Emlakjet

İzmir Buca Kiralık Daire

araması için 520 ilan bulundu
search
Bucacancel
İzmircancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Buca Kiralık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Buca'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Buca kiralık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Buca Kiralık Daire

 

Buca kiralık daire arayanlar için Buca, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. Sınırları; kuzeyden Konak, kuzeydoğudan Bornova, doğudan Kemalpaşa, güneyden Torbalı, güneybatıdan Menderes, batıdan ise Gaziemir ve Karabağlar ilçeleri ile çevrilmiştir. İzmir’in 9 kilometre güneydoğusunda, Nif Dağı’nın güney eteklerinde yer alır. Tarihi geçmişi; Antik Çağ’dan günümüze kadar uzanmaktadır. Bu ilçede ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Buca Mevlana Heykeli, Buca Göleti, Buca Yedigöller, Şirinyer Sevgi Yolu, Protestan Kilisesi, Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi, Buca Tarihi Su Kemerleri, Buca Hasan Ağa Parkı ve Buca Rum Evleri bulunur. 47 mahalleden meydana gelen bu ilçemiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 522.404 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Buca Kiralık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Buca'da yaşamak isteyenler için buraya dair öncelikle şunu belirtmek istersek Buca kiralık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Buca'da bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Buca kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel kiralık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Buca Kiralık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan kira fiyatları karşısında kiralamada ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Buca'da iş, eğitim, tatil veya özel günler sebebiyle kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Buca kiralık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Buca kiralık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Buca Kiralık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Buca ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Buca’da günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere en uygun Buca 3+1 kiralık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Buca 3+1 kiralık daire ilanlarına göz atın!

 

Buca Kiralık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran dilediğiniz kriterlere uygun Buca 2+1 kiralık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Buca Kiralık Daire 1+1

 

Buca’da depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Buca 1+1 kiralık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Buca Kiralık Eşyalı Daire

 

Buca'da tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki eşyalı olarak kiralayabileceğiniz müstakil ev, apartman, villa, rezidans ve apart tipindeki Buca eşyalı kiralık daire seçenekleri için Emlakjet’in ilan sayfasına göz atmayı unutmayın!

 

Buca Kiralık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Buca yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Buca sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Buca Kiralık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Buca'da en uygun ve en yaşanabilir Buca kiralık daireler için ulaşım ilçeler arası; Belediye ESHOT Otobüs Hattı, İzban Tren Hattı ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Buca Kiralık Daire
29 Ekim Mahallesi Kiralık DaireAdatepe Mahallesi Kiralık DaireAkıncılar Mahallesi Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireAydoğdu Mahallesi Kiralık DaireBarış Mahallesi Kiralık DaireBelenbaşı Köyü Kiralık DaireBelenbaşı Mahallesi Kiralık DaireBuca Kiralık DaireBuca Koop. Mahallesi Kiralık DaireBuca OSB Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇağdaş Mahallesi Kiralık DaireÇaldıran Mahallesi Kiralık DaireÇamlık Mahallesi Kiralık DaireÇamlıkule Mahallesi Kiralık DaireÇamlıpınar Mahallesi Kiralık DaireDicle Mahallesi Kiralık DaireDoğancılar Köyü Kiralık DaireDoğancılar Mahallesi Kiralık DaireDumlupınar Mahallesi Kiralık DaireEfeler Mahallesi Kiralık DaireFırat Mahallesi Kiralık DaireGaziler Mahallesi Kiralık DaireGöksu Mahallesi Kiralık DaireGüven Mahallesi Kiralık DaireHürriyet Mahallesi Kiralık Daireİnkılap Mahallesi Kiralık Daireİnönü Mahallesi Kiralık Daireİşçievleri Kiralık Daireİzkent Mahallesi Kiralık DaireKaracaağaç Köyü Kiralık DaireKaracaağaç Mahallesi Kiralık DaireKaranfil Mahallesi Kiralık DaireKaynaklar Kiralık DaireKaynaklar Merkez Mahallesi Kiralık DaireKırıklar Köyü Kiralık DaireKırklar Mahallesi Kiralık DaireKozağaç Mahallesi Kiralık DaireKuruçeşme Mahallesi Kiralık DaireLaleli Mahallesi Kiralık DaireMenderes Mahallesi Kiralık DaireMurathan Mahallesi Kiralık DaireMustafa Kemal Mahallesi Kiralık DaireSeyhan Mahallesi Kiralık DaireŞirinkapı Mahallesi Kiralık DaireŞirinyer Kiralık DaireUfuk Mahallesi Kiralık DaireVali Rahmi Bey Mahallesi Kiralık DaireYaylacık Mahallesi Kiralık DaireYenigün Mahallesi Kiralık DaireYeşilbağlar Mahallesi Kiralık DaireYıldızlar Mahallesi Kiralık DaireYıldız Mahallesi Kiralık DaireYiğitler Mahallesi Kiralık DaireZafer Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.