece'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun villaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Büyükçekmece satılık villa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

Büyükçekmece Satılık Villa

Büyükçekmece satılık villa arayanlar için Büyükçekmece, İstanbul’un bir ilçesidir. Büyükçekmece, şehrin ana merkezine 44 kilometre uzaklıkta yer alır. İstanbul'un doğusunda yer alan Büyükçekmece’nin sınırları; kuzeyden İstanbul’un Çatalca ilçesi, doğudan İstanbul’un Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri, batıdan İstanbul’un Silivri ilçesi ve güneyden ise Marmara Denizi ile çevrilmiştir. Bölgedeki ziyaret edilecek önemli yerlerden bazıları; Sokullu Mehmet Paşa Cami, Albatros Sahili, Büyükçekmece Sahili, Dünya Kostümleri Müzesi, Mimar Sinan Yat Limanı, Kordonboyu Caddesi, Büyükçekmece Kervansarayı, Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü ve Pelit Çikolata Müzesi’dir. 24 mahalleden meydana gelen bu ilçemiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 277.181 nüfustan meydana gelmektedir.

Büyükçekmece Satılık Villa Fiyatları ve İlanları

Emlakjet ekibi olarak Büyükçekmece'da yaşamak isteyenler için Büyükçekmece'e dair öncelikle şunu belirtmek istersek Büyükçekmece satılık villa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle villanın bulunduğu çevreye, villanın yaşına, villanin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Büyükçekmece'de bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Büyükçekmece satılık villa arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık villa ilanlarını takip edebilirsiniz.

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Büyükçekmece'de iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Büyükçekmece satılık villa ilanları için Emlakjet’in en güncel Büyükçekmece satılık villa ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

Büyükçekmece Satılık Villa 4+1

Öğrenci, memur veya çalışan olup Büyükçekmece ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Büyükçekmece'de dilediğiniz kriterlere en uygun Büyükçekmece 4+1 satılık villa seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Büyükçekmece 4+1 satılık villa ilanlarına göz atın!

Büyükçekmece Satılık Villa 3+1

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Büyükçekmece 3+1 satılık villa seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

Büyükçekmece Satılık Villa 2+1

Büyükçekmece'de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Büyükçekmece 2+1 satılık villa ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

Büyükçekmece Satılık Villa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyükçekmece yerleşimine bakıldığında tercih edilen villanın sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir villa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Büyükçekmece sahibinden satılık villa arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Büyükçekmece Satılık Villa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

Büyükçekmece'deki en uygun ve en yaşanabilir Büyükçekmece satılık villalar için ulaşım ilçeler arası; İETT Otobüs Hattı, vapur, minibüs ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.