Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Altındağ Örnek Mahallesi Satılık Daire

araması için 38 ilan bulundu
search
Örnek Mahallesicancel
Altındağcancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Örnek Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Örnek Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak, böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Örnek Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

İç Anadolu Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Örnek Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Örnek Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Feridun Çelik Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan, Ankara iline bağlı olan Altındağ ilçesinde yer almaktadır. Mahallede hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi, Atıfbey Ortaokulu, Göreneller Görme Engelliler Ortaokulu ve Telsiz İlkokulu yer almaktadır. Mahallede bulunan dinî mekânlar arasında Eyüp Cami vardır. Örnek Parkı ve Zafer Dinlenme ve Çocuk Parkı bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. Altındağ Stadyumu, bu mahallenin sınırları içerisinde konumlanmıştır. Aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanlığı da burada bulunmaktadır.

Örnek Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkânları

Örnek Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Örnek Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Örnek Mahallesi, D200 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Keçiören – Atatürk Kültür Merkezi: M4 kodlu metro hattı,
  • Doğantepe 2. Cadde – Koza Sokağı: 391 kodlu otobüs hattı.

Örnek Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Örnek Mahallesi’nde toplam 21.318 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir satılık ev 90 metrekaredir. Ortalama bir Altındağ Örnek sahibinden satılık ev 141.120 Türk lirasıdır. Mahalle içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 1.568 Türk lirasıdır. 

Ankara Altındağ Örnek Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.