Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Manavgat Sırtköy Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Sırtköy Mahallesicancel
Manavgatcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Sırtköy Mahallesi Satılık Daire Alacaklara Bölge Hakkında Yol Gösterici Bilgiler 

Sırtköy Mahallesi satılık daire arayışınızı yaparken mahalle hakkında genel bilgileri öğrenmek istiyorsanız bu yazı tam olarak sizlere göre. Sırtköy Mahallesi, Antalya ilinin Manavgat ilçesinde yer alan bir mahalledir. Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Manavgat ilçesinde Akdeniz iklimi görülür. Yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçer. Don olayı bütün sene boyunca sadece birkaç gün yaşanır. Bazı senelerde ise hiç don olmadığı gözlenmiştir. Sahil şeridinden, Toroslar'a kadar olan bölge, ziraat alanıdır. Farklı bitkiler, meyveler ve ağaçlarla kaplıdır. Tarım arazilerinden sonra Toroslar'a çıkıldıkça maki ve orman alanları bulunur. Toros dağları ise genellikle çalı ve maki türü bitkilerle doludur. Yükseklere gidildikçe kızılçam'ın yerini karaçam, ladin, sedir ve ardıç alır. Akarsu vadilerinde ise söğüt ve çınar oldukça yaygındır. Yazları genellikle sıcak geçer ve 45 dereceyi geçtiği görülür.

Sırtköy Mahallesi Satılık Daire Tercih Edeceklere Bölgenin Turizmi

Altınbeşik mağarası, mağaraya kadar araç ile gidecek yol vardır. Mesai saati sonunda ziyarete kapatılmaktadır. Ürünlü köyü ile mağara arasında bulunan yol yükseklik korkusu olanlar için gergin bir yolculuk olabilir. Yolun sonundaki manzara ise doğal güzelliğiyle insanı hayran bırakacak niteliktedir. Düğmeli evler, Antalya'nın Akseki ve İbradı ilçeleri ve bölgelerinde uygulanmış ve yöreye özgün mimari yapılardır. Düğmeli evler tamamen yöredeki malzemeler kullanılarak (ağaç ve taş) yapılmıştır. Evlerin en dikkat çeken özelliği harç veya çimento gibi bir malzeme kullanmadan yapılmış olmalarıdır. Evlerde yörede yer alan Toros sediri ve Andız ağacı kullanılmıştır. Yapının iskeleti ağaçtan oluşturulmuş ve içlerine taş yığılmıştır. Bu mimari stil hatıllı kuru duvar olarak bilinir. Yapılarda taş duvar asıl taşıyıcı gibi görünse de evi ahşap iskelet taşır. Oymapınar barajı, ülkenin en büyük üçüncü barajıdır ve Manavgat çayı üzerinde yer alır. Turkuaz rengi suları olan Manavgat çayının kaynağı baraj gölü altında kalmıştır. Oymapınar, 2004 senesinde Oymapınar Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ilan edilmiştir. Bölgede golf turizmi, sportif amaçlı turizm, doğa turizmi, gençlik turizmi, eko-turizm ve hobi bahçeleri, gibi alternatif faaliyetlerin yapılması amaçlanmıştır. Siz de bu mahallede bir eve sahip olmak istiyorsanız Sırtköy Mahallesi satılık daire ilanlarına sitemiz üzerinden istediğiniz zaman kolayca göz atabilirsiniz.

Sırtköy Mahallesi Satılık Daire Almak İsteyenlere Bölgenin Eczaneleri

  • Yeni Irmak Eczanesi, Mimar Sinan Mahallesi, No:155/A Manavgat/Antalya.

  • Yıldırım Eczanesi, Yukarı Pazarcı Mahallesi, İbrahim Sözen Caddesi, No:1 Manavgat/Antalya.

  • Zeynep Eczanesi, Demokrasi Bulvarı Manavgat/Antalya.

Sırtköy Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Siz de eğer bütçenizi hazırladıysanız ev ilanları arasından size en uygun olanı bulmak EmlakJet sayesinde oldukça kolay. Aradığınız kriterleri karşılayan evler Sırtköy Mahallesi satılık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle sitemizde sizleri bekliyor.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Manavgat Satılık Daire
Ahmetler MahallesiAksaz MahallesiAltınkaya MahallesiAşağı Hisar MahallesiAşağıışıklar MahallesiAşağı Pazarcı MahallesiAydınevler MahallesiBahçelievler MahallesiBallıbucak MahallesiBelenobası MahallesiBereket MahallesiBeşkonak MahallesiBeydiğin MahallesiBoztepe MahallesiBucakşeyhler MahallesiBurmahan MahallesiBüklüce MahallesiCevizler MahallesiÇağlayan MahallesiÇakış MahallesiÇaltepe MahallesiÇardakköy MahallesiÇavuşköy MahallesiÇayyazı MahallesiÇeltikçi MahallesiÇenger MahallesiÇolaklı MahallesiDeğirmenözü MahallesiDemirciler MahallesiDenizkent MahallesiDenizyaka MahallesiDikmen MahallesiDoğançam MahallesiDolbazlar MahallesiDüzağaç MahallesiEmek MahallesiEski Hisar MahallesiEvrenleryavşı MahallesiEvrenseki MahallesiGaziler MahallesiGebece MahallesiGençler MahallesiGültepe MahallesiGündoğdu MahallesiGüzelyalı MahallesiHacıali MahallesiHacıisalı MahallesiHacıobası MahallesiHalitağalar MahallesiHatipler MahallesiHocalar MahallesiHocalı MahallesiIlıca MahallesiKadılar MahallesiKalemler MahallesiKarabucak MahallesiKarabük MahallesiKaracalar MahallesiKarakaya MahallesiKaraöz MahallesiKaravca MahallesiKasaplar MahallesiKavaklı MahallesiKırkkavak MahallesiKısalar MahallesiKızılağaç MahallesiKızıldağ MahallesiKızılot MahallesiManavgatMilli Egemenlik MahallesiMimar Sinan MahallesiNamaras MahallesiOdaönü MahallesiOymapınar MahallesiÖrenşehir MahallesiÖrnek MahallesiPerakende MahallesiSağırin MahallesiSalkım Evler MahallesiSalur MahallesiSanayi MahallesiSaraçlı MahallesiSarılar MahallesiSevinçköy MahallesiSeydiler MahallesiSırtköy MahallesiSide MahallesiSorgun MahallesiSülek MahallesiŞelale MahallesiŞişeler MahallesiTaşağıl MahallesiTaşkesiği MahallesiTepeköy MahallesiTilkiler MahallesiUlukapı MahallesiUzunkale MahallesiUzunlar MahallesiYalçıdibi MahallesiYavrudoğan MahallesiYaylaalan MahallesiYayla MahallesiYeniköy MahallesiYeşilbağ MahallesiYukarı Hisar MahallesiYukarıışıklar MahallesiYukarı Pazarcı Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.