/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sincan Gazi Osmanpaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 9 ilan bulundu
search
Gazi Osmanpaşa Mahallesicancel
Sincancancel
Ankaracancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar için Mahalle Rehberi 

Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı olan Gaziosmanpaşa mahallesi satılık konut arayışı olanlar için emlakjet.com ailesi olarak sizlere rehber olabilecek önemli bilgileri derledik. 

İç Anadolu Bölgesi'nde Ankara iline bağlı olan Sincan’ın komşuları şöyledir; Yenimahalle, Ayaş, Polatlı ve Etimesgut bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa mahallesi satılık konut bakanlar için Sincan nüfusu 2020 yılına göre 549 bin civarındadır. 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Bilgileri 

Başkent Ankara’ya bağlı ilçelerden biri olan Sincan il merkezine 25 kilometre uzaklıkta yer alan bir ilçemizdir. Ulaşım, sağlık, eğitim, sosyal imkanlar açısından hızla gelişen bir ilçe olan Sincan konut projelerinin de yüksek olduğu yatırım değeri taşıyan bir ilçedir. Sincan’ın en kalabalık mahalleleri dediğimizde ise sırayla; 

 • Mareşal mahallesi

 • Çakmak mahallesi

 • Pınarbaşı mahallesi

 • Malazgirt mahallesi

 • Gaziosmanpaşa mahallesi

 • Selçuklu mahallesi

 • Mustafa Kemal mahallesi 

 • Plevne mahallesidir. 

Bu mahalleler 30 binden fazla nüfusuyla Sincan’ın yatırım değerini de yükseltmektedir. Gerek ekonomi gerek eğitim gerekse sağlık açısından yatırımların fazla olduğu Sincan’da sosyal imkanlar da fazladır.

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Ulaşım Seçenekleri 

Gaziosmanpaşa satılık konut arayanlar için lokasyon ve ulaşım seçenekleri de belirleyici kriterler arasında yer almaktadır. Sincan ulaşım seçeneklerinin fazla olduğu bir ilçedir. Minibüs, otobüs, dolmuşlar sürekli sefer halindedir. Sincan’dan Kızılay’a 45 dakikada gidilebilmektedir. Metro ile bu mesafe çok daha azdır. Kızılay – Batıkent metro hattını kullanarak Sincan’a ulaşmak oldukça kolaydır. 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Ekonomi Rehberi 

Sincan'da 1990 yılında yapımı tamamlanmış olan Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Sincan'ın nüfusunun artışında en büyük pay sahibi olan Sanayi Bölgesi'nde çok sayıda yurt içi ve yurt dışı merkezli fabrika bulunmaktadır. Ankara’nın genelinde olduğu gibi Sincan ilçesinde de ekonomik faaliyetler fazladır. 

Gaziosmanpaşa mahallesi satılık konut bakanlar için ilçede sanayi tesisleri ve kombina sayısı fazladır. Organize sanayisi gelişmiş olan ilçede kil yatakları işletilmektedir. Sincan sanayi dışında finans ve iş merkezlerinin de fazla olduğu bir ilçedir. İlçede; mobilya, dayanıklı ev eşyaları, giyim, tekstil, eğitim ve gıda hizmetlerinde gelişmiştir. İlçede bulunan Gaziosmanpaşa Sanayi Sitesi pek çok kişiye istihdam sağlamaktadır. 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Sincan Satılık Konut Fiyatları 

Gaziosmanpaşa Mahallesi satılık konut arayanlar için ilçedeki markalı konut projeleri de fazladır. Aşağıda bazılarını sıraladık; 

 • Köroğlu Batıkent

 • La Viva Yenikent

 • Newera Seyirtepe

 • Şehri Yaren

 • Yenikent Evleri

 • Köroğlu Batıpark

 • Polsan Prestij 

 • Resital Yenikent olarak ifade edilmektedir. 

Sincan Gaziosmanpaşa satılık konut fiyatları için en düşük satılık konut fiyatları en düşük 350 bin TL’den başlamaktadır. Elbette satılık konut seçenekleri konut tipi, bina yaşı, sosyal imkanları, güvenlik, lokasyon vb. gibi nedenlerle değişmektedir. 

Siz de hemen emlakçıdan ya da Gaziosmanpaşa satılık konut sahibinden bakmak için emlakjet.com’daki güncel ilanlarımızı inceleyebilirsiniz. 


İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.