Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Sincan Mustafa Kemal Mahallesi Satılık Daire

araması için 499 ilan bulundu
search
Mustafa Kemal Mahallesicancel
Sincancancel
Ankaracancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sincan Mustafa Kemal Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Sincan Mustafa Kemal Mahallesi satılık daire  arayışı içerisinde olan Emlakjet okuyucularımız için hazırladığımız bu rehber sayesinde  mahalle hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve bu sayede Sincan Mustafa Kemal Mahallesi satılık daire arayışındaki ziyaretçilerimizin istedikleri ve hayal ettikleri evi bulmalarını kolaylaştıracağız. EmlakJet okuyucularına yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazıda bölgenin kurumlarından fiyatlarına kadar pek çok noktasına değindik.

Mustafa Kemal, Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı bir mahalledir.Satılık daire arayan siz emlakjet okurları için dikkat edilmesi gereken bir konu da bölgenin sahip olduğu iklim şartlarıdır. Genellikle kara ikliminin hüküm sürdüğü Ankara'da farklı iklimler vardır. Güneyde İç Anadolu'nun hususiyeti olan step-bozkır iklimi, kuzeyde ise Karadeniz bölgesinin yumuşak ve yağışlı özelliği görülür. Ankara ilinin kışları çok soğuk ve yazları da çok sıcaktır. Yıllık ısı değişikliği 40°C ile -24,9°C arasındadır. 

MUSTAFA KEMAL mahallesi nüfusu (MERKEZ beldesine) bağlı SİNCAN, ANKARA. MUSTAFA KEMAL mahallesinin Nüfusu Toplam 33.402 tır. Bu nüfusun 16.898'si Erkek, 16.504'si Kadındır.

ANKARA ili SİNCAN ilçesi (MERKEZ beldesine) bağlı MUSTAFA KEMAL mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE'dir.

Mustafa Kemal Mahallesi Ulaşım Olanakları

Mustafa Kemal Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik.Mustafa Kemal Mahallesi için ulaşım sincan ilçesinin ulaşım olanakları sayesinde sağlanmaktadır. Sincan’a ulaşabilmek için Ankara-Sincan arası hatlar mevcuttur. Cumartesi günleri seyrek olan otobüs seferlerinin aksine hafta içi ve pazar günleri oldukça sık seyretmekte ve bu sayede ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Otobüs seferlerinin yanı sıra tren aracılığıyla da ilçeye ulaşım sağlamak mümkün.

Ankara-Sincan arası seferlerden bazıları:

 • 500 (OSB TÖREKENT METRO-BATIKENT METRO İSTASYONU)

 • 501 (AKINCI-SIHHİYE)

 • 501-2 (AKINCI-ERYAMAN 1.2 ETAP İSTASYONU)

 • 503 (YENİKENT-ÇAYIRLIK BÖLGESİ-CUMHURİYET BLV.-SİNCAN)

 • 503-2 (YENİKENT-ÇAYIRLIK BÖLGESİ-CUMHURİYET BLV-TÖREKENT-SİNCAN)

Mustafa Kemal Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Sincan Mustafa Kemal Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik.Mahalle içerisinde okul bulunmadığından eğitimin taşımalı olarak devam ettiği okullardan bazıları şu şekildedir:

 • Yılmaz Balaban İşitme Engelliler İlkokulu

 • Temelli Çok Programlı Anadolu Lisesi

 • Sincan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 • Sincan Ali Semerkandi İmam Hatip Ortaokulu

 • Şair Abdurrahim Karakoç Ortaokulu

 • Sincan Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe

 • Temelli Çok Programlı Anadolu Lisesi

 • Sincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sincan Mustafa Kemal Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul  Bilgileri

Ankara Sincan Mustafa Kemal mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 235.750 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı 1.886 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sincan Mustafa Kemal Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 125 metrekaredir. Ankara’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.Bir daire satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Sincan Mustafa Kemal Mahallesi sahibinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Sincan Satılık Daire
29 Ekim Mahallesi Satılık DaireAdalet Mahallesi Satılık DaireAhi Evran Mahallesi Satılık DaireAhi Evran OSB Mahallesi Satılık DaireAkçaören Mahallesi Satılık DaireAkşemsettin Mahallesi Satılık DaireAlagöz Mahallesi Satılık DaireAlcı Mahallesi Satılık DaireAlcı OSB Mahallesi Satılık DaireAnayurt Mahallesi Satılık DaireAndiçen Mahallesi Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireBacı Mahallesi Satılık DaireBeyobası Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇiçektepe Mahallesi Satılık DaireÇoğlu Mahallesi Satılık DaireÇokören Mahallesi Satılık DaireErkeksu Mahallesi Satılık DaireErtuğrulgazi Mahallesi Satılık DaireEsenler Mahallesi Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireFatih Satılık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Satılık DaireGazi Mahallesi Satılık DaireGazi Osmanpaşa Mahallesi Satılık DaireGirmeç Mahallesi Satılık DaireGökçek Mahallesi Satılık DaireHisarlıkaya Mahallesi Satılık DaireHürriyet Mahallesi Satılık Daireİlyakut Mahallesi Satılık Daireİncirlik Mahallesi Satılık Daireİstasyon Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKesiktaş Mahallesi Satılık DaireMalazgirt Mahallesi Satılık DaireMalıköy Anadolu OSB Mahallesi Satılık DaireMalıköy Başkent OSB Mahallesi Satılık DaireMalıköy Dökümcüler OSB Mahallesi Satılık DaireMalıköy Mahallesi Satılık DaireMareşal Çakmak Mahallesi Satılık DaireMenderes Mahallesi Satılık DaireMevlana Mahallesi Satılık DaireMustafa Kemal Mahallesi Satılık DaireMülk Mahallesi Satılık DaireOsmaniye Mahallesi Satılık DaireOsmanlı Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DairePlevne Mahallesi Satılık DairePolatlar Mahallesi Satılık DaireSaraycık Mahallesi Satılık DaireSelçuklu Mahallesi Satılık DaireSincan Satılık DaireTandoğan Mahallesi Satılık DaireTatlar Mahallesi Satılık DaireTemelli Satılık DaireTörekent Mahallesi Satılık DaireTürkobası Mahallesi Satılık DaireUlubatlı Hasan Mahallesi Satılık DaireÜcret Mahallesi Satılık DaireYeniçimşit Mahallesi Satılık DaireYenihisar Mahallesi Satılık DaireYenikayı Mahallesi Satılık DaireYenikent Satılık DaireYenipeçenek Mahallesi Satılık DaireYunus Emre Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.