/static/img/logo.svg
search
Gaziemircancel

Gaziemir Kiralık Daire

araması için 248 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Gaziemir Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterebilecek Bilgiler

Gaziemir kiralık daire arayanlara yol gösterebilecek bilgileri sizler için araştırdık. Gaziemir, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı metropol ilçelerden biridir. Batısında ve kuzeyinde Karabağlar, doğusunda Buca, güneyinde Menderes ilçeleri ile çevrilidir. İlçenin yüzölçümü 63 km²’dir. Köyü yoktur, 1 beldesi (Sarnıç) bulunmaktadır. 1965’e kadar taşıdığı tarihi ismi Seydiköy’dür. Gaziemir, son yıllarda sanayinin ve ticaretin geliştiği bir bölge olarak ortaya çıkmıştır. Merkezde, Akçay Caddesi üzerinde tekstil ve mobilya üretim imalathaneleri ve satış mağazaları yer alır. Sarnıç beldesi etrafında sanayi kuruluşları toplanır. Gaziemir, sanayi ve ticaret gücü yanında, sahip olduğu üstün konut potansiyeliyle de önem kazanmıştır. 

  • Adnan Menderes Havalimanı, 
  • İzmir Fuar Kompleksi, 
  • Ege Serbest Bölgesi 
  • Uzay Kampı Türkiye.

Yukarıda saydığımız yerler Gaziemir sınırları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca İzmir Optimum Outlet buradadır. Gaziemir’de 13 İlkokul, 12 Ortaokul, 8 Orta Öğretim Kurumu bulunmakta; 18,669 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda, 782 öğretmen görev yapmaktadır. İlçede, sağlık hizmetleri, 1 semt polikliniği, 6 sağlık ocağı, 2 sağlık evi ve 1 verem savaş dispanseri tarafından verilmektedir.

Gaziemir kiralık daire ilanları avantaj sağlayan bol tercihleri ile Emlakjet uygulamasında güncellenmiş olarak yayınlanır. İzmir in 13 km güneyinde yer alan bol yeşillikli ilçe Gaziemir düzenli yapılaşmasıyla her geçen gün gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle hafta sonlarını geçirmek isteyenlerin aradığı Gaziemir kiralık daire günlük ilanları kurumumuzun web sitesinde bol alternatiflere sahip olarak bulunur. 

Yayınlanan ilanların kısa sürede hedefine ulaşması bize ilan veren mülk sahiplerinin sayısını artırmakta ve Gaziemir sahibinden kiralık daire seçeneklerindeki alternatifler hem mülk sahiplerini hem de kiracıları memnun etmektedir. Bütçenizi zorlamadan kiralık daire ve günlük ilanları bulmanız ve hayal ettiğiniz güzel ilçe Gaziemir de kendinize yaşam alanı oluşturmanız Emlakjet uygulaması ile çok kolay olmaktadır. 

Yeşil Belde Gaziemir’de Müstakil Kiralık Evler

Gaziemir müstakil kiralık ev arayarak kendi yaşam alanlarında etrafındaki evlere temas etmeden yaşamak isteyenlerin tercihini kolaylaştıracak en özel ilanlar kurumumuz ayrıcalığı ile hizmetinize sunulmuştur. Gaziemir kiralık daire ve günlük kiralık evler web sitemizin seçenekleri ile bir tık uzağınızda olmakta seçimler siz değerli ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Günlerce ev aramaktan kurtulacak ve hayalinizdeki kiralık evleri sitemizin ilanlarında bulabileceksiniz. Aradığınız ilanlara çabuk ulaşmanızı sağlayacak olan kolaylıklar şunlardır: 

  • Filtreleme özellikleri ile aradığınız ilanlara hemen ulaşma özelliği
  • Akıllı öneri sistemi güncel ilanlara kolay ulaşım
  • Haritada ara özelliği ile aradığınız bölgeyi hemen inceleme özelliği

Yorulmadan bunalmadan en kısa sürede evinizi kiralayarak yeni yaşam alanınızda mutlu olacaksınız. Bütçenizi sarsmayacak seçenekteki kiralık daireler web sitemiz ayrıcalığı ile hizmetinizdedir. 

Gaziemir Kiralık Daire Fırsatlarından Yararlanın

Emlakjet uygulaması her geçen gün kendisini yenilenerek milyonlarca ziyaretçisinin hedeflediği evlere kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor. Yenilikçi hizmet anlayışı ile her geçen gün ziyaretçi sayısını artıran kurumumuz konut alışverişlerinde en fazla tercih edilen site olmayı başarmış olarak hizmetlerine devam ediyor. Türkiye’nin her il ve ilçesine uzanan geniş gayrimenkul portföyünde sahip olan Emlakjet uygulamasında aradığınız her türlü gayrimenkul alternatifine kolayca ulaşmanız mümkün olmaktadır. İzmir’in güzde ilçelerinden birisi olan Gaziemir kiralık daire fiyatları ve ilanlarını görmek için ulaşabileceğiniz Emlakjet’i ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Politika Faizlerindeki İndirim Sonras...

Politika Faizlerindeki İndirim Sonras...

13 Eylül 2019

Konut Kredisi Faiz Oranları Düşecek M...

Konut Kredisi Faiz Oranları Düşecek M...

12 Eylül 2019

DASK 2020’de Kapsamını Genişletecek

DASK 2020’de Kapsamını Genişletecek

12 Eylül 2019

Konut Fiyatlarında Yüzde 15’lik Bir A...

Konut Fiyatlarında Yüzde 15’lik Bir A...

11 Eylül 2019

Konut kredisi faiz oranları için gözl...

Konut kredisi faiz oranları için gözl...

10 Eylül 2019

Gaziemir Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.