/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Düzköycancel

Trabzon Düzköy Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Düzköy Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Düzköy kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Düzköy Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon iline bağlı Düzköy ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Düzköy kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Bu nedenle tarımsal alanlarda az alandan fazla verim almak hedeflenmektedir. İlçenin kuzey kesimlerinde Akçaabat, doğu kesimlerinde Maçka, batı kesimlerinde Vakfıkebir, güneybatı kesimlerinde ise Tonya ilçeleri yer almaktadır. Düzköy kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında mısır ve fasulye başta olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Düzköy Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 14 bin 511’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,12’sini (7 bin 128) erkek, yüzde 50,88’ini (7 bin 383) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Düzköy kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 16 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Alazlı Mahallesi, Aykut Mahallesi, Büyük Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Çalköy Mahallesi, Çayırbağı Mahallesi, Çiğdemli Mahallesi, Düzalan Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Gürgendağ Mahallesi, Küçüktepeköy Mahallesi, Orta Mahallesi, Taşocağı Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yerlice Mahallesi’dir.

Düzköy Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Kiralık daire tercihini Düzköy ilçesinden kullanmayı düşünen çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçe eğitim kurumlarının eğitim kadroları da oldukça başarılıdır. Trabzon Düzköy kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Düzköy Anadolu Lisesi: Orta, 61390 Düzköy/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 811 28 11 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mehmet Akkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi: Tepecik, 61390 Düzköy/Trabzon
  • Düzalan İlkokulu: Büyük, Akçaabat Düzköy Yolu, 61390 Düzköy/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 811 22 46 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Düzköy ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Düzköy uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

8 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Düzköy Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.