- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Aydın Satılık Bağ & Bahçe>
- Sultanhisar Satılık Bağ & Bahçe>
- Atça Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe>
- AYDIN/ATÇA 3.814,71 M2 BAHÇE
Sahibinden Aydın/atça 3.814,71 M2 Bahçe

- 3 Fotoğraf

3.260.000 TL
855 TL/m²
- 3.814 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19379721
- İlan Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı855 TL/m²
- Metrekare3.814 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilebilir
- Ada508
- PaftaM20A15B
- Parsel4
Atça Mahallesi
| 3.814 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.742.266 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%55
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Atça Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Beşeylül Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDemirhan Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıEskihisar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGüvendik Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHisar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıİncealan Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKabaca Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKavaklı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKılavuzlar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKurtuluş Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıMalgaçemir Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıMalgaçmustafa Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıRekmez Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSalavatlı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıUzunlar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYağdere Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıZafer Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanları