Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Manavgat Tepeköy Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Tepeköy Mahallesicancel
Manavgatcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Tepeköy Mahallesi Satılık Daire Alacaklara Bölge Hakkında Yol Gösterici Bilgiler 

Tepeköy Mahallesi satılık daire arayışınızı yaparken mahalle hakkında genel bilgileri öğrenmek istiyorsanız bu yazı tam olarak sizlere göre. Tepeköy Mahallesi, Antalya ilinin Manavgat ilçesinde yer alan bir mahalledir. Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Manavgat ilçesinde Akdeniz iklimi görülür. Yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçer. Don olayı bütün sene boyunca sadece birkaç gün yaşanır. Bazı senelerde ise hiç don olmadığı gözlenmiştir. Sahil şeridinden, Toroslar'a kadar olan bölge, ziraat alanıdır. Farklı bitkiler, meyveler ve ağaçlarla kaplıdır. Tarım arazilerinden sonra Toroslar'a çıkıldıkça maki ve orman alanları bulunur. Toros dağları ise genellikle çalı ve maki türü bitkilerle doludur. Maki türü bitkiler çoğunlukla mersin, çilek, geven ve kara dikendir. Toroslar’ın güneyinde alçak kısımlarda kızılçam vardır. Yükseklere gidildikçe kızılçam'ın yerini karaçam, ladin, sedir ve ardıç alır. Akarsu vadilerinde ise söğüt ve çınar oldukça yaygındır. Yazları genellikle sıcak geçer ve 45 dereceyi geçtiği görülür.

Tepeköy Mahallesi Satılık Daire Almak İsteyenlere Bölgenin Eczaneleri

 • Çin Eczanesi, Aşağı Hisar Mahallesi, Hisar Caddesi, No:22/A Manavgat/Antalya.

 • Çolak Eczanesi, Merkez 2. Nolu Sağlık Ocağı Mevki, 4070 Sokak, Manavgat/Antalya.

 • Doğay Güven Eczanesi, Yaşam Hastanesi yanı, Hisar Tıp Merkezi karşısı Manavgat/Antalya.

 • Duru Eczanesi, Aşağı Pazarcı Mahallesi, 1010 Sokak, No:25/Z-02 Manavgat/Antalya.

 • Erol Eczanesi, Yayla Mahallesi, Abdi İpekçi No:88/A Manavgat/Antalya.

 • Ersoy Eczanesi, Yukarı Pazarcı Mahallesi, 4011 Sokak, No:8/B Manavgat/Antalya.

 • Ezgi Eczanesi, Antalya Caddesi, Adliye Karşısı 1 No'lu Sağlık Ocağı Mevkii Manavgat/Antalya.

 • Ferah Eczanesi, Yukarı Hisar Mahallesi, Hastane Caddesi, No:20/1 Manavgat/Antalya.

 • Gizem Eczanesi, Aşağıhisar Mahallesi, Gülveren Caddesi, No:17/A Manavgat/Antalya.

 • Güven Eczanesi, Fevzi Paşa Caddesi, Manavgat/Antalya.

 • Hayat Eczanesi, Emek Mahallesi, 3075 Sokak, Manavgat/Antalya.

 • Hisar Eczanesi, Eski Hisar Mahallesi, Güllük Caddesi, No:26/A Manavgat/Antalya.

 • Hülya Aba Eczanesi, Bahçelievler Mahallesi, Antalya Caddesi, No:81/102 Manavgat/Antalya.

 • Huzur Eczanesi, Emek Mahallesi, Barbaros Caddesi, No:49/C Manavgat/Antalya.

Siz de bu mahallede bir eve sahip olmak istiyorsanız Tepeköy Mahallesi satılık daire ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tepeköy Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölgenin Tarihi

Side ve Selge antik şehirlerinin MÖ 6. yüzyılda kuruldukları düşünülmektedir. Manavgat 1220 senesinde Selçuklu, 1472 senesinde ise Osmanlı Devleti’nin hâkimiyetine girmiştir. Sultan Alaattin Keykubat ise 1221'de aldığı kente Alaiyye adını koyarak Manav Türkleri ve Alaaddin'in kader birliğini kayıt altına almıştır. 

Tepeköy Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Siz de eğer bütçenizi hazırladıysanız ev ilanları arasından size en uygun olanı bulmak EmlakJet sayesinde oldukça kolay. Aradığınız kriterleri karşılayan evler Tepeköy Mahallesi satılık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle sitemizde sizleri bekliyor.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Manavgat Satılık Daire
Ahmetler MahallesiAksaz MahallesiAltınkaya MahallesiAşağı Hisar MahallesiAşağıışıklar MahallesiAşağı Pazarcı MahallesiAydınevler MahallesiBahçelievler MahallesiBallıbucak MahallesiBelenobası MahallesiBereket MahallesiBeşkonak MahallesiBeydiğin MahallesiBoztepe MahallesiBucakşeyhler MahallesiBurmahan MahallesiBüklüce MahallesiCevizler MahallesiÇağlayan MahallesiÇakış MahallesiÇaltepe MahallesiÇardakköy MahallesiÇavuşköy MahallesiÇayyazı MahallesiÇeltikçi MahallesiÇenger MahallesiÇolaklı MahallesiDeğirmenözü MahallesiDemirciler MahallesiDenizkent MahallesiDenizyaka MahallesiDikmen MahallesiDoğançam MahallesiDolbazlar MahallesiDüzağaç MahallesiEmek MahallesiEski Hisar MahallesiEvrenleryavşı MahallesiEvrenseki MahallesiGaziler MahallesiGebece MahallesiGençler MahallesiGültepe MahallesiGündoğdu MahallesiGüzelyalı MahallesiHacıali MahallesiHacıisalı MahallesiHacıobası MahallesiHalitağalar MahallesiHatipler MahallesiHocalar MahallesiHocalı MahallesiIlıca MahallesiKadılar MahallesiKalemler MahallesiKarabucak MahallesiKarabük MahallesiKaracalar MahallesiKarakaya MahallesiKaraöz MahallesiKaravca MahallesiKasaplar MahallesiKavaklı MahallesiKırkkavak MahallesiKısalar MahallesiKızılağaç MahallesiKızıldağ MahallesiKızılot MahallesiManavgatMilli Egemenlik MahallesiMimar Sinan MahallesiNamaras MahallesiOdaönü MahallesiOymapınar MahallesiÖrenşehir MahallesiÖrnek MahallesiPerakende MahallesiSağırin MahallesiSalkım Evler MahallesiSalur MahallesiSanayi MahallesiSaraçlı MahallesiSarılar MahallesiSevinçköy MahallesiSeydiler MahallesiSırtköy MahallesiSide MahallesiSorgun MahallesiSülek MahallesiŞelale MahallesiŞişeler MahallesiTaşağıl MahallesiTaşkesiği MahallesiTepeköy MahallesiTilkiler MahallesiUlukapı MahallesiUzunkale MahallesiUzunlar MahallesiYalçıdibi MahallesiYavrudoğan MahallesiYaylaalan MahallesiYayla MahallesiYeniköy MahallesiYeşilbağ MahallesiYukarı Hisar MahallesiYukarıışıklar MahallesiYukarı Pazarcı Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.